lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Kasper Guillebeaux
Kasper ma 23 lata, studiuje weterynarie ze specjalizacją o zwierzętach egzotycznych. Lubi jeździć bezcelowo swoim autem, pali blanty od rana do wieczora, interesuje się fotografią, słucha muzyki z lat 80 i 90. Mieszka ze zgrają swoich najlepszych przyjaciół.
Gemma Macfarland - POZYTYWNE
Najlepsza psiapsia ever!!

Raja Bishara - POZYTYWNE
Najlepsza psiapsia ever!!! W dodatku Kasper jest w niej zakochany od kilku lat. Próbował z tym walczyć, ale wiecie jak jest.

Ryder Fitzgerald - POZYTYWNE
Tak, Gemma i Raja są najlepszymi psiapsiami ever, ale i tak nic nigdy nie przebije relacji Rydera i Kaspra. Poznali się jeszcze zanim przyszli na świat (dosłownie, ich matki budowały nimi relacje kiedy ci byli jeszcze w brzuchach), więc to co łączy tych dwoje jest czymś nie do podrobienia.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
alemalpa#7279
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
ulalalala, no Gems pięknie wpisana, czyli jeszcze Remi Blackwell kuzyn, si? <3
Bo resztę mam starą w porównaniu z nim :/

Kasper Guillebeaux
happy halloween
-
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Oczywiście, Gemma to obowiązkowo musiała być dopisana! <#
Tak, Remi kuzyn i tak jak już wstępnie ustaliłyśmy - Kasper i Raja często wpadają i zajmują się zwierzakami Remiego. Zwłaszcza jak teraz wiem, że biedaczek ma kilkudniowe dyżury! Kuzyn zawsze mu służy pomocą. No i kiedyś jak Remi przyprowadzi do swojego domu starego kocura o wdzięcznym imieniu Fałda, to Kasper i Raja podejmą się misji wykradnięcia kota. Chociaż myślę, że Remi nie miałby problemu po prostu z oddaniem kota w ich ręce, ale zabawa musi być!

william henderson
sumienny żółwik
alemalpa#7279
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka Kasper Guillebeaux, wiesz, że 7,1% energii w Australii pochodzi z turbin wiatrowych?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Hej Raine Barlowe !
Obrazek

Chcesz mi o tym powiedzieć więcej? Sam na sam?!
sumienny żółwik
alemalpa#7279
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Kasper Guillebeaux pisze: 08 lip 2021, 10:44
Oczywiście, Gemma to obowiązkowo musiała być dopisana! <#
Tak, Remi kuzyn i tak jak już wstępnie ustaliłyśmy - Kasper i Raja często wpadają i zajmują się zwierzakami Remiego. Zwłaszcza jak teraz wiem, że biedaczek ma kilkudniowe dyżury! Kuzyn zawsze mu służy pomocą. No i kiedyś jak Remi przyprowadzi do swojego domu starego kocura o wdzięcznym imieniu Fałda, to Kasper i Raja podejmą się misji wykradnięcia kota. Chociaż myślę, że Remi nie miałby problemu po prostu z oddaniem kota w ich ręce, ale zabawa musi być!

william henderson
no to super, Remi docenia <3
towarzyska meduza
-
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Cześć Kasper Guillebeaux :welcome:
Może przydałby Ci się ktoś spoza waszej paczki? Zaoferowałbyś podwózkę Chandrze albo może razem wplątalibyście się w jakieś kłopoty? :hm: Nie wiem, czy w ogóle jesteś zainteresowana raczej niełatwą relacją z moją rozpieszczoną panną, więc przychodzę tak póki co bez konkretów, ale z chęciami na grę <3
chandra ginsberg
◠‿◠
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Ugotuje prawie wszystko, jest w połowie Szkotem, lubi śpiewać, co niekoniecznie mu wychodzi, jeszcze nikogo nie otruł!
Kasper Guillebeaux

Hej! Znajdzie się coś dla Davida? Pracują razem w tym samym miejscu, można by coś pomyśleć. Pewnie czasem chodzą na dymka na zaplecze i gadają sobie o różnych rzeczach. No i też widzę gustują w nieco starszej muzyce.
powitalny kokos
Kiren#7898
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Jeszcze ja, Kasper Guillebeaux !
sumienny żółwik
13#9694
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Chandra Ginsberg dobra, tutaj już Tobie zaspojlerowałam wszystko na privie więc nie będę się drugi raz rozgadywać. Ale będzie zdecydowanie pozytywnie :D

David Walters Dobra, to z Kasprem bardzo chętnie dam Ci bardzo dobrych ziomków z pracy. Tak, niech chodzą sobie razem na dymka i rozmawiają o muzyce. Kasper kocha mieć zmiany z Davidem.
Ale tak tutaj sobie pozwolę wejść w paradę z moim multi i może na przyjaciela zaproponowałabym Corvo? Corvo też jest w połowie Szkotem i kocha ten kraj i odwiedza go raz w roku i bardzo szczyci się tym, że ma w sobie szkocką krew. Dodatkowo też jest fanem sportów, więc jestem pewna, że z Davidem dogadają się bezproblemowo!

Maxine Hammond Oczywiście <3
sumienny żółwik
alemalpa#7279
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Ugotuje prawie wszystko, jest w połowie Szkotem, lubi śpiewać, co niekoniecznie mu wychodzi, jeszcze nikogo nie otruł!
No to ustalone!

I pewnie, przyjmę też Corvo z otwartymi ramionami. Myślę, że odwiedzili Szkocję (którą ja kocham osobiście bardzo mocno) kiedyś wspólnie, tam jest co zwiedzać i gdzie pochodzić. Rodzina Davida jest bardziej z Inverness i okolic, więc Loch Ness i te sprawy :D

Kasper Guillebeaux
powitalny kokos
Kiren#7898
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
David Walters
Fantastycznie <3 podbijaj do mnie na dc albo na pw jak będziesz chciał/-a grać! <3 Nieważne czy Kasper czy Corvo <3
sumienny żółwik
alemalpa#7279
ODPOWIEDZ