lorne bay — lorne bay
20 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
jestem sierotką, co konstruuję marsjańskie łaziki i pomaga bratu układać życie na nowo, a w międzyczasie robię bałagan w swoim własnym.
George Grantham
Jej mama umarła kiedy miała kilka lat, zaraz potem jej starszy brat wyruszył odkrywać świat, więc została sama z ojcem, który się kompletnie załamał. Opiekowały się nią ciotka i babka, a w ramach dobrego sprawowania i ocen obsypywały ją prezentami, a to właściwie był jedyny powód dla którego miała wyróżnienie na świadectwie. Trochę jeździ na desce, na rolkach, chce się nauczyć surfować, ale jej nigdy nie po drodze. Buduje marsjański łazik i inne dziwne, zmechanizowane przedmioty. Ma psa, którego znalazła na ulicy o imieniu Fred. Jak można wydedukować jest fanką Harry'ego Pottera.
Titan Bond
starszy brat, którego bardzo kocha i ma zamiar ułożyć mu życie, mimo, że ją zostawił

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
bowie
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hej georgia-may bond, młodsza koleżanko z wydziału, my dziewczyny musimy trzymać się razem, co? Poza tym, jestem straszną kujonką, więc mam perfekcyjne notatki i dojścia do wszystkich kolosów z zeszłych lat, opłaca się mnie znać ^^
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
sprzedawca — liberated
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
These aren't tears; just the rain who wasn't brave enough to fall.
no to jak tam, siostra? <33 georgia-may bond
powitalny kokos
echo
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
hejka georgia-may bond, chcesz moją Poppy? <3
sumienny żółwik
anu
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen ma jeszcze trochę udziałów w Moonight, jest marudzącą szefową, ale wystarczy nalać jej alkoholu, a staje się milsza :wohoo: georgia-may bond
lorne bay — lorne bay
20 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
jestem sierotką, co konstruuję marsjańskie łaziki i pomaga bratu układać życie na nowo, a w międzyczasie robię bałagan w swoim własnym.
Raine Barlowe,
Pewnie za dzieciaka się bawiłyśmy i znamy się w sumie od zawsze, jak to jest w małych miasteczkach, ale może któregoś razu zasiedziałyśmy się, Ty przy tych swoich turbinach, ja przy łaziku i doszłyśmy do wniosku, że takie dwa nerdy koniecznie muszą się zakumplować, więc jak coś wpadaj, a ja Ci będę lała drinki pod barem jak nikt nie będzie patrzył :hihihi:

Titan Bond,
Ciebie koniecznie muszę porwać do gry, jeśli znajdziesz dla mnie czas, bo George ma już cały skomplikowany excel i specjalnie przygotowane tablice na pintereście, w których zawarła przyszłość swojego kochanego brata do omówienia <3

poppy weasley
Ja tu widzę przyjaźń *.* Georgia też w głównej mierze była wychowywana przez ciotkę, a ojciec był raczej domowym wyposażeniem, niżeli rodzicem, więc doskonale znała uczucie samotności, a skoro są w tym samym wieku to mogła Poppy "przygarnąć" po przeprowadzce do nowej szkoły, pokazać jej jakieś life-hacki i może zostało tak do dziś? Jeśli tak to obowiązkowo przynajmniej raz w miesiącu muszą robić wypad na karaoke!

Gwen Fitzgerald
George to mądra dziewucha, więc mogła szybko odkryć patent z alkoholem! A poza tym sama wychowywana była przez wymagającą ciotkę i babkę, więc mimo, że jest marudzącą szefową, to żywi do Gwen ciepłe uczucia i pewnie jej nawet imponuje tym, ze wie czego chce 8)
niesamowity odkrywca
bowie
sprzedawca — liberated
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
These aren't tears; just the rain who wasn't brave enough to fall.
georgia-may bond czas mam obecnie, bardzo chętnie pogram, już PW ślę <33
powitalny kokos
echo
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Jeju, pewnie! <3
Co prawda Poppy ma dwójkę  bff, ale bardziej chłopakom matkuje niż się przyjaźni XD a przydałaby jej się koleżanka, biorę! <3
sumienny żółwik
anu
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
Hejka georgia-may bond, przychodzę z Padmą bo pracujemy razem <33
sumienny żółwik
babahassan#0561
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
georgia-may grantham skoro jesteśmy sąsiadkami i w sumie obie zajmują się inżynierią, to myślę że znajdą razem wspólny język! 8)
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ