36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Możemy coś razem wymyślić razem jak chcesz, nie wiem na co mogę sobie pozwolić :P

Corvo MacLerie
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Cecilia Rossi
No to napisz na co masz ochotę i zobaczymy :D
przyjazna koala
alemalpa#7279
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
Corvo MacLerie Szkocka krew musi się łączyć ;)
Tylko jak na złość widzę przyjaźnisz się z moim narzeczonym
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Brie Danvers
Siemka, sory za refleks odpowiedzi XD
Bo ja wiem czy na złość? XD to dobry chłopak!
Corvo szkocka krew, ale od chyba 5 roku życia mieszka w Australii, także już bardziej jest oddany temu kraju. Chociaż do Szkocji podróżuje dosyć często!
Co miałam ustalone z Chandlerem, jeszcze zanim się pojawiłaś na forum :lol: to to, że Corvo dopiero pozna jego narzeczoną.
Więc jeśli jesteś zainteresowana to możemy rozegrać, że Corvo przychodzi do Chandlera, bo się umówili, ale ten się spóźnia i w ogóle nie ma go w domu, ale otwiera mu Brie we własnej osobie i będą mieli okazję się poznać bez ingerencji Chandlera? :D
przyjazna koala
alemalpa#7279
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
Corvo MacLerie a proszę bardzo niech będzie i tak :D nic tylko trzeba to rozegrać
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
Brie Danvers
Super 8) W takim razie podbijaj do mnie na pw (najlepiej na Sameen), albo na DC, w razie gdybyś miała ochotę na grę :)
przyjazna koala
alemalpa#7279
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
Corvo MacLerie napiszę jak tylko mi się coś zwolni :)
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ