20 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Hera, koka, hasz, LSD.. ta zabawa po nocach się śni.
LSD, hera, koka i hasz.. podziel się z Oliverem czym masz!
Obrazek
Zapraszam, rozdaje ciasteczka :twerk:
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Oliver Marshall, a te ciasteczka to chociaż z haszem? Bo jak nie, to nie chcę. A tak serio, biorę Cię w całości, mimo że bywasz strasznym bucem. Zupełnie jak ja. Swój na swego zawsze trafi :lick:
Obrazek
towarzyska meduza
.
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
Oliver Marshall jest między nimi ogromna różnica wieku, ale coś czuję, że całkiem dobrze by się dogadywali! może oliver wpadł do baru i natknął się akurat na Leona? mogłaby ta rozmowa jakoś uderzyć tematu prochów, a Leon niby obojętny na wszystko, zacząłby pouczać Olivera, że narkotyki są do dupy, stary jest to wie, namolne umoralnianie, te klimaty. I nie wiem czy Oliver by się wkurzał tylko, czy gdzieś tam pod tą złością docierałyby do niego fragmenty tego, co Leon mówi i gdzieś tam by sobie myślał, że coś tam sens ma (no bo Leon był mocno uzależniony, ale teraz terapia, żetony i nowe życie), a niedługo... niedługo to Leon wpadnie Olivera pytać, kto w tym pieprzonym mieście najlepsze prochy sprzedaje, bo zmienia zdanie i wraca do kochania ich :lol:
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
20 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Hera, koka, hasz, LSD.. ta zabawa po nocach się śni.
LSD, hera, koka i hasz.. podziel się z Oliverem czym masz!
leon fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 11:09
Oliver Marshall jest między nimi ogromna różnica wieku, ale coś czuję, że całkiem dobrze by się dogadywali! może oliver wpadł do baru i natknął się akurat na Leona? mogłaby ta rozmowa jakoś uderzyć tematu prochów, a Leon niby obojętny na wszystko, zacząłby pouczać Olivera, że narkotyki są do dupy, stary jest to wie, namolne umoralnianie, te klimaty. I nie wiem czy Oliver by się wkurzał tylko, czy gdzieś tam pod tą złością docierałyby do niego fragmenty tego, co Leon mówi i gdzieś tam by sobie myślał, że coś tam sens ma (no bo Leon był mocno uzależniony, ale teraz terapia, żetony i nowe życie), a niedługo... niedługo to Leon wpadnie Olivera pytać, kto w tym pieprzonym mieście najlepsze prochy sprzedaje, bo zmienia zdanie i wraca do kochania ich :lol:
Biere w całości. Co prawda Olivera można i pouczać, ale raczej nie dociera do niego nic. Chłopak ma po prostu bardzo silną potrzebę robienia wszystkiemu na przekór i im więcej ludzi mówi mu, że nie powinien czegoś robić - on tym bardziej w to leci. Może Leon nawet kilkarotnie wczuł się za bardzo w role pseudo tatusia i zajebał mu dragi, żeby na przykład wypierdolić je hen do wody prosto z mostu? Tak to mocno chciał sprowadzić na dobrą drogę, ale no WELL WELL, pewnie nie wyszło. Za to teraz Ollie bedzie bardzo szczęśliwy, gdy ten przyjdzie pytać o towar i BARDZO chętnie się z nim kiedys kulturalnie UPIZGA :twerk: ^^
leon fitzgerald
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Oliver Marshall dawaj te ciasteczka! i przy okazji jakąś fajną relację dla Dev <3
ambitny krab
głodna
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
hahah tak, cudownie, biorę :hihi: koniecznie będzie trzeba zagrać Oliver Marshall!
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Oliver Marshall proszę mnie zostawić, w spokoju :roll:
powitalny kokos
nick
20 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Hera, koka, hasz, LSD.. ta zabawa po nocach się śni.
LSD, hera, koka i hasz.. podziel się z Oliverem czym masz!
Devon Flanagan pisze: 11 lip 2021, 20:05
Oliver Marshall dawaj te ciasteczka! i przy okazji jakąś fajną relację dla Dev <3
Cześć Devon Flanagan, coś czuję, że ta twójka KONIECZNIE i z wysoką częstotliwością wychodzi razem na kluby - dziwnie bansy, szalony piruety i zabawa to białego rana to przepis na idealny wieczór. Ollie pewnie wozi jej tyłek skoro Devka nie ma prawka, i może od czasu do czasu porywa na roadtripy za miasto ^^ ^^ Co powiesz?
leon fitzgerald pisze: 12 lip 2021, 01:22
hahah tak, cudownie, biorę :hihi: koniecznie będzie trzeba zagrać Oliver Marshall!
Zdecydowanie się piszę! Jak tylko zwolni mi się miejsce na gierkę od razu dam znać :twerk:
leon fitzgerald
Flora Finnigan pisze: 12 lip 2021, 19:33
Oliver Marshall proszę mnie zostawić, w spokoju :roll:
No przecież sama tego chcesz ;>
Flora Finnigan
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Oliver Marshall czekam jak mnie napadniesz, Marshall <3 i czekam na grę!!!
powitalny kokos
nick
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Oliver Marshall no jestem jak najbardziej za, ale jak Florka będzie przez Ciebie płakać (A NA PEWNO BĘDZIE SMARCZYĆ MI W RĘKAW) to jedyny trip jaki zaliczysz to pod ziemię <3
ambitny krab
głodna
opiekunka koali — Wildlife Sanctuary
22 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
In the night, I hear 'em talk, the coldest story ever told

Studentka, która zarabia opiekując się misiami koala. Jest popaprana, ale chyba jakoś sobie radzi.
Obiecałam, to wpadam. Powiem szczerze, że Oliver jest postacią, z którą Ginger raczej nie chciałaby mieć do czynienia. Może gdyby poznali się z 8 lat temu... No ale teraz ma tak poważne problemy emocjonalne, że chce omijać takich chłopaków jak Oli, Oliverek, Oliś, szerokim łukiem :lol: Ginger tak nie zdrabnia, może się jej upiecze. Zastanawiam się czy może nie pójść w stronę wstępnego negatywu i zobaczyć co nam wyjdzie w praniu.

Oliver Marshall
powitalny kokos
-
20 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Hera, koka, hasz, LSD.. ta zabawa po nocach się śni.
LSD, hera, koka i hasz.. podziel się z Oliverem czym masz!
Ginger Hellwig pisze: 19 lip 2021, 09:05
Obiecałam, to wpadam. Powiem szczerze, że Oliver jest postacią, z którą Ginger raczej nie chciałaby mieć do czynienia. Może gdyby poznali się z 8 lat temu... No ale teraz ma tak poważne problemy emocjonalne, że chce omijać takich chłopaków jak Oli, Oliverek, Oliś, szerokim łukiem :lol: Ginger tak nie zdrabnia, może się jej upiecze. Zastanawiam się czy może nie pójść w stronę wstępnego negatywu i zobaczyć co nam wyjdzie w praniu.

Oliver Marshall
Zdecydowanie jestem jak najbardziej chętna na negatyw :twerk: Oliver jest takim bezczelnym typem, co szczególnie uwielbia zaczepiać ludzi, którzy nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Może spotkali się kiedyś przypadkowo na posiadówce u znajomych lub po prostu w spożywczaku przy alejce z nabiałem, Ollie zarzucił jakimś dennym tekstem o jej rudych włosach i przyjemnym grymasie na twarzy, a ona zbyła go, totalnie nie podejmując dyskusji. I może teraz jak przypadkowo na siebie wpadają, ona od razu zawraca w przeciwną stornę, za to on usilnie próbuje ją gonić i podkurwiać przy każdej możliwej okazji, potwarzając, że powinna w końcu wyjąć kija z dupy i posmakować prawdziwej zabawy ^^ ^^
Co myślimy?
Ginger Hellwig
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
ODPOWIEDZ