Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Aurora Hammond
Sprzedam tobie najlepszą kawę lub herbatę w mieście. Jeśli widziałeś/aś gdzieś sztywnego robota na środku sali, na bank jest to Aurora! Proszę nie mówić przy niej, że ma imię jak księżniczka z Disney'a lub to że wierzysz w syrenki, oki?
Gaia Hammond
Kochana siostra, która jest nadopiekuńcza w stosunku Orki. Jednak ta ją i tak za to wszystko kocha. Wie, że w każdej sekundzie może do niej przyjść, wypłakać się i zjeść pyszne lody.

Ruth Hammond
Soon

Maxine Hammond
Soon

Mette Hammond
Soon

Orion Hammond
Soon

Maverick Hammond
Soon

Billy Hammond
Soon

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
Soon

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
Soon

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
Soon

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
Soon

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
Soon

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
Soon

ambitny krab
Martyna
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Aurora Hammond może i adoptowana, ale Gaia kocha jak rodzoną siostrę! Jest pewnie jej oczkiem w głowie i jak ktoś jej zrobi krzywdę to zabije :/ Ale drinków nie dostanie, bo jeszcze za młoda, tak! <33
ambitny krab
nonsens#5543
19 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
lecz jak orfeusz poznałem życie po stronie śmierci, błękitnieją mi twoje na zawsze zamknięte oczy
czołem, Aurora Hammond. znamy się na pewno, choćby ze względu na wiek, ale z racji na to, że jesteśmy z trochę dwóch innych planet, mamy pełne prawo trochę gubić się w ostatecznej decyzji, czy lubimy się czy jednak nie. nie wiem na ile przeszkadzały ci moje okazjonalne zaczepki na szkolnym korytarzu (jeśli przeszkadzały - dłużej nie będą utrapieniem, szkołę już skończyłem) ani co o mnie sądziłaś, o ile w ogóle sądziłaś cokolwiek, bo hej, może wyparłaś moje istnienie zupełnie, ale pewnie niezależnie od tego wciąż zdarza mi się rzucić kilkoma dodatkowymi słowami za każdym razem, kiedy trafiam do kawiarni w której pracujesz.
ambitny krab
żuczek
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Gaia Hammond Siostrzyczka <3 Trochę z drinkami mnie to boli, ale może kiedyś jakiś od Ciebie jednak dostanę. :/ Nie możesz dać mi trochę wolności? Bracia pewnie będą robić to samo co Ty, więc co to za życie? ;-; Jeśli coś złego się stanie, Aurora na pewno do Ciebie przyjdzie, może nawet namówi na kubełek lodów? Ale tak czy siak będzie mocno, kochać swoja starszą siostrę! :exited:

Hejka elijah johnston O rany! Możesz ją zaczepiać, możesz nawet mówić że na imprezach widziałeś, jej ruchy które są naprawdę okropne. Pewnie można przez ten widok dostać traumy. :/ Zaczepianie zawsze jest w modzie, zwłaszcza takie szkolne i po za nią! :lol: Mogłeś nawet widzieć, jak się przed tobą wywaliła, potrafi to zrobić nawet na prostej drodze XD Ogółem myślę, że w jej pracy też możesz takie spotkania robić. Z czasem jej przejdzie oburzenie i uzna, że takie zaczepki są zabawne i polubi Ciebie. Fajnie to będzie na fabule rozegrać. *.*
ambitny krab
Martyna
19 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
lecz jak orfeusz poznałem życie po stronie śmierci, błękitnieją mi twoje na zawsze zamknięte oczy
cudnie! w takim razie masz jak w banku szereg niewinnych zaczepek (wypadałoby złożyć przysięgę, że żadna z nich nie będzie tyczyć się parkietowych ekscesów, ale nie można z pełnym przekonaniem stwierdzić że da się sobie ich odmówić) i okazjonalnych prób nawiązania niezobowiązującej rozmowy, a w jakim kierunku to ruszy - chętnie przekonam się wspólnie już w jakiejś gierce! <33

Aurora Hammond
ambitny krab
żuczek
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
elijah johnston No to świetnie, chętnie z tobą zagram. Jak chcesz coś rozegrać to pisz tu lub na disco. <33
ambitny krab
Martyna
60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
Aurora Hammond , jak już się zaprzyjaźnisz z moją wnuczką, to chętnie pokażę ci przyjaźń nieco starszego Polanskiego ^^
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
No cześć pięknotko!
Na pewno się o Ciebie troszczę, choć okazuję to w średnio odpowiedni sposób. Przecież jestem chłopczycą. Zapewne więc robię to tak, jak bracia: dokuczam Ci. Kiedy jednak potrzebujesz wysmarkać mi się w ramię, to zawsze służę Ci pomocą.
Aurora Hammond
sumienny żółwik
13#9694
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Lucas Polanski Mam się obawiać czy raczej wręcz, przeciwnie? Bo w sumie interesujące ^^

Maxine Hammond Ale Orce to pasuje! Więc nawet idzie to na wielki plus, tego wszystkiego. Wypłaczę i razem zrobimy wielką zemstę. :lol:
ambitny krab
Martyna
60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
Aurora Hammond , nie ma się co bać. Lucas jest bardzo przyjacielski. ^^
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Chociaż Aurora jest wstydliwa, to chętnie pozna jego przyjacielską stronę! Lucas Polanski Będzie chociaż zabawnie na fabule
ambitny krab
Martyna
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Aurora Hammond czuję, że może być ciężko tutaj, bo przyjaźnisz się z Lydią, którą Nicky będzie bałamucić :hihi: i jesteś siostrą Mavericka a z nim Nordberg ma na pieńku od czasów szkoły :roll: Już czuję, że będzie ciekawie! :exited:
niesamowity odkrywca
dominicky
ODPOWIEDZ