lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Adam Polanski
Mam trudne nazwisko, ale jeszcze gorszy charakter. Nie umiem ani w stałe relacje, ale przynajmniej ojcem staram się być nie najgorszym. Dręczą mnie wewnętrzne demony, ale udaję, że sobie z nimi radzę. Jestem dobry, ale na krótko.
Julia Crane
Kiedyś naprawdę się kochaliśmy, chociaż nie potrafiliśmy z tym żyć. Znasz to uczucie, kiedy pragniesz czegoś za bardzo? No właśnie. To pragnienie prędzej czy później cię spali.


Ethan Hale
Kiedyś byliśmy przyjaciółmi, ale okazało się, że krok za daleko może wiele zmienić. Np. krok w stronę zaoceanicznego kontynentu. Taki szybki, na pięć lat.


Lucas Polanski
Niby jesteśmy spokrewnieni. I chociaż unikam cię, jak tylko mogę, to nigdy nie uda mi się wyprzeć tego pokrewieństwa. Obydwoje potrafimy zepsuć swoje życie, jak nikt inny.


Jebbediah Ashworth
Gdyby tak się zastanowić to kiedyś liczyłem się tylko z twoim zdaniem. Nawet jeśli uważam, że kiedyś założysz majtki na głowę i zaczniesz modlić się do drzewa. Ale potem uciekłem z tego miasta na pięć lat i udawałem, że nie istniejecie. Pogonisz mnie za to widłami?

Jordan “Polly“ Pollard
Jesteś taką przyjemną ucieczką. Od tego całego zgiełku i zamieszania. Od tego, kim trzeba być i jak się zachowywać. Gorzej, że za moje dłonie na twoim ciele Jeb zakopie mnie pod sosną na swojej działce.

Allyra Clarence
W zasadzie nie znamy się zbyt dobrze, chociaż dzielą nas bardzo intymne wspomnienia. Wciąż nie wiem, że jeden idiotyczny pomysł Julii doprowadził do potężnego zakrętu w twoim życiu. Ale wciąż wierzę, że przy kolejnym spotkaniu naplujesz mi na buty.

przyjazna koala
warren444
brak multikont
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Adam Polanski <3!

Antoś jest dyrektorem w firmie dla której pracujesz, więc panowie na pewno się znają. Jakbyś miała ochotę na jakieś pracowniczy wątek to serdecznie zapraszam!
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Tak jest! Adam jest mocno nieszczęśliwy, że musiał tu wrócić i znaleźć robotę, zapewne korzystając z protekcji ojca, więc Anthony mógłby być nieco nawet do niego uprzedzony :>

Anthony Huntington
przyjazna koala
warren444
brak multikont
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Ej Adam Polanski , a czy my możemy się przyjaźnić? Ok? Ok <3
ambitny krab
pianka#9491
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Ale tak ZUPEŁNIE BEZINTERESOWNIE? Połączyły nas trudne nazwiska? :D

Diana Puchalska
przyjazna koala
warren444
brak multikont
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Adam Polanski a, no słuchaj, jak chcesz, może być i bardzo interesownie. :lol: a oprócz trudnych nazwisk mógł połączyć nas Londyn - Diana pięć lat temu, kiedy Adam wyjechał, studiowała w Szkocji, a jej mąż robił interesy na Wyspach, więc w Londynie też mógł. jeśli to sensownie ogarniemy, mogą znać się stamtąd!
ambitny krab
pianka#9491
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Adam Polanski mógłbyś się czasem ugryźć w język :roll:
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Marceline Rockwell pisze: 14 lip 2021, 15:19
Adam Polanski mógłbyś się czasem ugryźć w język :roll:
Julia nie aprobuje tej relacji ani trochę :hahaha:

Marceline Rockwell Adam Polanski
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Julia Crane-Hale pisze: 14 lip 2021, 15:24
Marceline Rockwell pisze: 14 lip 2021, 15:19
Adam Polanski mógłbyś się czasem ugryźć w język :roll:
Julia nie aprobuje tej relacji ani trochę :hahaha:
Marceline Rockwell TO PRZYPADKIEM, LUB MNIE DALEJ I CHODŹMY NA PIWKO!

Julia Crane-Hale Nie musisz mężowi obiadu czasem gotować? :)
przyjazna koala
warren444
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Od tego mam ciebie w tym trójkącie, podły człowieku!

Adam Polanski
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Adam Polanski pisze: 14 lip 2021, 23:37
Julia Crane-Hale pisze: 14 lip 2021, 15:24
Marceline Rockwell pisze: 14 lip 2021, 15:19
Adam Polanski mógłbyś się czasem ugryźć w język :roll:
Julia nie aprobuje tej relacji ani trochę :hahaha:
Marceline Rockwell TO PRZYPADKIEM, LUB MNIE DALEJ I CHODŹMY NA PIWKO!
Adam Polanski może po takim czasie mi już przeszło :/

Julia Crane-Hale NIE MUSI! :roll:
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
dobra, dobra, jeszcze będziesz chciała porzucać z kimś butami

Marceline Rockwell
ODPOWIEDZ