27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Alexander Goodnight
– Dobry pilot,
– Świetny kucharz,
– Niezły surfer,
– Kiepski w relacjach międzyludzkich,
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
Alex
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Alexander Goodnight, panie pilocie, DZIURA W SAMOLOCIE. Wpadłbyś czasem na jakieś piwo, do sąsiadki, coby dotrzymać towarzystwa i napić się jakiegoś wyborowego trunku :idk:
towarzyska meduza
.
27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Presley Prescott Widzę, że przypadły Ci moje postacie do gustu <3 Z chęcią wpadnę i ugotować coś mogę, jak nas dopadnie głodek, a i po surfować chętnie można razem. Zaraz stworzymy ekipę poskramiaczy fal.
sumienny żółwik
Alex
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Alexander Goodnight pisze: 06 lip 2021, 18:12
Widzę, że przypadły Ci moje postacie do gustu <3 Z chęcią wpadnę i ugotować coś mogę, jak nas dopadnie głodek, a i po surfować chętnie można razem. Zaraz stworzymy ekipę poskramiaczy fal.
Alexander Goodnight, no tak jakoś wyszło, chociaż przyznam się bez bicia, że nie miała pojęcia, że to kolejne multi :lol: ale postać fajna, a jak postać fajna, to ja zawsze coś chcę, dlatego proszę mnie karmić, ale tak z umiarem, żebym nie poszła razem z deską na dno :idk:
towarzyska meduza
.
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Alexander Goodnight wpadam, bo obiecałam, że coś wymyślimy z którymś z twoich panów :hihi: A myślę, że z Alexem Gaia ma więcej wspólnego, bo nie dość, że ten sam wiek, więc pewnie razem chodzili do szkoły, to jeszcze są sąsiadami!
ambitny krab
nonsens#5543
27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Gaia Hammond No cześć! Przyjaźń, bo myślałem sobie, że możemy pod to podpiąć tę znajomość, chociaż można zrobić tak, że w przeszłości się przyjaźnili przeszli razem wszystkie etapy obowiązkowego nauczania? Czyli znajomość od piaskownicy?
Alex wyjechał w wieku 20+ lat z miasteczka na kilka lat, aby zdobyć upragniony zawód. Z czasów szkoły średniej mogła pamiętać, że był w związku z Florence, a Gaia, mogłaby, no nie wiem czuć w kościach, że to laska nie dla niego? Nie wiem, czy podkochiwanie się w nim, byłoby ok, czy chciałabyś coś takiego? Ale to tylko luźne propozycje. Równie dobrze mogli się tylko przyjaźnić, lub tylko kumplować.
A teraz trochę o teraźniejszości, czyli Alex przyjechał do miasteczka jakiś miesiąc temu i mogli przypadkiem wpaść na siebie na klatce lub w okolicy mieszkalnej. Od słowa do słowa umówili się na jakąś lekką kolację, by powspominać i pogadać. Jak chcesz wybadać, jak nam się będzie pisało, możemy zacząć właśnie od tej kolacji.
sumienny żółwik
Alex
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Alexander Goodnight hmm, w sumie mogła trochę się w nim podkochiwać, bo dlaczego nie! To mogło nawet wyjaśniać dlaczego w tym czasie wpadła w ramiona starszego faceta :lol: Oczywiście nigdy się do swojego uczucia nie przyznała, a potem ono po prostu z czasem znikło, szczególnie gdy Alex wyjechał i stracili kontakt. Ale na pewno ucieszyła się, gdy znowu się na niego natknęła, bo mimo wszystko wciąż był jej przyjacielem i za nim tęskniła! A taka kolacja to bardzo dobry pomysł i chętnie od tego zacznę! <33
ambitny krab
nonsens#5543
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
więc przyszłam :hahaha:

Alexander Goodnight
27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Julia Crane-Hale To chodźmy na disco :hahaha:
sumienny żółwik
Alex
lorne bay — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
You don't need me, I don't need you
Alexander Goodnight

Łączy nas latanie w niebiosach i ujemne umiejętności społeczne. Wanna be.. not enemies?
Obrazek
I feel the pressure building until I can't breathe
And it takes everything
And it all spills out
ambitny krab
Stasz
27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Callum Pearce

Twój pan wojskowy, mój to cywil może poznali się na jakimś szkoleniu podczas przerwy na fajkę?
sumienny żółwik
Alex
lorne bay — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
You don't need me, I don't need you
Alexander Goodnight


Na nic więcej w sumie nie liczyłam ;p Mogli się wymienić numerami skoro oboje z Lorne Bay i może kiedyś z tego fanta skorzystamy?
Obrazek
I feel the pressure building until I can't breathe
And it takes everything
And it all spills out
ambitny krab
Stasz
ODPOWIEDZ