ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Chris Davies
36 letni lekarz onkolog z Lorne Bay. Najstarszy z rodzinki Davies, aktualnie wolny i samotny. Chętny do popijania drinków z pięknymi kobietami, bo zapija smutki po nieudanych związkach. Wraca do randkowania, ale głównie to zaspokojenie potrzeby, if you know what i mean.
Connor Davies
braciszek 25 latek

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nick
brak multikont
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Dzieli nas tylko rok, więc możemy się znać 8) Co prawda Remi to dość radosny człowiek, więc nie wiem czy nie będzie denerwować Twojego ponuraka :lol: Bo gburka mam młodszego -> william henderson. W każdym razie, mogę ci któregoś na coś dać :hm:

Chris Davies
towarzyska meduza
-
Ordynator Chirurgii Ogólnej — Cairns Hospital
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Living his best life with the love of his lfe - Hope
Yo!

Pracujemy w jednym szpitalu i jesteśmy fanami kobiet, siłowni oraz piesków. Wanna be bros?

Chris Davies
Obrazek
przyjazna koala
Stasz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Chris Davies cześć, chcesz pójść na randkę, przystojniaku? ^^
ambitny krab
nonsens#5543
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Remi Blackwell możemy się znać i kumplować, wiadoma sprawa. Nie wiem czy z siostrą remiego coś Chris nie będzie miał, także tego. XD
Prawie szwagier xD

Nemo Delany Hell yeah! Możemy robić wspólne manewry po pijaku, będzie śmiesznie
ambitny krab
nick
brak multikont
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Gaia Hammond aaa moge chcieć, kochamy kobietki ładne <3
ambitny krab
nick
brak multikont
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Chris Davies ogólnie matka Gai zmarła na raka, co prawda siedem lat temu, więc nie wiem, czy wtedy Chris już w szpitalu pracował, ale można uznać, że Gaia teraz odwiedza na onkologii kogoś innego :hm: I któregoś razu mogła zderzyć się z czymś, czego nie zauważyła i pewnie nabiła sobie ogromnego guza, a wszystko na oczach Chrisa właśnie! Pewnie trochę się śmiał z takiej niezdary, ale mógł jej mimo wszystko pomóc, a ona, nieco zamroczona od uderzenia, pewnie w ramach podziękowania zaprosiła go na jakąś randkę przy drinku :hihihi:
ambitny krab
nonsens#5543
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Gaia Hammond . hmmm miałby 29, to może coś tam już zaczynał ale raczej tylko konsultował się może z jakimś starszym doktorem co ją prowadził. No a teraz to już leci i robi sobie karierę, jak coś mógł serio jej dopomóc.
ale drineczek może być, nawet 2 <3
ambitny krab
nick
brak multikont
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Chris Davies pisze: 07 lip 2021, 18:40
Remi Blackwell możemy się znać i kumplować, wiadoma sprawa. Nie wiem czy z siostrą remiego coś Chris nie będzie miał, także tego. XD
Prawie szwagier xD

Nemo Delany Hell yeah! Możemy robić wspólne manewry po pijaku, będzie śmiesznie
no jak sprawi że będzie szczęśliwa, to Remi da błogosławieństwo! A jak będzie przez Chrisa płakać, to się mogą trochę pogniewać :/ :/
towarzyska meduza
-
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
Chris Davies, chcesz być facetem na którego wylałam drinka w barze i zwyzywałam, mówiąc, że to on jest nieostrożny, a później okazało się, że z nim pracuje? ^^
ambitny krab
Weronika
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Maeve Thompson
Oho fajna pani, może tak być a jeśli pracują razem to beczka będzie xD
ambitny krab
nick
brak multikont
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
Chris Davies

Super <3 Mae niewątpliwie spali się ze wstydu :hihihi: Jak będziesz mieć czas na grę to pisz! :koala:
ambitny krab
Weronika
ODPOWIEDZ