właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
Ginevra Blackwell
Była barmanka, tancerka, od niedawna właścicielka sadu. Jest pystaka, denerwująca i arogancka. Szybko się nakręca i potrafi zrobić kłótnie o nic. Poza tym lubi niezobowiązujące relacje, bo nie ma czasu na dłuższe randkowanie. Gin od zawsze siedzi w Lorne, nie wyjechała na żadne studia i marnuje sobie życie od 27 lat.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

towarzyska meduza
catlady#7921
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
halo halo, przybywam krwi z mojej krwi, kości z mojej kości! I oczekuję dużo siostrzanej miłości, heh 8) Więc bądź dla mnie super miła, nikomu nie powiem :hihi:
A poza tym to z Willem wiemy, ziomeczki sprzed lat iiiii Rorey albo Mer na psiapsię jeszcze? :hm: :hm:
towarzyska meduza
-
właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
remi blackwell pisze: 10 lis 2021, 15:44
halo halo, przybywam krwi z mojej krwi, kości z mojej kości! I oczekuję dużo siostrzanej miłości, heh 8) Więc bądź dla mnie super miła, nikomu nie powiem :hihi:
A poza tym to z Willem wiemy, ziomeczki sprzed lat iiiii Rorey albo Mer na psiapsię jeszcze? :hm: :hm:
Pierwsza część jest trochę obrzydliwa... ale o ile brat pomaga w jabłkach to jest git XD Z Willem wiemy, a tak to w sumie wydaje mi się, że możesz mi dać Rorey, bo z Mery już mamy koleżanki więc żeby trochę urozmaicić. Może jej pomóc ogarnąć kwiatki na jej brzydkiej farmie xd
towarzyska meduza
catlady#7921
rzecznik prasowy — CAIRNS HOSPITAL
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
często pojawia się w telewizji jako rzecznik prasowy szpitala, w wolnych chwilach pomaga w rodzinnej winnicy gdzie zamieszkała po rozwodzie ze swoim mężem bo ten dowiedział się, że wychowywał cudze dziecko
Gin Blackwell tutaj to nie mogłam nie wpaść! <3 Emma poza rodzinnym winem uwielbia też cydr! więc mogą się babeczki butelkami wymieniać ^^
Gin ma charakterem, ale wydaje mi się, że z Em powinny się polubić! <3 dlatego chciałabym coś pozytywnego!
powitalny kokos
rorka
właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
Emma Callaway hejka! Myślę, że możemy zrobić tak, że one się znały jeszcze z jakiś młodzieńczych lat i, że Gin jest tą bardziej pyskatą, to jak ktoś podbijał do Emmy na jakiś imprezach, ale nie chciał się odwalić, jak Emma mu dała czerwone światło to wtedy wkraczała Blackwell ze swoim niewypalonym językiem i typka beształa z góry na dół i jeszcze pewnie się bić chciała XD No i jako sobre znajome teraz mogą się wymieniać trunkami, jak Gin zaczynała z tym swoim sadem to mogła jej płakać w ramię, że pewnie sobie nie poradzi, bo jest beznadziejna w biznesy :/
towarzyska meduza
catlady#7921
rzecznik prasowy — CAIRNS HOSPITAL
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
często pojawia się w telewizji jako rzecznik prasowy szpitala, w wolnych chwilach pomaga w rodzinnej winnicy gdzie zamieszkała po rozwodzie ze swoim mężem bo ten dowiedział się, że wychowywał cudze dziecko
Gin Blackwell jestem jak najbardziej za! Emmie po rozwodzie przyda się babskie towarzystwo, w którym będzie mogła sączyć rodzinne wino, albo cydr Gin, który pewnie uwielbia! <3 Jak będziesz chętna na grę to moje pw otwarte!
powitalny kokos
rorka
właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
Emma Callaway super <3 Niedługo się w takim razie odezwę z czymś do gry <3
towarzyska meduza
catlady#7921
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gin Blackwell pisze: 10 lis 2021, 17:51
remi blackwell pisze: 10 lis 2021, 15:44
halo halo, przybywam krwi z mojej krwi, kości z mojej kości! I oczekuję dużo siostrzanej miłości, heh 8) Więc bądź dla mnie super miła, nikomu nie powiem :hihi:
A poza tym to z Willem wiemy, ziomeczki sprzed lat iiiii Rorey albo Mer na psiapsię jeszcze? :hm: :hm:
Pierwsza część jest trochę obrzydliwa... ale o ile brat pomaga w jabłkach to jest git XD Z Willem wiemy, a tak to w sumie wydaje mi się, że możesz mi dać Rorey, bo z Mery już mamy koleżanki więc żeby trochę urozmaicić. Może jej pomóc ogarnąć kwiatki na jej brzydkiej farmie xd
sama jesteś Mery!!!!! I no, weź zmarłą Rorey i jej reinkarnację Cami :lol: A Darby będzie do niej przychodzić po owoce na wypieki!!!!
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ
cron