lorne bay — lorne bay
34 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
My life's okay
Yeah, just when you're not around me
Theodore Warren
Wrócił do Lorne Bay z Nowego Jorku, bo jego matka jest chora. Jako gówniarz był dzieckiem z piekła rodem, teraz sprawia wrażenie trochę spokojniejszego. Nadal jednak robi zbyt wiele zamieszania w swoim życiu. Potencjalnie także w życiu Verde. Ale przynajmniej nieźle gotuje!

RUTH WARREN
Matka, którą się opiekuje. Kobieta choruje na zaawansowanego Alzheimera. Theo wciąż liczy na to, że kiedy jej się poprawi, będzie mógł wyjechać z Lorne już bez wyrzutów sumienia.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
warren#4947
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Hejka teddy warren
Mogłabym dać Mari ze względu na matkę, bo pewnie jeździ z nią czasem do szpitala i tam mogliby się spotkać i poznać, chyba, że widzisz to jakoś inaczej. Poza tym ona lubi jedzenie, więc znajomość z kucharzem brzmi dobrze bardzo xD jeśli jednak wolisz kogoś innego ode mnie to też śmiało, jak ktoś ciebie interesuje to pomyślimy <3
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
teddy warren siemka, mam blisko wiekiem william henderson, remi blackwell i ivelisse shumway, więc mogę na coś kogoś podrzucić 8)
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ