Choreograf — lorne bay
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani choreograf oraz niespełniona artystka, która uważa że świat nie docenia jej twórczości. Wyjechała z Francji żeby uciec od rodziny, od kilku lat tuła się po Australii, w Lorne zamieszkuje na stałe od roku.
Fleur Chastain
Pani choreograf i niespełniona artystka. Pochodzi z Francji, od kilku lat tuła się po Australii, w Lorne zamieszkuje na stałe od około roku.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Hejka Fleur Chastain
Nie mam nikogo z Francji, ale... moja Lisbeth jest gimnastyczką i spotyka się z Francuzem, więc to chyba najlepsze powiązanie, jakie znalazłam xD mogłyby się jakimś sposobem poznać. Wiekowo najbliżej mam też Laurisse, ale generalnie możesz sobie wybrać ode mnie kogo chcesz <3
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Hejka <3 Fleur Chastain

Mój Remek jest francuzem i producentem filmowym, więc mogliby się jakimiś dziwnymi koneksjami znać, skoro Fleur pracuje w branży artystycznej :lol: a co za tym idzie on mógłby ją zapoznać z Liską, bo wyżej widzę Lilka wspomniała już o tym w swojej propozycji :3
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Fleur Chastain skoro jesteśmy sąsiadkami, to może się znajmy! 8)
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ