lorne bay — lorne bay
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Pani fotograf, próbująca oderwać się od nieciekawej przeszłości na rzecz normalnej przyszłości. Czasami zbyt pyskata, wyniosła i zbyt dumna aby pokazać swoją cieplejszą stronę.
Lily Wallis
Początkująca pani fotograf łapiąca się każdego zlecenia. Pewna siebie, często pyskata jednak potrafiąca zjednać sobie ludzi. Idzie w życiu po swoje marząc o wielkiej, artystycznej karierze.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
nick
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Jako Lilka zdecydowałam się przyjść do Lily Wallis :lol:
Wiekowo najbliżej mam Divine, ale ona jest mocno specyficzna, więc pewnie by się nie dogadały. No, ale mam też Pearl rok starszą, która chciała być modelką, nie wyszło jej, jednak ma popularne konto na insta, to mogą na jakieś zdjęcia wyskoczyć <3
lorne bay — lorne bay
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Pani fotograf, próbująca oderwać się od nieciekawej przeszłości na rzecz normalnej przyszłości. Czasami zbyt pyskata, wyniosła i zbyt dumna aby pokazać swoją cieplejszą stronę.
Na bogów, Ester <3 Taka modelka byłaby złotem, więc Lily sama mogła znaleźć ją na instagramie i zaproponować jakąś współpracę? I skoro to tylko rok różnicy, to mogą kojarzyć się gdzieś ze szkolnych korytarzy czy wspólnych imprez jednak nie miały nigdy okazji jakoś dłużej ze sobą porozmawiać, jednak ta znajomość z widzenia mogłaby ułatwić im potencjalną współpracę?

pearl campbell
sumienny żółwik
nick
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Lily Wallis
Jak najbardziej mi coś takiego odpowiada, Pearl na pewno przyjęłaby taką współpracę, a skoro w czasach szkolnych nie była zbyt lubiana, więc faktycznie mogą się z tamtych czasów kojarzyć tylko z widzenia <3 Także superka :oops:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Lily Wallis siemka, mogę ci podrzucić darby maclerie na jakąś fajną przyjaźń! 8) Na pewno będzie ją bardzo wspierać, a także pozwalać fotografować siebie i swojego psa :hihi:
przyjazna koala
-
lorne bay — lorne bay
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Pani fotograf, próbująca oderwać się od nieciekawej przeszłości na rzecz normalnej przyszłości. Czasami zbyt pyskata, wyniosła i zbyt dumna aby pokazać swoją cieplejszą stronę.
gemma macfarland z nieba mi spadłaś z Darby i jej psem. Bo nie dość, że bezkarnie będzie mogła rozpieszczać czworonoga nazywając się jego najlepszą ciotką to na dodatek zyska przyjaciółkę - taką od serduszka. Lily ostatnio mam gorsze momenty w życiu więc na pewno zgłosi się do Darby ze swoimi rozterkami <3
sumienny żółwik
nick
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Lily Wallis pisze: 16 sty 2022, 11:30
gemma macfarland z nieba mi spadłaś z Darby i jej psem. Bo nie dość, że bezkarnie będzie mogła rozpieszczać czworonoga nazywając się jego najlepszą ciotką to na dodatek zyska przyjaciółkę - taką od serduszka. Lily ostatnio mam gorsze momenty w życiu więc na pewno zgłosi się do Darby ze swoimi rozterkami <3
no i ekstra, jak będziesz chciała grać to wołaj na pw 8)
babeczka
-
ODPOWIEDZ