sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Kasper Guillebeaux! Wpadłam zapytać, czy dalej reflektujesz na jakiś pozytyw z Lyrą? :hihihi:
lyra raynott
Ola
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Lyra Raynott
Tak, tutaj nie widzę nic innego. Jeśli Lyra ma być dziewczyną Rydera, to musi się lubić z Kasprem. Wątpię, żeby Ryder spotykał się z kimś kto wcześniej nie przeszedłby weryfikacji u Kasa XD
No i ogólnie to was szipuję i mam nadzieję, że będziecie forever szczęśliwi <3
sumienny żółwik
alemalpa#7279
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Kasper Guillebeaux pisze: 19 sie 2021, 13:03
Lyra Raynott
Tak, tutaj nie widzę nic innego. Jeśli Lyra ma być dziewczyną Rydera, to musi się lubić z Kasprem. Wątpię, żeby Ryder spotykał się z kimś kto wcześniej nie przeszedłby weryfikacji u Kasa XD
No i ogólnie to was szipuję i mam nadzieję, że będziecie forever szczęśliwi <3
Haha, nie wiem, czy pół życia nie minie, nim Lyra się przyzna do swoich uczuć, ale pasuje i jeśli będziesz mieć ochotę na jakiś wątek to wołaj <33
lyra raynott
Ola
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Lyra Raynott pisze: 22 sie 2021, 17:14
Kasper Guillebeaux pisze: 19 sie 2021, 13:03
Lyra Raynott
Tak, tutaj nie widzę nic innego. Jeśli Lyra ma być dziewczyną Rydera, to musi się lubić z Kasprem. Wątpię, żeby Ryder spotykał się z kimś kto wcześniej nie przeszedłby weryfikacji u Kasa XD
No i ogólnie to was szipuję i mam nadzieję, że będziecie forever szczęśliwi <3
Haha, nie wiem, czy pół życia nie minie, nim Lyra się przyzna do swoich uczuć, ale pasuje i jeśli będziesz mieć ochotę na jakiś wątek to wołaj <33
Damy radę :D
Wrócę z urlopu to z pewnością się zgłoszę, nawet sobie dodam przypominajkę do kalendarza :oops:
Lyra Raynott
sumienny żółwik
alemalpa#7279
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
hejo Kasper Guillebeaux jak się zapatrujesz na relacje z narzeczoną swojego brata?
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Brie Danvers
Siemka. Z tego co wiem, to Chandler dopiero przedstawi narzeczoną Kasprowi, bo Kasper i Chandler nie widzieli się kilka lat. Nie wiem jak tam jesteś zaznajomiona z historią Chendiego, ale on wyjechał z miasta po tym jak jego matka zaczęła się spotykać z kimś nowym, po śmierci taty Chandlera i Kaspra. Od tamtego momentu Kasper i Chandler nie rozmawiali ze sobą i dopiero teraz próbują odzyskać to co utracili. XD
sumienny żółwik
alemalpa#7279
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
Kasper Guillebeaux no to myślę, że wszystko możemy ogarnąc od początku ;) nawet vzagrać w trójkę, co tyn a to Chandler Guillebeaux ?
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Brie Danvers
Ja bym była jak najbardziej za! <3
Czekam na Chandler Guillebeaux
sumienny żółwik
alemalpa#7279
ODPOWIEDZ