23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Raja Bishara
Raja jest typowym słoneczkiem, jest miła i urocza. Mieszka z paczką przyjaciół, jara blanty i szlugi czytając romanse na łące. Pracuje jako recepcjonistka w hotelu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
catlady#7921
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Gdzie tam patrzysz? <3 Czyli co, chcesz tylko Gemmę, czy kogoś jeszcze? :hihi:
promienny latawiec
-
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Zastanawiam się jak to jest mieszkać samemu w kawalerce! Xddd No ale tak z Gemma psiapsie wiadomo, a możesz mi w sumie doceniała jeszcze Rorey skoro to siska Rydera o ile dobrze pamiętam xdd Skoro ci się znają długo to rodzinę pewnie też zna pytanie tylko czy Rorey lubi jego znajomych czy nie xdd

rorey fitzgerald
sumienny żółwik
catlady#7921
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Raja Bishara pisze: 07 lip 2021, 11:25
Zastanawiam się jak to jest mieszkać samemu w kawalerce! Xddd No ale tak z Gemma psiapsie wiadomo, a możesz mi w sumie doceniała dać jeszcze Rorey skoro to siska Rydera o ile dobrze pamiętam xdd Skoro ci się znają długo to rodzinę pewnie też zna pytanie tylko czy Rorey lubi jego znajomych czy nie xdd

rorey fitzgerald
:lol: :lol: na pewno nie ma tam chomików....

No tak, to jego siostra, więc pewnie u nich czasem bywa :lol: I pewnie ją lubi, bo chyba są podobne z charakterów trochę :hm:
promienny latawiec
-
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
miodzio <3 Ty w ogóle widziałaś co ja tam napisałam xd Jakim jestem upośledzonym człowiekiem ;/ Aż mi siebie żal xd

Ale okej, pasuje mi to wszystko i myślę, że jak Rorey przychodzi odwiedzać czasem Rydera to może więcej gadać z Rają niż z własnym bratem, bo właśnie są do siebie podobne więc się dogadują xd

rorey fitzgerald
sumienny żółwik
catlady#7921
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Raja Bishara pisze: 07 lip 2021, 19:07
miodzio <3 Ty w ogóle widziałaś co ja tam napisałam xd Jakim jestem upośledzonym człowiekiem ;/ Aż mi siebie żal xd

Ale okej, pasuje mi to wszystko i myślę, że jak Rorey przychodzi odwiedzać czasem Rydera to może więcej gadać z Rają niż z własnym bratem, bo właśnie są do siebie podobne więc się dogadują xd

rorey fitzgerald
jest tak gorąco, że nawet nie wyłapałam :lol: :lol:
I super, pasuje mi <33
promienny latawiec
-
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Raja Bishara jesteś taka słodka, akurat do polizania :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
rorey fitzgerald <3
Ryder Fitzgerald Chcę być Twoją słodką, mleczną czekoladką xddddddddddddddd
sumienny żółwik
catlady#7921
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Raja Bishara pisze: 08 lip 2021, 16:28
Ryder Fitzgerald Chcę być Twoją słodką, mleczną czekoladką xddddddddddddddd
ŻEBYŚ MOGŁA CHRUPAĆ MNIE CAŁYMI DNIAMI
ryder fitzgerald
nata#9784
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Hej!
Podrzuciłabym Ci Leigh do relacji, bo myślę, że panie by się dobrze dogadywały, charaktery podobne widzę i w ogóle <3

Raja Bishara
ambitny krab
Kiren#7898
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Leigh Daintree OMG! Totalnie! Powinny się znać! Mogą sobie wspólnie snuć plany o dalekich podróżach i Leigh może cykać Rajy foteczki na insta i mogłyby razem obżerać się czekoladą, a później chodzić na jakieś szalone tańce xd Także celowałabym tu w jakąś taką przyjaźń <3
sumienny żółwik
catlady#7921
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Taaaak! Biorę przyjaźń zdecydowanie <3

Jak będziesz mieć wolną grę, to daj znać, zgadamy się na jakiś szalony wątek :evil:

Raja Bishara
ambitny krab
Kiren#7898
ODPOWIEDZ