sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
Maddie Miller
Sekretarka, narzeczona, często spóźnialska dziewczyna. Ta pierwsza bliźniaczka,
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
Martyna
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
halo halo, pracujemy razem! lubimy się? <3

Maddie Miller
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Maddie Miller <3!

Skoro Maddie wpada na stadninę to może wpadnie też na Anthony Huntington ? Wcześniej mogła go nie poznać, bo podobnie jak i ona dopiero co ponownie sprowadził się do miasteczka. Stadnina należy do jego rodziny, którą pewnie będzie odwiedzał. Szkoda tylko, że odwiedziny te mogą wprowadzać go w niezbyt przyjemny nastrój. Mam wizję na grę podczas której Maddie wpada na niego, gdy ten ma nienajlepszy humor i może niekoniecznie chce z kimkolwiek rozmawiać, ale ona mogłaby poprawić mu nastrój?

Podrzucam też jonathan wainwright , bo Maddie pracuje w jednym miejscu z jego Marysią. Wspomniałaś, że Maddie jest spóźnialska, więc może w popłochu wpadłaby na mojego gbura, gdy ten czekałby na Mari w kancelaryjnym lobby? Ostrzegam tylko, że Jonathan to sztywniak bez poczucia humoru, ale ogólnie kochany z niego facet <3
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Maddie Miller
No jestem :) Zdaje się, że z Twoją siostrą bliźniaczką się zaprzyjaźnimy mocno, bo chce mnie wspierać w zbieraniu się do kupy po śmierci męża.
Też uwielbiam spędzać czas na powietrzu i pomagałam w stadninie Millerów jako młoda chłopczyca :) Może pomogłaś mi trochę z papierologią dziedziczenia i inne takie?

A jak się układały wcześniej nasze relacje?
sumienny żółwik
Cobie
sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
Cześć, benjamin hargrove <3
Oczywiście, że tak! Maddie lubi każdego, chyba że przekroczysz jej magiczną linię. Wkurzysz tak mocno, że jednak przestanie Ciebie lubić. :/ Zawsze możesz liczyć na świeżą kawkę, Madds pamięta na pamięć, jaką pijesz więc nie będzie pomyłki. Tak samo z spotkaniami, nie masz czego się obawiać! <3

Cześć, Anthony Huntington <3
O Jezu tak! Pewnie tez z początku nie będzie ogarniała, dlaczego tak na nią naskoczył. Patrząc na to, że ona jednak stawia na spokój oraz nie narzuca się nikomu, nie od tak. Ale tak czy siak, będzie fajnie poznać kogoś kto wie, co i jak zrobić coś przy koniach :lol:

O jejku. jejku. Znając ją pewnie jeszcze miała w rękach swoją kawę, ponieważ często o niej zapomina, więc pije zimną kawę. Więc jeszcze gorzej będzie, jeśli ona trafi na jego koszulkę, pewnie do końca życia będzie miała w oczach, moment kiedy na niego wpadała i wylała głupią kawę. Pewnie jeszcze przed koleżanką z pracy, będzie przez jakiś czas zwiewać z własnej głupoty! :lol: :lol: Może kiedyś, uda się jej choć trochę go rozśmieszyć! :/

Cześć, Cobie Finnigan-Hayes <3
Jeśli Mavis Ciebie lubi, Maddie też! Bo to wiesz działa tak, jedna kogoś nie lubi to ta druga również. Dodam, ze jeszcze obie jesteśmy rodziną, więc tym bardziej Ciebie polubię! I jasne, że pomoże. Dlaczego miałaby nie pomagać, zwłaszcza tobie? Madds chętnie ogarnia papierki, więc bez problemu. Czekam na nasze wspólne imprezy! :lol:
wystrzałowy jednorożec
Martyna
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Maddie Miller już niedługo! :)
sumienny żółwik
Cobie
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Maddie Miller


Pracujemy razem w radio. Wanna be buddies? :3
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
hello Maddie Miller <3 jak mi tylko Mavis zaakceptuje relkę, to możemy tej dwójce też coś wymyślić. :medit:
ODPOWIEDZ