lorne bay — lorne bay
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Straciła matkę i siostrę w pożarze. Ojciec zainteresował się bardziej nową rodziną i Rey straciła grunt pod nogami wkopując się poważnie w narkotyki. Jak tak dalej pójdzie to pewnie przez nie kopnie w kalendarz.
Reyna "Rey" Gemelos
Rey - a farm girl with a shit life... kiedyś ta wesoła dziewczyna z farmy... teraz dilerka i ćpunka, która idzie na czołówkę z pociągiem
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Reyna Gemelos ja na pewno znam panienki rodziców!
towarzyska meduza
enchante #8234
lorne bay — lorne bay
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Straciła matkę i siostrę w pożarze. Ojciec zainteresował się bardziej nową rodziną i Rey straciła grunt pod nogami wkopując się poważnie w narkotyki. Jak tak dalej pójdzie to pewnie przez nie kopnie w kalendarz.
Jebbediah Ashworth z pewnością psze Pana. Z pewnością kumplujesz się z moim starym i ja teraz podchodze nieufnie do Pana, bo nie przepadam za swoim staruszkiem.
powitalny kokos
nick
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
słuchaj może i różni nas wiek, ale jako dilerki powinnyśmy się znać!
grzybiara
bowie
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen jest zbliżona wiekowo, ona też kiedyś kogoś straciła, zaliczyła gorszy czas w życiu, więc panie łączą podobne doświadczenia, mogą się kojarzyć i znać :jupi: Reyna Gemelos
lorne bay — lorne bay
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Straciła matkę i siostrę w pożarze. Ojciec zainteresował się bardziej nową rodziną i Rey straciła grunt pod nogami wkopując się poważnie w narkotyki. Jak tak dalej pójdzie to pewnie przez nie kopnie w kalendarz.
bowie hillbury ojej! Nawet mam pomysl. Jako iz Rey stracila mlodsza siostre... Co powiesz by Rey traktowala ja troche jak wlasnie mlodsza siostre?

Gwen Fitzgerald mogą! Ja to zawsze przyjme dobrą duszę ktora moze chociaz odrobine rozumiec przez co Reyna przechodzi
powitalny kokos
nick
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Reyna Gemelos nie mam już nikogo po sąsiedzku, ale za to cami o'brallaghan może od niej kupować jakiś towar od czasu do czasu, a znać mogą się z jakichś imprez na przykład :hm:
przyjazna koala
-
lorne bay — lorne bay
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Straciła matkę i siostrę w pożarze. Ojciec zainteresował się bardziej nową rodziną i Rey straciła grunt pod nogami wkopując się poważnie w narkotyki. Jak tak dalej pójdzie to pewnie przez nie kopnie w kalendarz.
gemma macfarland przygarne Cami jak najbardziej nawet jesli nie jest super stla klientką. Moga nwet od czasu do czasu wspolnie wyjsc gdzies.
powitalny kokos
nick
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Reyna Gemelos pisze: 16 sty 2022, 12:11
gemma macfarland przygarne Cami jak najbardziej nawet jesli nie jest super stla klientką. Moga nwet od czasu do czasu wspolnie wyjsc gdzies.
na jakąś imprezę? Dobra :lol:
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ