onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey carleton
dupek, palant, idiota, opiekun koali
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen nadal zna twoje siostry i się z nimi przyjaźni, Andrew nadal ma dziecko z jedną z nich (ale trochę się pozmieniało, bo Pandora, matka małej, wyjechała na stałe do USA), nie masz wyjścia, musisz ich lubić :hihi: dawsey carleton
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
z gwen możemy w sumie zostawić to, co było, a z andrew możemy dać w sumie też dobrych ziomków, bo dawsey był blisko z pandorą i pewnie chciał, żeby jakoś im się ułożyło, a teraz dawsey ma nową siostrę, tak? :lol:

Gwen Fitzgerald
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Tak tak, blixniaczkę Pandory, o taką Elaine Carleton :hihi:
I chętnie będę ziomalem :twerk: dawsey carleton
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
dawsey carleton czy dalej jesteśmy ziomkami z Rustym? :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
Raine Barlowe jeśli masz ochotę grać z takim wypierdkiem jak ja, to jasne! :lol:
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
dawsey carleton pisze: 30 lis 2021, 19:39
Raine Barlowe jeśli masz ochotę grać z takim wypierdkiem jak ja, to jasne! :lol:
nie jest tak źle, dzięki Tobie mam pszczółkę :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
Raine Barlowe to zaklepane!
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Dzień dobry! Przychodzę (po trochu jak syn marnotrawny) po relację! W Sanktuarium Laurent pracuje jako przykrywka. Tak naprawdę jest prywatnym ochroniarzem panny Clark, wynajętym przez jej dziadka, ale ponieważ dziewczyna ma o tym nie wiedzieć, Laurent musi znajdywać milion sposobów, żeby zapewnić jej jakoś bezpieczeństwo. Tak więc skończył jako pomocnik w Sanktuarium. Przed moim zniknięciem z forum (na jakiś miesiąc, z powodów zdrowotnych) Laurent ciągle pakował się w jakieś problemy z powodu panny Clark, więc możliwe że i ona coś o nim mówiła. Na pewno będziemy się spotykać w pracy, a ja o ile dobrze pamiętam, gdzieś pisałam, że Laurent najczęściej pomaga właśnie przy koalach! Laurent i Dawsey mogli się albo polubić, albo nie polubić! Jestem świadoma, że moja postać czasami jest specyficzna. Jednego dnia trochę się otworzy i naśmieje, a drugiego dnia znowu będzie trzymać chłód na twarzy jako maskę (nawyka z poprzedniej pracy). Przyjmę wszystko! Bylebyśmy byli w kontakcie ze względu na to, że nasze postaci pracują w jednym miejscu i pewnie ciągle będą się stykać!

dawsey carleton
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
Laurent Buchinsky świetnie, w takim razie panowie mogą się lubić, skoro są zmuszeni ze sobą pracować, dawsey raczej nie jest negatywnie nastawiony do nowych osób, może być trochę zazdrosny, że jakiś facet kręci się przy audrey, bo jeszcze o tym nie wie, ale trochę czuje do niej miętę :lol: i może właśnie częściowo laurent pomoże mu się o tym przekonać właśnie <3
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Super! Jestem za! Mam nadzieję, że wkrótce nasze postaci spotkają się na fabule!

dawsey carleton
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
dawsey carleton jemu chyba trzeba uświadomić, że koło Audrey już kręci się ktoś i to jej chłopak :hahaha:
towarzyska meduza
enchante #8234
ODPOWIEDZ