biolog morski — ale bezrobotny
38 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Znam się na oceanach, morzach, jeziorach i rzekach, to chyba tyle? Często słyszałem, że na niczym więcej, ale to nie szkodzi przecież. Grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie.
Marcus Glinsky
Biolog morski, niesamowicie towarzyski, trochę zaczyna nowe życie, które ma być z zasady miłe.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
bejbi#2175
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
jak towarzyski to oddaję Julię w dobre ręce, pewnie będzie za nim chodzić, bo PAN TAKI BRZYDKI, IDEALNY DO MALOWANIA, mam jeszcze Jebbediah Ashworth ale to dość specyficzny człowiek

marcus glinsky
biolog morski — ale bezrobotny
38 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Znam się na oceanach, morzach, jeziorach i rzekach, to chyba tyle? Często słyszałem, że na niczym więcej, ale to nie szkodzi przecież. Grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie.
Julia Crane pisze: 17 paź 2021, 20:40
jak towarzyski to oddaję Julię w dobre ręce, pewnie będzie za nim chodzić, bo PAN TAKI BRZYDKI, IDEALNY DO MALOWANIA, mam jeszcze Jebbediah Ashworth ale to dość specyficzny człowiek

marcus glinsky
NAMALUJ MNIE JAK JEDNĄ ZE SWOICH FRANCUSKICH DZIEWCZYN :twerk:
powitalny kokos
bejbi#2175
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
niechaj ci będzie! to kiedy wpadasz do SHADOW?
marcus glinsky
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
marcus glinsky Cześć panie biologu morski! Jestem weterynarzem w sanktuarium dla dzikich zwierząt, w dodatku doskonale znam okoliczne wybrzeża bo surfuję i uczę dzieciaki, jak zachowywać się podczas spotkań z dzikimi zwierzakami... Wydaje mi się, że moglibyśmy nawiązać jakąś ciekawą współpracę! :lol:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
biolog morski — ale bezrobotny
38 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Znam się na oceanach, morzach, jeziorach i rzekach, to chyba tyle? Często słyszałem, że na niczym więcej, ale to nie szkodzi przecież. Grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie.
Audrey Bree Clark pisze: 17 paź 2021, 21:52
marcus glinsky Cześć panie biologu morski! Jestem weterynarzem w sanktuarium dla dzikich zwierząt, w dodatku doskonale znam okoliczne wybrzeża bo surfuję i uczę dzieciaki, jak zachowywać się podczas spotkań z dzikimi zwierzakami... Wydaje mi się, że moglibyśmy nawiązać jakąś ciekawą współpracę! :lol:
o rany <3 Marcus na pewno będzie zbierał dane do nowej publikacji, więc może ktoś mógłby mu dać kontakt do Aud? A potem na spotkaniu jakiś ciąg niefortunnych zdarzeń, który sprawi że sie nawet całkiem polubią albo wręcz przeciwnie?
powitalny kokos
bejbi#2175
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
marcus glinsky pisze: 17 paź 2021, 22:08
o rany <3 Marcus na pewno będzie zbierał dane do nowej publikacji, więc może ktoś mógłby mu dać kontakt do Aud? A potem na spotkaniu jakiś ciąg niefortunnych zdarzeń, który sprawi że sie nawet całkiem polubią albo wręcz przeciwnie?
Jestem niemal pewna, że spotkałby kogoś, kto dałby mu kontakt do Audrey, bo z niej taka dobra dusza co zawsze przy zwierzakach pomoże. A czy się polubią czy też nie powinniśmy sprawdzić na fabule, marcus glinsky!
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
biolog morski — ale bezrobotny
38 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Znam się na oceanach, morzach, jeziorach i rzekach, to chyba tyle? Często słyszałem, że na niczym więcej, ale to nie szkodzi przecież. Grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie.
Audrey Bree Clark pisze: 17 paź 2021, 22:16
marcus glinsky pisze: 17 paź 2021, 22:08
o rany <3 Marcus na pewno będzie zbierał dane do nowej publikacji, więc może ktoś mógłby mu dać kontakt do Aud? A potem na spotkaniu jakiś ciąg niefortunnych zdarzeń, który sprawi że sie nawet całkiem polubią albo wręcz przeciwnie?
Jestem niemal pewna, że spotkałby kogoś, kto dałby mu kontakt do Audrey, bo z niej taka dobra dusza co zawsze przy zwierzakach pomoże. A czy się polubią czy też nie powinniśmy sprawdzić na fabule, marcus glinsky!
to dawaj znać kiedy masz przestrzeń na grę, ja jestem gotowa <3
powitalny kokos
bejbi#2175
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Witam Pana biologa <3 zapraszam do mojej biblioteki w poszukiwaniu informacji. Chętnie pomogę, bo moje serduszko raduje się, gdy ktoś nowy zawita w skromne progi książnicy <3

marcus glinsky
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
lorne bay — lorne bay
29 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
pani profesor biomatematyk, która od ponad roku próbuje otrząsnąć się po tragicznej śmierci męża
Hejka! Ja przychodzę z Penny, bo ona jest biomatematykiem i bada dna oceanów więc myślę, że na polu zawodowym mogli się gdzieś poznać! Ona co prawda przez lata pracowała na Cambridge ale po śmierci męża postanowiła wrócić w rodzinne strony żeby trochę odreagować :/

marcus glinsky
ambitny krab
catlady#7921
ODPOWIEDZ