właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
James "Jamie" Rockwell
prowadzi winnice | studiował w Sydney i od 19 do 30 roku życia nie żył w Lorne Bay | ogólnie chłopak z sąsiedztwa, ale bywa kłótliwym chamem
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
cattitude#5494
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Jamie Rockwell Gaia pewnie od czasu do czasu pojawia się w winnicy po jakieś wino, więc kilka razy mogli tam na siebie wpaść. Myślę jednak, że nie znają się zbyt dobrze i w zasadzie mogą dopiero zacząć rozwijać relację już w grze, na którą mam zresztą pomysł, więc jeśli masz ochotę na rozgrywkę to zapraszam :hero:
ambitny krab
nonsens#5543
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
jak kłótliwy cham z winem to może się dogadamy!
towarzyska meduza
enchante #8234
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Gaia Hammond - jak ja lubię taki konkret ^^ podoba mi się opcja początku znajomości, więc jak najbardziej chętnie zagram
Jebbediah Ashworth - pewnie ich kiedyś wyprowadzili z baru za jakaś bijatykę ;) chętnie dam coś na kształt męskiej przyjaźni - może Jamie był świadkiem na którymś z wesel i mu pomagał spierdzielać sprzed ołtarza
ambitny krab
cattitude#5494
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
a niech go ratuje z ostatniego z Sunny i wszystkim wmawia, że to faktycznie zawał a nie strach przed zobowiązaniami <3

Jamie Rockwell
towarzyska meduza
enchante #8234
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Jebbediah Ashworth no to teraz sesja próbowania wina u Jamiego i wspomina starych czasów nas czeka
ambitny krab
cattitude#5494
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
no i pięknie, czekam na grę Jamie Rockwell
towarzyska meduza
enchante #8234
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Jebbediah Ashworth wpisuje w kolejkę bo już mam 4 sloty zajęte, a na więcej to się nie piszę, bo nie wyrobię :) odezwę się jak się tylko zwolnij
ambitny krab
cattitude#5494
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Jamie Rockwell spoko, ja jestem również zajęta
towarzyska meduza
enchante #8234
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Róbmy razem interesy, niech Jamie sprzedaje Gwen wino do jej baru. Wszyscy na tym skorzystają, bo lokalne produkty są najlepsze :star: :cook: Jamie Rockwell
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Gwen Fitzgerald - pasuje mi taka opcja, chętnie wrzucę im też jakąś przyjaźń/dobrą znajomość. Myślę, że będzie między nimi nić porozumienia w końcu przejęli rodzinne interesy chociaż na początku zajmowali się w życiu czymś kompletnie innym ;)
ambitny krab
cattitude#5494
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Idealnie <3 Zdecydowanie biorę :jupi: Jamie Rockwell
ODPOWIEDZ