studiuje i stoi za kasą — w petbarn
21 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
przyszły fizjoterapeuta, z zawodu sprzedawca w zoologicznym, domorosły surfer i fotograf, po ojcu burak i cynik
Kyle Franklin
twój lokalny, przeciętny boy next door; studenciak (na fizjoterapii)
może Ci pstryknąć fotkę na imprezie w jakimś klubie w Cairns, sprzedać jakąś bajerancką zabawkę dla psiaka albo pokazać Ci parę rzeczy na desce (obojętnie czy na falach, czy na chodniku).
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
o
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
hejka kyle franklin :)
czy ja mogę odnaleźć twoją zaginioną kotkę? wiem, że nie zaginęła, ale zawsze może, żeby jakiś wątek relacji zacząć w jakiś fajny sposób lub ewentualnie możemy się znać ze szkoły czy coś :welcome:
powitalny kokos
pączek#2117
studiuje i stoi za kasą — w petbarn
21 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
przyszły fizjoterapeuta, z zawodu sprzedawca w zoologicznym, domorosły surfer i fotograf, po ojcu burak i cynik
hej Salome Villanueva
Myślę, że można mieć w życiu większego farta, niż znaleźć Salami, ale widocznie każdy ma to, na co zasługuje :lol:. W każdym razie - szczerze mówiąc, to Kajlowi by się przydała jakaś psiapsiółka od serca, ale podoba mi się motyw z tajemniczym zniknięciem kota, więc chętnie pójdę w tę stronę i zagram coś na tej podstawie, o ile masz ochotę rzecz jasna. ^^
powitalny kokos
o
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
motyw z przyjaciółką mi się podoba, więc biorę bez marudzenia :hihihi: a z tym kotem po prostu tak mi wpadło do głowy. mamy jakiś pomysł, co do ich przyjaźni? w sumie to mam jeden pomysł, ale może opisze ci go w PW, bo nie każdy musi wiedzieć pewne rzeczy ^^ kyle franklin
powitalny kokos
pączek#2117
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
kyle franklin nie mam aż tak młodych postaci, najbliżej wiekiem właśnie Gemmę, więc mogli się poznać na jakiejś imprezie i faktycznie mógł jej zrobić ładne zdjęcie! :lol:
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ