25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę rozpieszczona córeczka tatusia, która boi się samodzielności. Ma jednak dobre serce i lubi pomagać. Sprzeniewierza czas oraz pieniądze na imprezach i leczy serce po niespodziewanym powrocie miłości swojego życia.
Florence Hale
Trochę rozpieszczona córeczka tatusia, która boi się samodzielności. Ma jednak dobre serce i lubi pomagać. Sprzeniewierza czas oraz pieniądze na imprezach i intensywnie myśli nad daniem drugiej szansy miłości swojego życia.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
x
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Florence Hale , pomyślałam, że mogłabym dać Ci tutaj Mari Chambers, chyba, że miałabyś ochotę na jakąkolwiek inną moją postać (wszystkie 4 są podlinkowane), to wtedy też coś wymyślimy bez problemu <3 A co do Mari, to ona pracuje w kancelarii w Cairns jako asystentka, ale jest w tym naprawdę kiepska, bo nie zna się na świecie prawniczym, więc kiedyś mogła coś załatwiać w kancelarii ojca Florence dla własnego szefa i wpaść na Flo, zrobić pewnie jakieś złe wrażenie i nie popisać się, bo to jej moc specjalna :lol:
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę rozpieszczona córeczka tatusia, która boi się samodzielności. Ma jednak dobre serce i lubi pomagać. Sprzeniewierza czas oraz pieniądze na imprezach i leczy serce po niespodziewanym powrocie miłości swojego życia.
Mari Chambers, no jasne! Mogły poznać się w kancelarii, gdzie niekoniecznie przypadły sobie do gustu, ale są w podobnym wieku, więc na pewno miały szansę spotkać się gdzieś jeszcze, pogadać i okazało się, że w sumie nieźle się dogadują? :koala:
ambitny krab
x
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
miałam wpaść do kuzynki męża!

Florence Hale
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę rozpieszczona córeczka tatusia, która boi się samodzielności. Ma jednak dobre serce i lubi pomagać. Sprzeniewierza czas oraz pieniądze na imprezach i leczy serce po niespodziewanym powrocie miłości swojego życia.
Julia Crane, nie wiem jeszcze, jakie mam relacje z Twoim mężem, ale! Myślę, że początkowo ich relacje mogły być raczej typowo grzecznościowe, bo jednak są od siebie dość różne. Ale może na jakiejś rodzinnej imprezie miały okazję pogadać, poznać się bliżej i zobaczyć, że nie warto oceniać po pozorach? :hm:
ambitny krab
x
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
ja myślę, że spokojnie możemy iść w stronę hejtu, bo Florence to taka ułożona córeczka tatusia a Julia ma jednak traumatyczne przejścia i nie może ścierpieć takich słodkich panienek, pewnie sobie nieźle dokuczają, Flo może szukać na nią haka

Florence Hale
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę rozpieszczona córeczka tatusia, która boi się samodzielności. Ma jednak dobre serce i lubi pomagać. Sprzeniewierza czas oraz pieniądze na imprezach i leczy serce po niespodziewanym powrocie miłości swojego życia.
Julia Crane, a, no dobra, tak też może być. :lol:
ambitny krab
x
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Florence Hale pisze: 08 lip 2021, 16:40
Mari Chambers, no jasne! Mogły poznać się w kancelarii, gdzie niekoniecznie przypadły sobie do gustu, ale są w podobnym wieku, więc na pewno miały szansę spotkać się gdzieś jeszcze, pogadać i okazało się, że w sumie nieźle się dogadują? :koala:
Jak najbardziej mi to odpowiada <3
ODPOWIEDZ