instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
Finn Finnigan
Siema, jestem Finn. Od urodzenia mieszkam w Lorne Bay, jednak przez ostatnie pół roku jeździłem samotnie po Australii, próbując uporać się z demonami przeszłości. A, i zapraszam na lekcje tenisa, na pierwsze zajęcia zniżka -50% na hasło kochamfinna, buzi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
michałowa
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
no hejka Finn Finnigan, podrzucam Lyrę, bo a) są w tym samym wieku, b) ona też trochę podróżowała, tylko wcześniej niż Finn, c) oboje mają ciągoty sportowe, w dodatku obojgu im się trochę to skiepściło. Ale tak sobie myślę, że może w bardzo dawnych czasach byli ziomeczkami z jednej piaskownicy, ale potem Lyra pacnęła go łopatką, bo jej rozwalił zamek i się pogniewali? :lol: aczkolwiek może już dojrzeli do tego, żeby odrzucić dawne animozje i się znów zakumplują? 8)
lyra raynott
Ola
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
O Finn Finnigan , Poppy totalnie by chciała lekcję tenisa :lol: Ona by go pewnie nawet na randeczkę zaprosiła :/

I ode mnie możesz kogo tylko chcesz z moich postaci dostać. :lol:
sumienny żółwik
anu
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Ulalala, a kto to wrócił! Finn Finnigan :hihi:
To my się teraz nałogowo unikamy znow? :lol: :lol: Gemma totalnie zaczęła nowy rozdział i nie patrzy wstecz! :lol:

A co do tego:
Lyra Raynott pisze: 10 sty 2022, 19:43
no hejka Finn Finnigan, podrzucam Lyrę, bo a) są w tym samym wieku, b) ona też trochę podróżowała, tylko wcześniej niż Finn, c) oboje mają ciągoty sportowe, w dodatku obojgu im się trochę to skiepściło. Ale tak sobie myślę, że może w bardzo dawnych czasach byli ziomeczkami z jednej piaskownicy, ale potem Lyra pacnęła go łopatką, bo jej rozwalił zamek i się pogniewali? :lol: aczkolwiek może już dojrzeli do tego, żeby odrzucić dawne animozje i się znów zakumplują? 8)
to zdecydowanie kiedy była jeszcze miłością jego życia (hehe) niechęć do Lyry ich na pewno jednoczyła, skoro była taka wstrętna i nie tylko rzucała się na biedną Gemmę, to jeszcze atakowała łopatką Finna! I pewnie jak byli razem musiał trzymać tą babę z dala od Gemmy, bo dalej do niej z pazurami skakała :roll:
przyjazna koala
-
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
Lyra Raynott
Hejka! Pomysł z rozwaleniem zamku z piasku w dawnych czasach bardzo mi się podoba i takie obrażenie się byłoby w mocno w stylu Finna :lol: i rzecz jasna, honor nie pozwalał mu się odezwać jako pierwszy, mimo że z biegiem czasu pewnie nawet zapomniał, o co była ta cała afera :lol: ale jest kilka punktów zaczepienia, między innymi wiek i sport, dlatego, oczywiście po tym, jak Finn rozstał się z Gemmą, ich drogi znów mogły się zejść i wspólnie doszli do wniosku, że szkoda życia na strzelanie fochów i lepiej na nowo rozwinąć tę znajomość :roll:

poppy weasley
To gorąco zapraszam na lekcję, Finn jej na pewno wszystko dokładnie pokaże i najlepiej jak tylko będzie potrafił przedstawi, o co chodzi w tenisie ^^ a na randeczkę też jak najbardziej się zgodzi, szczególnie, że na zajęciach niejednokrotnie łapie się na tym, że patrzy się na Poppy dłużej, niż powinien :roll:
I biorę jeszcze Percy’ego, bo ogólnie Finn ma praktycznie wszystkie relacje z laskami :lol: i brakuje mi dla niego najlepszego kumpla do zwyczajnych wypadów na miasto czy do wypłakania się w ramię w gorsze dni (mimo że podobno chłopaki nie płaczą) <33 co Ty na to?

gemma macfarland
No wrócił, wrócił ^^ i wychodzi na to, że tak :lol: Finn też podobnie jak Gemma próbuje zacząć wszystko od nowa, więc nie zdziwiłabym się, że, kiedy wpadną na siebie w sklepie, to będą udawać, że się nie znają :lol:
Co do sytuacji z Lyrą, to na pewno wspólny „wróg” ich łączył, szczególnie, że Finn totalnie rozumiał Gemmę!
ambitny krab
michałowa
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Finn Finnigan to ja chętnie uderzę do Ciebie na pw w sprawie Poppy, bo mam koncepcik <3 I pewnie, dam Ci Percy'ego na kumpla, bo kumple zawsze w cenie! Sam Percy ostatnio miał tak sobie w życiu, więc nawet mogą sobie wieczór rozterek i żali zorganizować, hehe, oczywiście z alkoholem, bo jak inaczej. :lol:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Finn Finnigan pisze: 11 sty 2022, 22:41


gemma macfarland
No wrócił, wrócił ^^ i wychodzi na to, że tak :lol: Finn też podobnie jak Gemma próbuje zacząć wszystko od nowa, więc nie zdziwiłabym się, że, kiedy wpadną na siebie w sklepie, to będą udawać, że się nie znają :lol:
Co do sytuacji z Lyrą, to na pewno wspólny „wróg” ich łączył, szczególnie, że Finn totalnie rozumiał Gemmę!

no dokładnie, właśnie tak to będzie wyglądać :lol: :lol: :lol:
Dopóki się nie dowie, że się buja z Lyrą, to odbierze jak zdradę, bo jednak trzeba mieć zasady! :/
przyjazna koala
-
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Finn Finnigan pisze: 11 sty 2022, 22:41
Lyra Raynott
Hejka! Pomysł z rozwaleniem zamku z piasku w dawnych czasach bardzo mi się podoba i takie obrażenie się byłoby w mocno w stylu Finna :lol: i rzecz jasna, honor nie pozwalał mu się odezwać jako pierwszy, mimo że z biegiem czasu pewnie nawet zapomniał, o co była ta cała afera :lol: ale jest kilka punktów zaczepienia, między innymi wiek i sport, dlatego, oczywiście po tym, jak Finn rozstał się z Gemmą, ich drogi znów mogły się zejść i wspólnie doszli do wniosku, że szkoda życia na strzelanie fochów i lepiej na nowo rozwinąć tę znajomość :roll:
No i gitara, Lyra pewnie mu powtarza, że dobrze, że w kwestiach związkowych przejrzał na oczy, więc jak będziesz mieć ochotę na fabularny reunion to daj znać, mogą wznieść toast za mądre decyzje życiowe albo porobić coś innego. :lol:
lyra raynott
Ola
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
percy matthews no i super, to mamy ustalone wszystko <3

gemma macfarland dokładnie :lol: a jak się dowie o tym, to bym nie chciała być w skórze Finna :lol:

Lyra Raynott jasne, to będę się niedługo odzywać! <3
ambitny krab
michałowa
ODPOWIEDZ