student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
Marcellus "Wright" Charlemagne
x w Lorne Bay od niecałego roku
x ukrywa się pod fałszywym nazwiskiem, nikt nie wie o jego królewskim pochodzeniu
x Brytyjczyk z piekła rodem
x student literatury w Sydney
x boi się kaczek
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
naleśnik puchaty
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Też się boję kaczek! <3
My wiemy co i jak, jutro zaczynamy coś pisać, bo dzisiaj nic już nie wymyślę. <33
sumienny żółwik
Hudson
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Marcellus Charlemagne przychodzę Julią, ale wiesz dobrze z kim musimy ustalić relacje :hahaha:
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Marcellus Charlemagne

My jesteśmy ugadani, więc nic nie wymyślam, ale proszę mnie pięknie wpisać! <3
ambitny krab
-
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Przychodzę jarać się Twoim brytyjskim akcentem, bo pewnie go masz *.* Marcellus Charlemagne
przyjazna koala
scarlett
student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
Hudson Duke widzisz, to przeznaczenie? <3 My wszystko wiemy, przepraszam, że tak zwlekam, ale zbieram się z weną i jeszcze się kuruję, więc jestem na zw. Już się ogarniam! <3

Julia Crane-Hale NO Z TEŚCIOWĄ NAJUKOCHAŃSZĄ, TO MUSZĘ MIEĆ BFF KIEDYŚ :lol: Będziemy razem pić herbatki, nawet jak nie będą jej smakować jego bawarki, i plotkować o domniemanym dziewictwie jej syna <33 Co tyczy się Julki, jak kiedyś go zaciągnęli do Shadow, to mogli się poznać. Pytanie tylko, czy by chciała mieć do czynienia z takim smarkiem jak on? :lol:

Bell Whittemore oczywiście!! <3

Emily Hawkins brytyjski i jeszcze z manierą królewską, także prawdziwe combo! Myślałam o pojawieniu się w relacjach Damien Blanc i zaproponowania jakiejś przyjaźni (cześć, Damien! Oznaczam Cię od razu :lol:), więc z Emily też miałby więcej do czynienia. Nic romantycznego na razie nie proponuję, jak są w podobnym wieku, to mają pewnie te same zajęcia, a na dodatek on kręci teraz z Bell, więc trzyma się jednej dziewczyny. Ale co powiesz na to, by często na przerwach przesiadywali razem i słuchali muzyki? Mogliby nadawać na tych samych falach, mieć bardzo podobny gust i mógłby jej tworzyć jakieś playlisty, pokazując nowe zespoły, może nawet by się pochwalił swoim talentem muzycznym, bo gra na fortepianie i jest małym Mozartem :lol:
ambitny krab
naleśnik puchaty
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Marcellus Charlemagne pisze: 24 wrz 2021, 17:21
Emily Hawkins brytyjski i jeszcze z manierą królewską, także prawdziwe combo! Myślałam o pojawieniu się w relacjach Damien Blanc i zaproponowania jakiejś przyjaźni (cześć, Damien! Oznaczam Cię od razu :lol:), więc z Emily też miałby więcej do czynienia. Nic romantycznego na razie nie proponuję, jak są w podobnym wieku, to mają pewnie te same zajęcia, a na dodatek on kręci teraz z Bell, więc trzyma się jednej dziewczyny. Ale co powiesz na to, by często na przerwach przesiadywali razem i słuchali muzyki? Mogliby nadawać na tych samych falach, mieć bardzo podobny gust i mógłby jej tworzyć jakieś playlisty, pokazując nowe zespoły, może nawet by się pochwalił swoim talentem muzycznym, bo gra na fortepianie i jest małym Mozartem :lol:
Jak będziesz przyjaźnić się z Damien Blanc, to musisz wiedzieć, że on i Emily bardzo się nie lubili, dosłownie od piaskownicy, ale NAGLE zmienili zdanie. :roll: Ale jeśli zgodzisz się być bezstronny, to możemy się kumplować, jak najbardziej, tylko pamiętaj, że Bell to przyjaciółka Em, więc jak coś, to Cię dopadnie! :grave: No i muzycznie też się dogadają, Hawkins gra na pianinie 8) Marcellus Charlemagne
przyjazna koala
scarlett
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Sama się już pogubiłam, czy mamy się lubić, czy nie :hihihi: ale Minnie przyjaźni się z Emily Hawkins , a my zazwyczaj mamy dobre relację, to chodź dla odmiany w coś negatywnego? ^^

Marcellus Charlemagne
dzielny krokodyl
Minnie mouse
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Jako, że czuję się wywołany do tablicy, no to tu wpadam 8)

Marcellus Charlemagne no co ja Ci powiem, możemy się chyba zakumplować, nie? Widzę, że nasza młodzież to utalentowana muzycznie - Damien gra na gitarze i śpiewa, Emily i Marcel sobie grają na pianinie, czas zrobić jakiś garage band! Jak z pianinem, to dość nietypowo, ale czymś trzeba ludzi zaskoczyć, nie?

Dobra, z Bell coś kręcisz, a w sumie sam Damien z Bell to raczej przyjaciółmi nie są i z Emily do tej pory sam Damien miał też raczej dość negatywną relację, ale ostatnio coś się do siebie, hehe, przekonali. Co do samej ich relacji, no myślę, że mogli złapać całkiem niezły kontakt, nie wiem jaką macie w sumie relkę z Hudsonem, ale jeżeli jakkolwiek pozytyw, to mogą się we trójkę kumplować?
przyjazna koala
mkj
student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
To się robi coraz bardziej skomplikowane :lol:
Emily Hawkins nie wiem od jakiego czasu oni jednak lubią się z Damien Blanc, podejrzewam, że całkiem niedawno coś się wydarzyło, ale Marcellus jako nowy uczeń, może po prostu nie chciał wchodzić w ich relacje i jakby np. Damien narzekał na Emily kiedyś, to wpuszczałby to jednym uchem, a wypuszczał drugim? Na pewno lubiłby Em, a że jeszcze zaczął kręcić z Bell, to pewnie zaczął ją męczyć, co ta druga o nim myśli.
Damien Blanc co do garage bandu, to mogą coś kombinować, Marcellus bardzo chętnie! Właściwie Marcellus został dla Hudson Duke stworzony, w planach obiadki z teściami, ale na razie są w fazie, że jeszcze nic pomiędzy nimi się nie wydarzyło, więc kumplować się we trójkę mogą jak najbardziej! Gorzej jak coś się wydarzy, i Damien będzie musiał wysłuchiwać jednego i drugiego :lol:

Minnie Goldberg myszko, ale Ty się uparłaś na ten negatyw :/ Dobrze, możesz mnie nie lubić, bo uważasz, że złamię serce Hudsonowi. Tylko nie ciśnij mu za bardzo, bo chłopak już jest po przeżyciach!
ambitny krab
naleśnik puchaty
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Marcellus Charlemagne pisze: 25 wrz 2021, 14:14
To się robi coraz bardziej skomplikowane :lol:
Emily Hawkins nie wiem od jakiego czasu oni jednak lubią się z Damien Blanc, podejrzewam, że całkiem niedawno coś się wydarzyło, ale Marcellus jako nowy uczeń, może po prostu nie chciał wchodzić w ich relacje i jakby np. Damien narzekał na Emily kiedyś, to wpuszczałby to jednym uchem, a wypuszczał drugim? Na pewno lubiłby Em, a że jeszcze zaczął kręcić z Bell, to pewnie zaczął ją męczyć, co ta druga o nim myśli.
Wszystko mi pasuje <3 Marcellus Charlemagne
przyjazna koala
scarlett
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Marcellus Charlemagne Ha, myślę, że to naprawdę świetnie nam się będzie grało. Mogą faktycznie się teraz kumplować i nie wiem jak bardzo pozytywnie się teraz dzieje między Marcelem a Hudsonem, więc nie wiem z kim się kumpluje bardziej, ale pewnie Damien będzie się potem denerwować, że między nimi coś zaszło i… że może go dają trochę w odstawkę, nie pod względem intymności, bo jednak sam Damien jest hetero, tylko faktycznie może zostali najlepszymi kumplami w podobnym w miarę wieku i poczuje się, jakby go trochę odpychali potem? No ale to zobaczymy co by wyszło, bo ja to bym nawet teraz bardzo chętnie zagrał takie nastoletnie pogaduchy naszej trójki panów :D
Co Wy na to, Ciebie Hudson Duke też pytam! jak coś to zapraszam do mnie na DC, albo PW :)
przyjazna koala
mkj
ODPOWIEDZ