instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Presley Prescott
W tym miejscu możesz wpisać kilka podstawowych informacji o swojej postaci
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

towarzyska meduza
.
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Jak się kiedyś utopisz po tym ćpaniu, to cię będę wyciągać z wody! :lol: :lol: :lol:
A tak serio to najbardziej imprezową mam gemma macfarland, co prawda jest 3 lata młodsza (rocznikowo ma 23), ale może mają jakichś wspólnych znajomych, przez których się poznały? :hm:

Presley Prescott
happy halloween
-
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
william henderson pisze: 07 lip 2021, 16:07
Jak się kiedyś utopisz po tym ćpaniu, to cię będę wyciągać z wody! :lol: :lol: :lol:
A tak serio to najbardziej imprezową mam gemma macfarland, co prawda jest 3 lata młodsza (rocznikowo ma 23), ale może mają jakichś wspólnych znajomych, przez których się poznały? :hm:
william henderson, w sumie Presley mogła być kiedyś świadkiem, jak Will wyławiał jakieś zwłoki, ale na szczęście nikt nie utopił się (jakimś cudem) na jej zmianie. A co do Gemmy, to z chęcią przygarnę na imprezową towarzyszkę, rzeczywiście mogły poznać się przez wspólnych znajomych :frog:
Obrazek
towarzyska meduza
.
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i nic nie rozumiem, choć wszystko jest jasne, ludzie jak duchy latają nad miastem
Ja podrzucam Pamelkę, bo raz, że kocham postać Rebe w elicie, a dwa lubię pato klimat :lol:
powitalny kokos
pamelka
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Presley Prescott pisze: 09 lip 2021, 15:11
william henderson pisze: 07 lip 2021, 16:07
Jak się kiedyś utopisz po tym ćpaniu, to cię będę wyciągać z wody! :lol: :lol: :lol:
A tak serio to najbardziej imprezową mam gemma macfarland, co prawda jest 3 lata młodsza (rocznikowo ma 23), ale może mają jakichś wspólnych znajomych, przez których się poznały? :hm:
william henderson, w sumie Presley mogła być kiedyś świadkiem, jak Will wyławiał jakieś zwłoki, ale na szczęście nikt nie utopił się (jakimś cudem) na jej zmianie. A co do Gemmy, to z chęcią przygarnę na imprezową towarzyszkę, rzeczywiście mogły poznać się przez wspólnych znajomych :frog:
Obrazek
No on raczej wyławia te, które już trochę w wodzie siedziały :lol: Od wyławiania tych bardziej "świeżych" to są ratownicy albo po prostu naoczni świadkowie :hm: Ale spoko, mogła kiedyś być niedaleko akcji ratunkowej i poszukiwawczej :hm:

I o jacie, nie poznałam jej na Twoim avie :lol: :lol: To jasne, biorę imprezową towarzyszkę <3
happy halloween
-
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
pamela fairchild pisze: 09 lip 2021, 15:58
Ja podrzucam Pamelkę, bo raz, że kocham postać Rebe w elicie, a dwa lubię pato klimat :lol:
pamela fairchild, widzę tutaj znajomość, w której nie ma wspólnej imprezy, żeby nie pakowały się w jakiś przypał :lol:
towarzyska meduza
.
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nie dość, że mieszkają praktycznie drzwi w drzwi, to Timek pracuje w wypożyczalni sprzętów wodnych, a skoro z Presley taka utalentowana mistrzyni sportów to na pewno widują się dość często i może mocno za sobą nie przepadają? ^^ ^^ W dodatku pewnie puszcza Elvisa na cała pizdę, kiedy ta tylko wchodzi do wypożyczalni
Presley Prescott
powitalny kokos
Kasik#0245
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Timothy Collins pisze: 30 sie 2021, 23:36
Nie dość, że mieszkają praktycznie drzwi w drzwi, to Timek pracuje w wypożyczalni sprzętów wodnych, a skoro z Presley taka utalentowana mistrzyni sportów to na pewno widują się dość często i może mocno za sobą nie przepadają? ^^ ^^ W dodatku pewnie puszcza Elvisa na cała pizdę, kiedy ta tylko wchodzi do wypożyczalni
Timothy Collins, widzę tutaj prawdzie negatywną relację :hell: jestem przekonana, że ciągle podkładają sobie nogi - po mistrzowsku uprzykrzają sobie sąsiedzkie życie, a w pracy bezustannie skaczą sobie do oczu. I to chyba będzie jakiś cud, jeśli się nie pozabijają. No i fajnie, dla mnie bajka :pejcz:
towarzyska meduza
.
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Presley Prescott pisze: 31 sie 2021, 13:43
Timothy Collins pisze: 30 sie 2021, 23:36
Nie dość, że mieszkają praktycznie drzwi w drzwi, to Timek pracuje w wypożyczalni sprzętów wodnych, a skoro z Presley taka utalentowana mistrzyni sportów to na pewno widują się dość często i może mocno za sobą nie przepadają? ^^ ^^ W dodatku pewnie puszcza Elvisa na cała pizdę, kiedy ta tylko wchodzi do wypożyczalni
Timothy Collins, widzę tutaj prawdzie negatywną relację :hell: jestem przekonana, że ciągle podkładają sobie nogi - po mistrzowsku uprzykrzają sobie sąsiedzkie życie, a w pracy bezustannie skaczą sobie do oczu. I to chyba będzie jakiś cud, jeśli się nie pozabijają. No i fajnie, dla mnie bajka :pejcz:
No i fajnie 🤓🤓
powitalny kokos
Kasik#0245
ODPOWIEDZ