sekretarka — lorne bay state school
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
tutejsza dziewczyna, która zdecydowanie nie ma szczęścia do facetów; nie była z żadnym dłużej niż rok z haczykiem, próbując dowiedzieć się co z nią jest nie tak; obecnie sekretarka w miejscowej szkole, lubiąca w dalszym ciągu trochę poimprezować - zresztą, co będę opowiadać, przekonajcie się sami jaka ona jest!
carmen eldridge
przede wszystkim - zapraszam do poszukiwań, bo może któryś z Panów zainteresuje się taką duszyczką, jak właśnie Carmen *.*
Co warto o niej wiedzieć? Tak jak i wcześniej, tak i teraz jest kobietą, która woli żyć teraźniejszością, niźli rozmyślać o tym, co było lub będzie miało miejsce. Lubi się dobrze zabawić, choć z wiekiem nie jest już tak skora do częstego imprezowania, jak to się odbywało za czasów licealnych. Pracuje w szkolnym sekretariacie, gdzie wykazuje się całkowicie innymi cechami - precyzyjnością wykonywanych zadań, skrupulatnością, sumiennością.
Co by jednak o niej nie powiedzieć - to chyba z każdym da radę się dogadać, a już na pewno stara się, aby tak było.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
patsy
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka carmen eldridge
Jesli chcesz mogę Ci kogoś ode mnie podrzucić, z tej samej dzielnicy i w tym samym wieku mam Laurissę, ale generalnie, możesz sobie wybrać kogo chcesz ode mnie, jeśli masz tylko ochotę <33
sekretarka — lorne bay state school
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
tutejsza dziewczyna, która zdecydowanie nie ma szczęścia do facetów; nie była z żadnym dłużej niż rok z haczykiem, próbując dowiedzieć się co z nią jest nie tak; obecnie sekretarka w miejscowej szkole, lubiąca w dalszym ciągu trochę poimprezować - zresztą, co będę opowiadać, przekonajcie się sami jaka ona jest!
Hejka! Laurissa Hemingway będzie - w moim mniemaniu - idealna na kumpelę, może i nawet ze szkolnej ławki? :hm: mógł im się na trochę kontakt urwać - bo wiadomo, życie ssie i czasami nie ma się czasu na cokolwiek :v ewentualnie właśnie bez ustanku trzymają się od zakończenia szkoły, gdzie Laurissa pomagała jej przechodzić jakoś te wszystkie rozstania (w tym szczególnie to obecne, które miało mniej więcej miejsce dwa miesiące temu), jakie przeżyła na swoim koncie Carmen :lol:
nie działa to w jedną stronę, wiadomka! pomagają sobie wzajemnie - będąc na dobre i na złe;
mogłyby być takimi kumpelami, które wystarczy jeden telefon, ustalone hasło, a ja jestem z siatką win i fast-foodów w twoim mieszkaniu :lol:
powitalny kokos
patsy
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
carmen eldridge pisze: 23 paź 2021, 16:03
Hejka! Laurissa Hemingway będzie - w moim mniemaniu - idealna na kumpelę, może i nawet ze szkolnej ławki? :hm: mógł im się na trochę kontakt urwać - bo wiadomo, życie ssie i czasami nie ma się czasu na cokolwiek :v ewentualnie właśnie bez ustanku trzymają się od zakończenia szkoły, gdzie Laurissa pomagała jej przechodzić jakoś te wszystkie rozstania (w tym szczególnie to obecne, które miało mniej więcej miejsce dwa miesiące temu), jakie przeżyła na swoim koncie Carmen :lol:
nie działa to w jedną stronę, wiadomka! pomagają sobie wzajemnie - będąc na dobre i na złe;
mogłyby być takimi kumpelami, które wystarczy jeden telefon, ustalone hasło, a ja jestem z siatką win i fast-foodów w twoim mieszkaniu :lol:
Przyjaciółkami mogą jak najbardziej być, ale nie wiem, jak z tym pomaganiem po rozstaniach, skoro Laurissa po własnym przedawkowała leki i była już jedną nogą na tamtym świecie :lol: Więc raczej w tym nie będzie zbyt dobrym wsparciem, ale w reszcie już jak najbardziej :3
ex-stewardessa, teraz — robi w Salsa bar&grill
26 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
I thought that
I was in heaven
But I was sure surprised
Heaven help me, I didn't see
The devil in your eyes
Skoro też nie wybrzydzasz, to też się pojawię!
Możemy razem zostać starymi pannami psioczącymi na brak szczęścia w miłości i wszystkich naszych beznadziejnych byłych.
powitalny kokos
ktoś
archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
cześć! jak zapraszasz, to z chęcią podrzucę farren <3

carmen eldridge
ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
ok, patsy, musimy mieć jakąś relkę, więc przychodzę się przyjaźnić, niby między dziewczynami jest różnica wieku, ale to nie ma chyba większego znaczenia? generalnie mogły się znać jakoś przelotnie, ale carmen potrzebowała przysługi? w szkole nie pojawił się fotograf, który zrobiłby dzieciakom zdjęcia do jakiejś księgi pamiątkowej, a kojarzyła, że melis fotografuje, więc poprosiła ją o przyjazd, w zamian zaprosiła melis na kawę i od tamtej pory spotykają się zdecydowanie częściej, a jak jest jakiś kryzys to mogą na siebie liczyć? <3

carmen eldridge
ODPOWIEDZ