23 yo
160 cm
mistyczny poszukiwacz
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR

gemma macfarland
oto gemma! szkoli się na uczelni, żeby zostać inżynierem, pracuje dorywczo w biurze, w dziale HR, ale w życiu uczuciowym jest o wiele mniej ogarnięta. Szukam dla niej osób do różnych przygód, szaleństw, romansów, eksów i sąsiedzkich znajomości. Zapraszam, coś na pewno wymyślimy <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE

jack, darby, cami, meredith, ivy, willy, remi
paula
23 yo
185 cm
sumienny żółwik
YOU ARE THE KNIFE I TURN INSIDE MYSELF
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.

KOGO TO MOJE OCZY WIDZĄ?!?!?!?!??!
Czy to nie jedna z moich najlepszych psiapsi?! <3
gemma macfarland
Sameen, Corvo, Cole, Bexley, Kirby
alemalpa#7279
23 yo
160 cm
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR

Kasper Guillebeaux pisze: KOGO TO MOJE OCZY WIDZĄ?!?!?!?!??!
Czy to nie jedna z moich najlepszych psiapsi?! <3
gemma macfarland
Kasper Guillebeaux
O JACIE, JA NIE WIEM :narwal:
No to miłość wielka musi być, nie może być inaczej!! :hugger: :guitar:
paula
32 yo
169 cm
sumienny żółwik
Thursday, I don't care about you.
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Dwa lata temu straciła męża. Kiedyś była niezłym prawnikiem. Od czasu wypadku nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię i powoli staje na nogi.

gemma macfarland :grave: Nadal pałętam się przy waszej rodzinie, więc jesteśmy na siebie skazane :evil: :lol:
Connie, Diane, Olivia, Thomas
jolanta#8986
23 yo
160 cm
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about

Gwen Fitzgerald pisze: gemma macfarland :grave: Nadal pałętam się przy waszej rodzinie, więc jesteśmy na siebie skazane :evil: :lol:
A Gemma dba o to żeby Gwen zawsze wiedziała, że może na nią liczyć! Możesz też dostać chomika na pocieszenie, jak chcesz :lol:
paula
32 yo
169 cm
sumienny żółwik
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Dwa lata temu straciła męża. Kiedyś była niezłym prawnikiem. Od czasu wypadku nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię i powoli staje na nogi.

Nie, lepiej nie, nie chcemy kolejnego pogrzebu w tej rodzinie :lol:
jolanta#8986
20 yo
176 cm
niesamowity odkrywca
A paranoid is someone who knows a little of what's going on.
Awatar użytkownika
about
Hera, koka, hasz, LSD.. ta zabawa po nocach się śni.
LSD, hera, koka i hasz.. podziel się z Oliverem czym masz!

No DZIEŃ DOBRY gemma macfarland ^^ Co mi dasz fajnego?
Jo
Kasik#0245
23 yo
160 cm
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about

Gwen Fitzgerald pisze: Nie, lepiej nie, nie chcemy kolejnego pogrzebu w tej rodzinie :lol:
z powodu tego pogrzebu Gemma byłaby tylko odrobinę smutna..... :lol: :lol:
Okej, to ustalone, wołaj jak będziesz chciała sobie coś kimś grać <3

Oliver Marshall pisze: No DZIEŃ DOBRY gemma macfarland ^^ Co mi dasz fajnego?
XDDD siemka Oliver Marshall, no na pewno nic rodzinnego!! :lol:
I w sumie jest od niej dwa lata młodszy, to mogą się znać trochę ze szkoły, a trochę po prostu z różnych imprez u wspólnych znajomych. Gemma jest trochę jego przeciwieństwem, więc nie wiem czy by tutaj nie był mały negatyw, albo takie frenemies , więc daj znać jak się zapatrujesz na relację :hm:
paula
32 yo
169 cm
sumienny żółwik
Awatar użytkownika
about

gemma macfarland w sumie z obiema będę chciała zagrać, więc wybierz i zacznij plis, bo ja nie mam kiedy :lol:
jolanta#8986
23 yo
160 cm
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about

Gwen Fitzgerald pisze: gemma macfarland w sumie z obiema będę chciała zagrać, więc wybierz i zacznij plis, bo ja nie mam kiedy :lol:
Tak zrobię! :exited:
paula
25 yo
170 cm
najlepszy z najlepszych
She was a rainbow, but he was color blind.
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi

Gemma jest prześliczna, czy Carlie może sobie do niej wzdychać czysto platonicznie? albo trochę mniej platonicznie, jak już jej facet okaże się palantem? :hihihi:

gemma macfarland
Aura Millburn, Eliana Raynott, Neva Ebenhart, Posy O'Brallaghan, Verde Hillbury
Magda
23 yo
160 cm
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about

Carlie Faulkner pisze: Gemma jest prześliczna, czy Carlie może sobie do niej wzdychać czysto platonicznie? albo trochę mniej platonicznie, jak już jej facet okaże się palantem? :hihihi:

gemma macfarland
Tak, myślę że Carlie ma duże szanse pocieszyć Gemmę po jakimś złamanym sercu :hihi: Więc mogą się już znać, może już trochę wzdychać, a jak Gemma będzie pijana i smutna, to pomogę ci ją znaleźć <33
paula
ODPOWIEDZ