archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
scarlet callaway
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która postanowiła porzucić archeologiczne wyjazdy i ekscytującą pracę na rzecz powrotu w rodzinne strony. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą. Poza tym bywa na uniwerku jako super pani sekretarka. Siostra Emmy i Tima. Szukam dla niej relacji wszelakich, ale najgorącej zachęcam do zerknięcia do szukajek!
Emma Callaway
starsza siostra

Timothy Callaway
starszy brat

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
scarlet callaway, no cześć młoda. Tutaj zakładam po prostu pozytywną relację. Bo rodzina powinna trzymać się razem. <33
Ale, ale... mam jeszcze Aarona, on jest młodym doktorem na uniwerku. Wykłada literaturę, a Scarlett O'Hara jest praktycznie tak samo kultową postacią, jak Pan Darcy. Więc nie będzie mógł przejść bez słowa, gdy będąc w dziekanacie, przeczyta imię na jej identyfikatorze. :hihi:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Najbardziej zbliżona wiekiem jest Diane Mason, ale ona totalnie nie ma nic wspólnego z uczelnią :haha:
A jeśli chcesz jeszcze kogoś, to bierz śmiało :excited: scarlet callaway
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
hejka scarlet callaway, mogę ci opchnąć Carlie, Verde albo Elianę :hi:
Pysiule
Magda
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Timothy Callaway oczywiście! z braciszkiem zawsze pozytywnie <3 A jeśli chodzi o Aaron Barnard to proponuję raczej luźną relkę, to znaczy jak będziemy potrzebować nimi coś więcej to sobie rozegramy, ale na razie to widzę tak, że pewnie Scarlet jak i inne pracownicy (i pracownicy) na uniwerku wodzi oczyma za Aaronem, ale tak naprawdę wydaje jej się zupełnie niedostępny i nigdy nie zaprosiłaby go na randkę? :lol: Ale jeśli tylko on by ją zagadnął, to oczywiście będzie się z nim wdawać w hipotetyczne dyskusje przy kawie, skitranym winie i nie tylko :lol:

Oj, Jolka, ciężki wybór, bo sami staruszkowie :lol: I w dodatku nawet o sąsiedztwo ciężko.
Ale dobra, Diane Mason będzie najlepszym wyborem! I tak sobie pomyślałam, że skoro Scar jest raczej kontaktowa to mogła po prostu zawitać do Shadow i przy drinku być ciut gadatliwą. Mogła powiedzieć Dianie, że jest pisarką, i że cierpi na niemoc twórczą i wdać się z nią w jakieś absurdalne dyskusje typu "czy arszenik można podać w alkoholu" i inne tego typu rozkminy. Mogła też wpaść jeszcze kilka razy i zostawić jej sporego tipa. Jeśliby tylko Diane też była rozmowna – albo przynajmniej podchodziłaby do Scarlet na luzie – to pewnie Scar by wracała i zawsze kierowała się do niej jako ulubionej barmanki. No i wiem, że Ezra miał jej nieco pokazać miasto, ale chyba trochę zlamił, więc zaoferuję, że gdyby tylko Scar dowiedziała się, że Diane w suumie się wcale nie wychowała w Lorne, to chętnie pokazałaby jej co nieco w miasteczku <3

hejka! jeśli chodzi o Carlie Faulkner to jestem przekonana, że Scarlet jest jedną z jej najwierniejszych fanek i zawsze czytała bloga i komentowała wpisy! Pewnie śledziła losy Carlie, ale czy udało im się styknąć w Lorne Bay skoro obydwie tutaj obecnie przebywają, to Ty mi powiedz :idk: Myślę, że jeśli tak, to na bank się dogadają! :pleading:
Zastanawiam się też czy Scarlet mogłaby być dla Eliana Raynott jedną z tych niewielu osób, z którymi warto było utrzymać kontakt? Myślę, że o ile szkołę średnią mogły przetrwać to gdy tylko rok młodsza Scar wyfrunęła z Lorne Bay, ich kontakt mógł nieco się rozmyć ze względu na rzadkie wizyty Scarlet i słaby kontakt w czasie, gdy pochłonięta była pracą. Ale myślę, że gdy Scarlet powróciła na dobre do Lorne to jednak usilnie potrzebowała choć jednej przyjaciółki, więc w pierwszej kolejności odezwała się do Eliany, pytając czy umówią się na kawę i nadrobią zaległości. :milosc:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
scarlet callaway taka młoda, a taka zdolna! To tak, mogę Ci zaproponować:
jackson hargreeves ma swoje książki i swoje podróże, więc mogli mieć kiedyś jakieś czytanie wspólne i sobie pogadać, poznać się i tak dalej! 8)
cami o'brallaghan mam w jej wieku i w sumie myślę, że tu może się pojawić nawet jakieś przyjacielskie coś? :hm: Obie podróżowały, więc mogły się gdzieś po drodze spotkać! :hm:
A z kolei remi blackwell może czytać jej kryminały i mogli się poznać, jak kartkował jej książkę siedząc z psem w parku! :hihi:
przyjazna koala
-
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
scarlet callaway, myślę, że taka luźna znajomość będzie okej. Choć pewnie gdybym nie miała ułożonych wątków, to Aaron sam by zaprosił Scar na randkę (może jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas :hihi: ).
W ogóle, czy Scarlet wydała już cokolwiek i jeśli tak, to czy zrobiła to pod własnym nazwiskiem?
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
hejka! z jackson hargreeves to w ogóle będzie zabawnie, bo Scarlet mieszka z jego córką! Ale Lia niezbyt ogarnęła, że Scarlet to autorka kryminałów, więc jest nieświadoma w tej kwestii. Myślę, że nawet pomimo różnicy wieku Scarlet i Jackson mogliby się świetnie dogadywać, pewnie trochę spierać w dyskusjach, ale ogólnie kumpelkować. Choć zakładam, że mimo wszystko Scar nie zna go jakoś dobrze, bo cieżko jej tego człowieka przejrzeć, ale tak poza tym niech się lubią! <3

Myślę, że cami o'brallaghan może nawet znać jeszcze z dzieciństwa i czasów szkolnych, jeśli Ci to pasuje. Ale poza tym też mogły spotkac się gdzie po drodze co tylko umocniło ich kontakt? Zdecydowanie dam tutaj przyjacielskie coś <3

Miałam pisać, że Remiego niech zna tak jak Cami, ale w sumie on jest o 9 lat starszy, więc ciężko by zwrócili na siebie uwagę jako dzieciaki. Hmm, a co powiesz na to, że Scarlet mogła utknąć w windzie w jakimś miejscu, np. THE CAIRNS POST, bo była tam na spotkaniu z jakimś agentem albo dziennikarzem, ot tak towarzysko-służbowo. Wzywa się wtedy strażaków i remi blackwell mógł tam wówczas trafić razem z kolegami. Pewnie Scar była maks zażenowana, że do takiej sytuacji doszło i lekko spanikowana, i zupełnie się nie spodziewała, że Remi ją rozpozna i np. będzie wypytywał o coś? :lol: Możemy coś takiego rozegrać nawet, jesli chcesz i jeśli chcesz takie właśnie spotkanko :lol:
Ofc, Scarlet byłaby chyba nieco onieśmielona, że ma takiego przystojnego fana.

gemma macfarland
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
scarlet callaway pisze: 16 sty 2022, 11:17
hejka! z jackson hargreeves to w ogóle będzie zabawnie, bo Scarlet mieszka z jego córką! Ale Lia niezbyt ogarnęła, że Scarlet to autorka kryminałów, więc jest nieświadoma w tej kwestii. Myślę, że nawet pomimo różnicy wieku Scarlet i Jackson mogliby się świetnie dogadywać, pewnie trochę spierać w dyskusjach, ale ogólnie kumpelkować. Choć zakładam, że mimo wszystko Scar nie zna go jakoś dobrze, bo cieżko jej tego człowieka przejrzeć, ale tak poza tym niech się lubią! <3

Myślę, że cami o'brallaghan może nawet znać jeszcze z dzieciństwa i czasów szkolnych, jeśli Ci to pasuje. Ale poza tym też mogły spotkac się gdzie po drodze co tylko umocniło ich kontakt? Zdecydowanie dam tutaj przyjacielskie coś <3

Miałam pisać, że Remiego niech zna tak jak Cami, ale w sumie on jest o 9 lat starszy, więc ciężko by zwrócili na siebie uwagę jako dzieciaki. Hmm, a co powiesz na to, że Scarlet mogła utknąć w windzie w jakimś miejscu, np. THE CAIRNS POST, bo była tam na spotkaniu z jakimś agentem albo dziennikarzem, ot tak towarzysko-służbowo. Wzywa się wtedy strażaków i remi blackwell mógł tam wówczas trafić razem z kolegami. Pewnie Scar była maks zażenowana, że do takiej sytuacji doszło i lekko spanikowana, i zupełnie się nie spodziewała, że Remi ją rozpozna i np. będzie wypytywał o coś? :lol: Możemy coś takiego rozegrać nawet, jesli chcesz i jeśli chcesz takie właśnie spotkanko :lol:
Ofc, Scarlet byłaby chyba nieco onieśmielona, że ma takiego przystojnego fana.

gemma macfarland
Dobra, to tak:
no nie wiedziałam z Jackiem ale jasne, ja najbardziej mi pasuje! Pewnie Lia nie będzie z tego faktu zadowolona, że jej stary ojciec się zna z jej współlokatorką! :lol:
A co do Cami to biorę w stu procentach i jakbyś chciała zagrać, to nawet od razu możemy sobie coś machnąć :hihi:
A co do Remiego to dobra, mógł skojarzyć ze zdjęciem i poprosić o autograf po akcji! Ale pewnie musieli zaraz jechać jak ich stamtąd uwolnili, a on nie miał przy sobie książki, więc nie wiem czy się opłaca to rozgrywać :hm: Ale jeśli by znowu gdzieś na siebie wpadli to pewnie by się o niego trochę upomniał, ale nie jakoś natarczywie, bo on na pewno też jest bardzo onieśmielony spotykając kogoś, kto jest sławny! :lol:
przyjazna koala
-
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Aaron Barnard, bo przez przypadek wcześniej ominęłam... :oops:
Scarlet ma za sobą już trzy książki i tak – zrobiła to pod własnym nazwiskiem. Jej debiut znalazł się nawet na liście bestellerów. Obecnie ma zastój. Na skrzydełku jej książek jest nawet jej zdjęcie, ale zawsze na skrzydełku, żeby nie razić po oczach tych mniej ciekawych jej samej czytelników :lol: .
I w razie czego dawaj znać :lol: :hihihi:

gemma macfarland :lol: no cóż, może być to nieco dziwne dla Lii, ale Scarlet bynajmniej nie będzie widziała w tym niczego złego, że zna jej ojca. ^^ Co do Remiego, w porządku, może tak być :hm: Może faktycznie wpadną na siebie drugi raz gdzieś na mieście i w normalnej sytuacji i wtedy już będzie miał okazję poprosić o autograf. :hm:

A jeśli chodzi o cami o'brallaghan to pewnie! Możemy grać :lol:
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
scarlet callaway, to myślę, że miejscowi księgarze prowadzą aktywną sprzedaż i promocję jej książek. W końcu taki bestsellerowy autor to lokalna duma. W związku z tym Aaron mógł sięgnąć po przynajmniej jedną z jej książek i któregoś dnia może właśnie o to zagadać.
Możemy kiedyś zagrać. :oops:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
scarlet callaway pisze: 16 sty 2022, 13:58


gemma macfarland :lol: no cóż, może być to nieco dziwne dla Lii, ale Scarlet bynajmniej nie będzie widziała w tym niczego złego, że zna jej ojca. ^^ Co do Remiego, w porządku, może tak być :hm: Może faktycznie wpadną na siebie drugi raz gdzieś na mieście i w normalnej sytuacji i wtedy już będzie miał okazję poprosić o autograf. :hm:

A jeśli chodzi o cami o'brallaghan to pewnie! Możemy grać :lol:
No to super, to ogarniemy sobie dokładniej wszystko w postach, no i zapraszam do niej na pw, to się dogadamy kto zaczyna :hihi:
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ