lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Corvo MacLerie
Corvo urodził się w Szkocji, ale mieszkał tam pięć lat. Resztę życia spędził właśnie w Lorne Bay, więc uważa się za australijczyka, mimo, że w jego żyłach płynie hiszpańska i szkocka krew. Mieszka sobie na łodzi, jest strażnikiem leśnym, hobbystycznie zajmuje się kartografią, lubi wędrówki po lesie, kempingi i ogólnie przebywać na świeżym powietrzu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
alemalpa#7279
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Podrzucę ci na coś rorey fitzgerald, bo ona też się lubi chować w takich zalesionych miejscówkach, podglądając zwierzaki i uciekając trochę od ludzi. Jego wąsa to się pewnie na pierwszy rzut oka trochę jednak wystraszyła :lol: :lol: Ale mogła się przełamać i go zaakceptować! Chyba że się znają od lat, to wtedy wąs będzie tylko trochę straszny.... :lol:

I chcesz jakichś ziomków z Willem?
Corvo MacLerie
happy halloween
-
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
william henderson
Hmmm, to bardzo chętnie tutaj coś zrobie. Możemy w sumie zrobić, że poznali się w dosyć niemiłych okolicznościach, bo Rorey poszła sobie coś tam fotografować, a Corvo akurat robił jakiś objazd, albo patrolował teren no i okazało się, że Rorey jest na terenie, który jest terenem, na którym nie można za bardzo przebywać. A już na pewno nie w pojedynkę. No i początkowo troszkę ją opierdzielił i dał jej naganę i nawet zdecydował, że ją odwiezie w bezpieczne miejsce, ale ostatecznie tak sobie pogadali i dzielili się wiedzą na temat flory i fauny i zaczęli się przyjaźnić, a okazjonalnie nawet jeżdża razem na biwaki.
Ewentualnie możemy zrobić, że Rorey zaginęła i potrzebowała misji ratunkowej i to właśnie Corvo okazał się być tym, który znalazł ją całą i nieuszkodzoną i odstawił ją w bezpieczne miejsce i dał jej kilka ładnych tipów, a ostatecznie uznali, że w sumie mogą sobie razem podróżować XD I później heheszkowali, że nie taki straszny wąs jak go malują :D

A z Willem chcę przyjaciół. Nie wiem czy tam znasz historię Zoyi i Corvo, ale oni kilka lat temu (jak Zoya studiiowała) byli parą. I to taką fest, że pewnie nawet Corvo nie mógł się doczekać, aż Zoya wróci z Londynu, żeby móc się jej oświadczyć i z nią być. No, ale ostatecznie odległość trochę im ten związek zniszczyła. Rozstali się pokojowo, w przyjacielskich relacjach i jasne, dla Corvo Zoya jest the one that got away, ale dzisiaj się już przyjaźnią.
Więc z Willem też bym celowała w baaaardzo dobrą przyjaźń. Mogli się poznać te kilka lat temu wlaśnie przez Zoyę i w sumie się dogadywali i sobie czasami gdzieś tam wyskakiwali i nawet się ze sobą zżyli. Bo ogólnie nie wiem jak Tobie, ale mi się przyda męski bff :(
przyjazna koala
alemalpa#7279
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Corvo MacLerie pisze: 08 lip 2021, 11:31
william henderson
Hmmm, to bardzo chętnie tutaj coś zrobie. Możemy w sumie zrobić, że poznali się w dosyć niemiłych okolicznościach, bo Rorey poszła sobie coś tam fotografować, a Corvo akurat robił jakiś objazd, albo patrolował teren no i okazało się, że Rorey jest na terenie, który jest terenem, na którym nie można za bardzo przebywać. A już na pewno nie w pojedynkę. No i początkowo troszkę ją opierdzielił i dał jej naganę i nawet zdecydował, że ją odwiezie w bezpieczne miejsce, ale ostatecznie tak sobie pogadali i dzielili się wiedzą na temat flory i fauny i zaczęli się przyjaźnić, a okazjonalnie nawet jeżdża razem na biwaki.
Ewentualnie możemy zrobić, że Rorey zaginęła i potrzebowała misji ratunkowej i to właśnie Corvo okazał się być tym, który znalazł ją całą i nieuszkodzoną i odstawił ją w bezpieczne miejsce i dał jej kilka ładnych tipów, a ostatecznie uznali, że w sumie mogą sobie razem podróżować XD I później heheszkowali, że nie taki straszny wąs jak go malują :D

A z Willem chcę przyjaciół. Nie wiem czy tam znasz historię Zoyi i Corvo, ale oni kilka lat temu (jak Zoya studiiowała) byli parą. I to taką fest, że pewnie nawet Corvo nie mógł się doczekać, aż Zoya wróci z Londynu, żeby móc się jej oświadczyć i z nią być. No, ale ostatecznie odległość trochę im ten związek zniszczyła. Rozstali się pokojowo, w przyjacielskich relacjach i jasne, dla Corvo Zoya jest the one that got away, ale dzisiaj się już przyjaźnią.
Więc z Willem też bym celowała w baaaardzo dobrą przyjaźń. Mogli się poznać te kilka lat temu wlaśnie przez Zoyę i w sumie się dogadywali i sobie czasami gdzieś tam wyskakiwali i nawet się ze sobą zżyli. Bo ogólnie nie wiem jak Tobie, ale mi się przyda męski bff :(
No myślę że z Willem się pięknie rozpisałaś i nie mam zastrzeżeń, bff zawsze w cenie! <3

A co do Rorey, tooooooooooooo zróbmy trochę pomieszane, że najpierw ją ochrzanił, że się gdzieś tam szlaja, a potem się okazało, że koło jej się zakopało i musiał ją przy okazji ratować. Jej było głupio, że tyle kłopotów mu narobiła, więc zaprosiła go na pizzę, jak już uwolnili jej samochód. I na tej pizzy mogła mu wyjaśnić co naprawdę tam robiła, pokazać mu swoje zdjęcia, opowiedzieć o tym jak nurkuje z rekinami i od tej pory się ziomują w trójkę, ona, on i jego wąs! :loveyou:
towarzyska meduza
-
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Remi Blackwell pisze: 08 lip 2021, 17:56
Corvo MacLerie pisze: 08 lip 2021, 11:31
william henderson
Hmmm, to bardzo chętnie tutaj coś zrobie. Możemy w sumie zrobić, że poznali się w dosyć niemiłych okolicznościach, bo Rorey poszła sobie coś tam fotografować, a Corvo akurat robił jakiś objazd, albo patrolował teren no i okazało się, że Rorey jest na terenie, który jest terenem, na którym nie można za bardzo przebywać. A już na pewno nie w pojedynkę. No i początkowo troszkę ją opierdzielił i dał jej naganę i nawet zdecydował, że ją odwiezie w bezpieczne miejsce, ale ostatecznie tak sobie pogadali i dzielili się wiedzą na temat flory i fauny i zaczęli się przyjaźnić, a okazjonalnie nawet jeżdża razem na biwaki.
Ewentualnie możemy zrobić, że Rorey zaginęła i potrzebowała misji ratunkowej i to właśnie Corvo okazał się być tym, który znalazł ją całą i nieuszkodzoną i odstawił ją w bezpieczne miejsce i dał jej kilka ładnych tipów, a ostatecznie uznali, że w sumie mogą sobie razem podróżować XD I później heheszkowali, że nie taki straszny wąs jak go malują :D

A z Willem chcę przyjaciół. Nie wiem czy tam znasz historię Zoyi i Corvo, ale oni kilka lat temu (jak Zoya studiiowała) byli parą. I to taką fest, że pewnie nawet Corvo nie mógł się doczekać, aż Zoya wróci z Londynu, żeby móc się jej oświadczyć i z nią być. No, ale ostatecznie odległość trochę im ten związek zniszczyła. Rozstali się pokojowo, w przyjacielskich relacjach i jasne, dla Corvo Zoya jest the one that got away, ale dzisiaj się już przyjaźnią.
Więc z Willem też bym celowała w baaaardzo dobrą przyjaźń. Mogli się poznać te kilka lat temu wlaśnie przez Zoyę i w sumie się dogadywali i sobie czasami gdzieś tam wyskakiwali i nawet się ze sobą zżyli. Bo ogólnie nie wiem jak Tobie, ale mi się przyda męski bff :(
No myślę że z Willem się pięknie rozpisałaś i nie mam zastrzeżeń, bff zawsze w cenie! <3

A co do Rorey, tooooooooooooo zróbmy trochę pomieszane, że najpierw ją ochrzanił, że się gdzieś tam szlaja, a potem się okazało, że koło jej się zakopało i musiał ją przy okazji ratować. Jej było głupio, że tyle kłopotów mu narobiła, więc zaprosiła go na pizzę, jak już uwolnili jej samochód. I na tej pizzy mogła mu wyjaśnić co naprawdę tam robiła, pokazać mu swoje zdjęcia, opowiedzieć o tym jak nurkuje z rekinami i od tej pory się ziomują w trójkę, ona, on i jego wąs! :loveyou:
<3 <3 <3 <3 Z Willem to już nawet gramy więc nie mam nic do dodania <3

Z Rorey biorę wszystko. Tym bardziej, że pięknie zawarłaś w tej relacji jego wąs, a no nie oszukujmy się... to jest bardzo istotna część egzystencji Corvo! Będziemy się umawiać na grę! <3
Remi Blackwell
przyjazna koala
alemalpa#7279
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
:loveyou:
towarzyska meduza
-
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Siostrę kochaj mocno, nawet jeżeli musisz sobie robić rozpiski żeby o niej nie zapomnieć </3
No i Zoyą
Obrazek
</3 </3 </3

Corvo MacLerie
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Zoya Henderson
Ten moment kiedy człowiek dzieli się w sekrecie swoim spierdoleniem, a Ty to wykorzystujesz przeciwko mnie :(

Obrazek

Zoya Henderson
przyjazna koala
alemalpa#7279
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Zgłaszam się do relacji :D

W sumie to musimy się znać ze szkoły.... ba nawet z klasy :P

Corvo MacLerie
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Cecilia Rossi
Zdecydowanie tak!
Co ci mogę powiedzieć to to, że Corvo na pewno nie wyśmiewał się z Cece. Nigdy w życiu. Był raczej tym, który dawał jej ściągać na sprawdzianach i kartkówkach i może nawet próbował jej pomagać w nauce. Chociaż sam specjalnie nie należał do bystrzaków, bo bardziej interesowała go aktywność fizyczna. No, ale jak widział koleżankę w potrzebie to nie mógł przejść koło niej obojętnie.
przyjazna koala
alemalpa#7279
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Corvo MacLerie pisze: 06 sie 2021, 10:24
Cecilia Rossi
Zdecydowanie tak!
Co ci mogę powiedzieć to to, że Corvo na pewno nie wyśmiewał się z Cece. Nigdy w życiu. Był raczej tym, który dawał jej ściągać na sprawdzianach i kartkówkach i może nawet próbował jej pomagać w nauce. Chociaż sam specjalnie nie należał do bystrzaków, bo bardziej interesowała go aktywność fizyczna. No, ale jak widział koleżankę w potrzebie to nie mógł przejść koło niej obojętnie.
O tak, teraz im jakąś relację damy poza szkolnymi latami? :P

Corvo MacLerie
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Cecilia Rossi
Bardzo chętnie! <3
Jakieś pomysły? Propozycje? 8)
przyjazna koala
alemalpa#7279
ODPOWIEDZ