Ochroniarz/zbir — Shadow
31 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś wierzył w sprawiedliwość i osądzanie. Teraz sam je wymierza robiąc z siebie sędziego.
Ale ogółem to fajny chłopak!
Neil Paxton
Wymuszenia? Zastraszanie? Ochrona? Neil spełnia wszystkie wymagania jeśli chodzi o dobro osobiste każdego obywatela. Bywa porywczy, nigdy nie odpuszcza i jest niecierpliwy jeśli chodzi o niektóre sprawy. Pomocny, z dobrym sercem, ale potrafi zajść za skórę. Bezgranicznie kocha swoją siostrę, więc lepiej uważajcie. Załatwi wam wszystko co nielegalne i część tego co legalne. Zna karate czwarty stopień jak osioł ze Shreka i chciałby wreszcie wyjść na ludzi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Neil Paxton
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Czołem, bracie. Neil Paxton

Wołaj na PW - to zagramy. 8)
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
cześć! przychodzę z Julią, bo przecież znamy się z Shadow na pewno i mogę podrzucić ci jeszcze Richard Remington do kumpelskiej relacji!
27 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
wiele znaków zapytania
Neil Paxton, na pewno kojarzysz mnie z Shadow. Zawsze przychodzę sama i wychodzę z kimś innym :lol:
I don't know who you think you are,
But before the night is through,
I wanna do bad things with you.
ambitny krab
anubis#9958
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Moja dziewczyna layla whittemore kazał mi się z Tobą nie lubić, bo za dużo się koło niej kręcisz. Nie podoba mi się to :/
przyjazna koala
naleśnik puchaty
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
O, to i my od niedawna znamy się z pracy :jupi: Neil Paxton
Ochroniarz/zbir — Shadow
31 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś wierzył w sprawiedliwość i osądzanie. Teraz sam je wymierza robiąc z siebie sędziego.
Ale ogółem to fajny chłopak!
Julia Crane-Hale zapewne Cię kojarzę :hm: Neil jest do każdego nastawiony przyjaźnie, więc może od czasu do czasu nawet zamieniają parę zdań. Chętnie też odgonie od Ciebie ewentualnych, nadgorliwych klientów 8)

Anubis D'Asaro to ta sama, którą trzeba wynosić z klubu gdy wypije za dużo? :hm:

Miles Vanderberg a tam nie lubić. Możemy się od razu nienawidzić ;> i pamiętaj, że znam karate czwarty stopień jak osioł ze Shreka!

Diane Mason ooo! Tutaj widzę dosyć ciekawą relację, tak myślę ^^ Neil jest ciekawski i wszędzie musi się doszukiwać jakiejś tajemnicy. Może ona zacznie powoli odkrywać jego, a on jej? :hm:
ambitny krab
Neil Paxton
28 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pielęgniarka w Cairns, od pięciu lat bezmiennie zakochana w Milesie. Zbyt często, stawiająca dobro innych nad swoje własne.
Neil Paxton cześć mój prywatny diable ^^ Miles może Cię nie lubić, ale ja wręcz przeciwnie! Z dobroci serduszka powinnam Ci pomóc wyjść na dobrą drogę, a będzie wręcz przeciwnie :devil:
powitalny kokos
la la la layla
27 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
wiele znaków zapytania
to ta sama, którą trzeba wynosić z klubu gdy wypije za dużo? :hm:
O dokładnie ta sama. Neil Paxton
I don't know who you think you are,
But before the night is through,
I wanna do bad things with you.
ambitny krab
anubis#9958
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Oddaję Lorenzo na relki, chociaż pewnie pasowałby jakiś silny negatyw ze względu na Eve to może pójdziemy w jakimś bardziej zaskakującym kierunku? :haha:
Neil Paxton
przyjazna koala
Falcone
Ochroniarz/zbir — Shadow
31 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś wierzył w sprawiedliwość i osądzanie. Teraz sam je wymierza robiąc z siebie sędziego.
Ale ogółem to fajny chłopak!
Lorenzo Thompson Neil kocha swoją siostrę najmocniej na świecie, więc gdy tylko będzie go prosiła o skopanie Ci tyłka to będzie jak najbardziej chętny! 8)
ambitny krab
Neil Paxton
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Neil Paxton pisze: 02 paź 2021, 10:15

Miles Vanderberg a tam nie lubić. Możemy się od razu nienawidzić ;> i pamiętaj, że znam karate czwarty stopień jak osioł ze Shreka!
I to mi się podoba! :haha: Miłosz ma wyćwiczonego już prawego sierpowego, także też się nada :lol: W takim razie czekam na rozwój sytuacji w związku z moją panną! :hell:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
ODPOWIEDZ