27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Znawczyni kwiatów, pełna pomysłów i przyszła mama
Polly Monroe
Pomogę w kwiatach, ugotuję coś naprawdę dobrego, a o przyjaźń dbam najbardziej na świcie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
Martyna
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Z tego co widzę moja gemma macfarland jest Twoją sąsiadką, więc mogę ją na coś podrzucić :crab: :oops:

Polly Monroe
happy halloween
-
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
A doradzisz, w jaki sposób pozbyć się kretów, które niszczą róże w ogródku? Bo Liv mogła kiedyś zacząć ten panel, kiedy przyszła po świeże cięte kwiaty do salonu i teraz, kiedy bywa w kwiaciarni, to ciągle o cos dopytuje :hihi: Polly Monroe
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Znawczyni kwiatów, pełna pomysłów i przyszła mama
Cześć, gemma macfarland <3
Sądzę, że Gemma bardziej zna jednak babcie, Polly. Ona zawsze była kochana dla swoich sąsiadów, chciała dobrze i często rozdawała każdemu swoje wypieki. Moja panienka dopiero na jakieś wakacje, wolne wpadała do waszego miasta. Myślę że nawet czasem, została wysłana do waszego domu, aby coś pożyczyć lub dać jakiś jej wypiek. Teraz ona mieszka w tym domu, tak od dwóch lat. Myślę, że chętnie moja Polly zaprzyjaźniłaby się z twoją, pomoc sąsiedzka i rozmowy na jakieś temat. Zawsze mogą pogadać o roślinkach, skoro obie tak dobrze o nie dbają. :lol: Jeśli chcesz mogę, porzucić tobie moją Stelle i Aurore. No i Polly dla Rorey <33

Cześć, Olivia Westbrook <3
Oczywiście! W sumie to Polly na bzika na punkcie roślin, więc jak tylko wspomnisz o problemie to pomoże jak tylko może. Pewnie da radę, pokaże odpowiednie nawozy lub inne wspomagacze, które rozwiążą problem. Ba, pewnie dostaniesz zniżkę, skoro tak często przychodzisz, z czasem pewnie Polly pogada z twoją Olivia, nie tylko na temat kwiatków. <3 Dostaniesz nawet info, o nowych dostawach! :lol:
niesamowity odkrywca
Martyna
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Tak trzeba żyć, hehe :evil: Idealnie <3 Polly Monroe
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Znawczyni kwiatów, pełna pomysłów i przyszła mama
Cieszę się, że Ci się podoba. Jak coś to pisz, chętnie coś rozegram wspólnie z tobą Olivia Westbrook <33
niesamowity odkrywca
Martyna
ODPOWIEDZ