sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
siemka Ollie mytes, mogę podrzucić ci Lyrę, która przyjaźni się, a teraz to już nawet mieszka z Bowie. Nie wiem w sumie, czy poznali się jakoś przez nią, czy może w innych okolicznościach - bo Lyra jeszcze niedawno też mieszkała w Opal Moonlane, także mogli być sąsiadami! I może na przykład utknęli kiedyś razem w windzie (bo zakładam optymistycznie, że ten budynek ma windę) :lol:
lyra raynott
Ola
lorne bay — lorne bay
24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Change my name, shave my head
Tell my friends that I'm dead
Lyra Raynott pisze: 09 sty 2022, 11:51
siemka Ollie mytes, mogę podrzucić ci Lyrę, która przyjaźni się, a teraz to już nawet mieszka z Bowie. Nie wiem w sumie, czy poznali się jakoś przez nią, czy może w innych okolicznościach - bo Lyra jeszcze niedawno też mieszkała w Opal Moonlane, także mogli być sąsiadami! I może na przykład utknęli kiedyś razem w windzie (bo zakładam optymistycznie, że ten budynek ma windę) :lol:
Jeżeli Lyra Raynott nie ma klaustrofobii i nie zacznie mieć tam ataku to mogą tam utknąć :lol: i w sumie może być awkward to, że nie wiedzieli co robić i jakoś się nie kleiło, dopiero na jakiejś imprezie Bowie ogarnęli, że już się wcześniej poznali i może być jeszcze bardziej awkward bo oboje przypomnieli sobie, że utknęli razem w windzie. no a teraz utknęli na jednej imprezie i ollie jako towarzyska bestia próbował się zmyć ale go powstrzymała :lol: czy wolisz wersję w której w windzie Lyra faktycznie przejmie konwersacje i nie będzie tak źle? 8)
sumienny żółwik
ollie mytes
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Ollie mytes potwierdzam, Lyra nie ma problemu z małymi przestrzeniami :lol: iiii im bardziej awkward tym lepiej, a jak Lyra była wtedy na jakimś kacu to pewnie ostatnie, o czym myślała to zabawianie rozmową Olliego, także totalnie mogło być dziwnie, niezręcznie i oboje skakali z radości, jak ich w końcu z tej windy wypuścili. A że Lyrze pod wpływem alkoholu język się zwykle rozwiązuje, to na impriezie już próbowała go trochę rozruszać i nie pozwoliłaby mu się tak cichaczem wymknąć. Poza tym jak Ollie będzie wpadał na Fluorite to też go pewnie będzie zagadywać, niezależnie od jego preferencji. :lol:
lyra raynott
Ola
lorne bay — lorne bay
24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Change my name, shave my head
Tell my friends that I'm dead
Lyra Raynott pisze: 09 sty 2022, 19:33
Ollie mytes potwierdzam, Lyra nie ma problemu z małymi przestrzeniami :lol: iiii im bardziej awkward tym lepiej, a jak Lyra była wtedy na jakimś kacu to pewnie ostatnie, o czym myślała to zabawianie rozmową Olliego, także totalnie mogło być dziwnie, niezręcznie i oboje skakali z radości, jak ich w końcu z tej windy wypuścili. A że Lyrze pod wpływem alkoholu język się zwykle rozwiązuje, to na impriezie już próbowała go trochę rozruszać i nie pozwoliłaby mu się tak cichaczem wymknąć. Poza tym jak Ollie będzie wpadał na Fluorite to też go pewnie będzie zagadywać, niezależnie od jego preferencji. :lol:
Lyra Raynott jeżeli chcesz wpędzić Olliego w niekomfortowy stan emocjonalny to dawaj znać, z chęcią zagram z Tobą <33
sumienny żółwik
ollie mytes
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Ollie mytes oddaję Ci Lię i Nela Buckley <3
sumienny żółwik
rorka
lorne bay — lorne bay
24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Change my name, shave my head
Tell my friends that I'm dead
Lia Hargreeves pisze: 09 sty 2022, 20:50
Ollie mytes oddaję Ci Lię i Nela Buckley <3
hejka, właśnie nie wiedziałem czy rzucać Olliego do rodziców, czy szukać współlokatorów, więc ja chętnie się zgodzę 8) Lia Hargreeves
sumienny żółwik
ollie mytes
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
Ollie mytes pisze: 09 sty 2022, 10:11
jak jest blogerką to na pewno mogli się w jakimś barze spotkać i jak zamawiali koło siebie to jedno albo drugie wyczuło, że nie są oboje stąd :lol: i z rozmowy wyjdzie, że może jej doradzić jak niezauważalnie wtopić się w miasteczkowe życie :lol: Carlie Faulkner
Carlie to tak chaotyczne stworzenie, że o byciu niezauważonym nie da się mówić w stosunku do niej :lol: ale no, biorę i jak będziesz mieć kiedyś ochotę zagrać to krzycz na pw :welcome:
Pysiule
Magda
lorne bay — lorne bay
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedaje kwiatki, udając kogoś, kim nie jest i próbuje ułożyć swoje życie od nowa, chociaż jest trudno, gdyż w Lorne nie ma nikogo, oprócz policjanta, który został przypisany jako jej opiekun w programie ochrony świadków, w którym na dodatek się zauroczyła
Ollie mytes świetnie! To jak masz ochotę zagrać, to zapraszam na PW, dogadamy się <33
powitalny kokos
nonsens#5543
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
hejka Ollie mytes - wiesz, że jesteśmy współlokatorami? :lol:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Ollie mytes jak szukasz jakiejś randki z tindera to się polecam 8)
przyjazna koala
-
lorne bay — lorne bay
24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Change my name, shave my head
Tell my friends that I'm dead
scarlet callaway pisze: 16 sty 2022, 01:36
hejka Ollie mytes - wiesz, że jesteśmy współlokatorami? :lol:
scarlet callaway a witam serdecznie lokatorkę :welcome: nie wiem kto wprowadził się pierwszy ale myślę, że Ollie mógł sobie wziąć bardzo do serce to, że mieszka z większą ilością dziewczyn i próbował jakoś nieudolnie (jak to ma w zwyczaju) zagadywać :lol: no i ona pracuje na tym samym uniwersytecie co jego rodzice, więc w sumie może ich znać i z tego wyjdzie coś śmiesznodziwnego :lol:
gemma macfarland pisze: 16 sty 2022, 10:45
Ollie mytes jak szukasz jakiejś randki z tindera to się polecam 8)
gemma macfarland myślę, że fatalna/średnia/całkiem fajna może być zawsze spoko :lol: może Ollie do niej zagadał i zapytał czy to prawda, że w Lorne Bay wszyscy się znają bo tak go ostrzegała kumpela przed tym jak się tam zarejestrował :kangaroo: no a potem przez to, że przez dwa lata jeszcze nie zwiedził każdego zakątka to zapytał czy jest miejsce gdzie chciała zawsze pójść ale nigdy ją tam nikt nie zabrał i że będzie pierwszy, o 8)
sumienny żółwik
ollie mytes
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Ollie mytes, no cóż, Scarlet wprowadziła się około miesiąc temu :lol: więc sama nie wiem, ale w aktualnej grze wspomniałam, że jak na razie nie miała okazji go tak super poznać, bo się mijają. :lol: Ale podoba mi się bardzo ten zamysł z rodzicami Olliego :lol: Koniecznie musimy jakąś grę ogarnąć.
ODPOWIEDZ