17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Damien Blanc
Zaproś go na imprezę - przyjdzie, chcesz się dobrze bawić? To w sumie warto go zaprosić, nie wierzy w przywiązywanie się, bo wychowuje się praktycznie bez rodziców, którzy cały czas podróżuja, a on ma opiekunkę, która pilnuje jego i, żeby nie wysadził domu.
przyjazna koala
mkj
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Bry, Damien Blanc
Jesteśmy w tej samej klasie, więc muszą się znać. Jeśli widzieli się na jakieś imprezie, na pewno widział te okropne ruchy. Także wiesz, że się do tego ona nie nadaje. W sumie Aurora, nie patrzyła na niego, jak na bogatego dzieciaka, który przyjechał z Francji tutaj. Była na pewno z początku z daleka i go obserwowała, czasem jedynie coś do niego powiedziała. Więc z początku, były marne szanse na znajomość. Jednak po czasie, teraz mogą się przyjaźnić. Będziemy robić fajny duet, ona szalona ty taki muzyk. Będzie na pewno dość fajnie! Zwłaszcza jeśli na imprezach, będą jakieś wyzwania. :narwal:
ambitny krab
Martyna
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
A dzień dobry Aurora Hammond
Ogólnie kwestia wygląda tak, że no muszą się znać, no bo nie da się, żeby się nie znali, nie? Tyle, że on w gwoli ścisłości mieszka w Australii od dzieciaka, więc na dobrą sprawę tego Paryża, czy tym bardziej Francji nie pamięta praktycznie wcale. Możemy to przesunąć w czasie i mogą się po prostu przyjaźnić! Ona szalona, on muzyk, ale też szalony bo jednak trochę z niego cham bywa. A imprezy? No na pewno zdarza się im czasem imprezować!!!
przyjazna koala
mkj
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Spoko! Mi to psuje, będzie chociaż zabawnie. Czasem pewnie będzie ciebie stopować, jak za bardzo będziesz chamem dla kogoś. :lol: Jednak jak będzie okazja, możemy też połączyć siły i być nie miłym dla kogoś. :roll: Damien Blanc
ambitny krab
Martyna
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Aurora Hammond to zależy czy lubisz Emily, bo dla niej Damien jest chamówą trochę xd
przyjazna koala
mkj
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Damien Blanc dzień dobry moaj randko <3
powitalny kokos
nick
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Flora Finnigan ja to myślę, że Damien może udawać gdzieś, że jest studentem i potem się nie wytłumaczyć z tego małego kłamstwa :roll:
przyjazna koala
mkj
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Damien Blanc a to mogłoby być szczerze mówiąc zabawne, ale dobra drama!
powitalny kokos
nick
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Flora Finnigan zróbmy to 😎
przyjazna koala
mkj
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Damien Blanc robimy!!!
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Damien Blanc


Hey Baby Boy! Lula gra na ukulele, robi za dźwiękowca w lokalnym radio, a jej mère jest Francuzką.
Jak Damien coś tam brzdąka i nagrywa to mogła go nawiać na udział w jakimś konkursie dla lokalnych talentów czy coś :D
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Lula Bidwell ja myślę, że to jest jak najbardziej super pomysł, ona go nawet może namawiać nie tylko na taki udział w konkursie talentów, tylko w ogóle, żeby nagrywał i puszczał w świat, bo ma talent tylko nie chce go wykorzystać, co myślisz?
przyjazna koala
mkj
ODPOWIEDZ