25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Puść jom!
Powiedziałam puść jom!
Lorenzo Thompson pisze: 14 wrz 2021, 17:34

Niamh O'Connelly No raczej!
Lekarz na pewno się Thompsonowi przyda kiedy potrzebuje wylizać się po kolejnej nielegalnej walce, a do szpitala nie może pójść, bo musiałby się tłumaczyć skąd ma takie obrażenia — dlatego mógłby wielokrotnie prosić ją o pomoc. Jeśli chodzi o początki znajomości, to cóż, jaka jest szansa że jeśli spotkałaby go na ulicy w słabym stanie to by mu pomogła? : D Tak mogła zacząć się ich znajomość, najpierw byłoby pewnie niezręcznie, bo po pierwsze Lorenzo podejrzewałby że Hope go zgłosi na policję, a poza tym nie lubi mieć długów, więc chciałby się jakoś jej zrewanżować. I tak doszliby do czegoś na kształt koleżeństwa. A poza tym wciąż by ją dręczył o pomoc i proponował różne ciekawe (w jego opinii) rzeczy w zamian, w stylu pływania po oceanie nocą, bilety na walki czy jakiś dobry alkohol.
Widzę w karcie, że Niamh ma doświadczenie z takimi sukinsynami jak Lorenzo :hahaha: Jakoś mam wrażenie że oni to by się mogli naprawdę ostro pożreć, nawet gdyby wiedział że ona jest z policji. Pomyślę nad jakąś większą akcją jeśli masz ochotę c:
Resztę też chętnie wezmę tylko muszę się zastanowić. Będę pisać na pw jak mi coś ciekawego przyjdzie do głowy <3
Biorę i na Hope z pomocą, ale Niamh chociaż mała to też nie da sobie w kaszę dmuchać. Może zalazłeś jej za skórę i zwyczajnie ma cię teraz na oku? Kłócić się bardzo chętnie pokłócę, a co do Hope, to mam pewien pomysł, ale jeśli nie masz nic przeciwko, to ten wolałabym omówić na pw <3

Lorenzo Thompson
powitalny kokos
Nif
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Może go mieć na oku, jeszcze zastanowię się o co konkretnie mogło pójść i jak to ciekawie rozwinąć :hm: Okej, będę czekać w takim razie na wiadomość!
Niamh O'Connelly
przyjazna koala
Falcone
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Lorenzo Thompson skoro lubisz nieoczywiste relacje to jestem z Julią, którą ciągnie do wszystkich odcieni szarości oraz z Richard Remington, który również uwielbia nielegalne walki!
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Julia Crane-Hale Richarda aż szkoda nie wykorzystać na trochę starszą, trochę bardziej złożoną relację, skoro też walczył w klatkach. Na dodatek, wydawało mi się że była-niedoszła-obecna-dziewczyna Lorenzo, Iliana Rainford była z nim w związku? :hm: Chociaż nie wiem jeszcze jak będzie to wyglądało teraz z jego dziewczyną. Odezwę się na pw z konkretami jak coś ustalę!
Co do Julii, coś mi chodzi po głowie ale nie mam teraz chwili żeby się ogarnąć z konkretami, więc też uderzę do ciebie na pw <3
przyjazna koala
Falcone
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
oki, na spokojnie, poukładaj i zaczepiaj na PW <3 Lorenzo Thompson
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Cześć kocie. Nie wiem czy ktoś Cię poinformował ale jestem Twoją przyrodnią siostrą xD

Lorenzo Thompson
towarzyska meduza
Susan Murphy
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Hahaha, jedyne co mogę w takiej sytuacji to odpowiedzieć gifem :hahaha:
Obrazek


Powiedz mi coś więcej o tym pokrewieństwie, tygrysie, chociaż strasznie dużo zbiegów okoliczności tu widzę :haha: Susan Murphy
przyjazna koala
Falcone
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Rodzina Thompson (dziewczyny) były spokrewnione z Susan od strony MATKI - miałyśmy wszystkie jedną, chociaż różnych ojców :p
To byłoby na tyle. Nie wiem jaką opcję wybrałaś Ty dołączając do tego zacnego grona xD

Lorenzo Thompson
towarzyska meduza
Susan Murphy
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Oh well, odezwę się do ciebie na pw w takim razie Susan Murphy
przyjazna koala
Falcone
chirurg naczyniowy — Cairns Hospital
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Właśnie skończyłam rezydenturę i zostałam lekarzem, przyjechałam kilka miesięcy temu do Lorne Bay, żeby pilnować babci.
Może po jednej z nielegalnych walk miałeś szczęście trafić na mnie w szpitalu?
powitalny kokos
cattitude#5494
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
To naprawdę byłoby jego szczęście, Clary Sherbourne 8)
Chociaż jednego doktora dyżurnego Thompson już ma, to czemu nie - mógł kiedyś pojechać na SOR do szpitala, mimo że zazwyczaj tego nie robi; może był w wyjątkowo złym stanie po jednej z tych legalnych walk, więc go trener zmusił i tam trafił na jej dyżur.
Ale tak przeczytałam kartę i myślę, że w sumie mogliby się poznać wcześniej, jeszcze za gówniaka, kiedy Clary była na wakacjach u babci. A skoro ona jest z dobrej rodziny, mogła patrzeć na niego z góry (albo jemu się wydawało że tak na niego patrzy) i wtedy bardzo sobie nie przypadli do gustu. Jakaś awantura, wyzwiska i ogólnie niesmak pozostał, a później spotkali się już w dorosłym życiu w tym szpitalu. Co sądzisz? <3
przyjazna koala
Falcone
chirurg naczyniowy — Cairns Hospital
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Właśnie skończyłam rezydenturę i zostałam lekarzem, przyjechałam kilka miesięcy temu do Lorne Bay, żeby pilnować babci.
Lorenzo Thompson, myślę, że mogłoby być intensywnie za dzieciaka, bo Clary to jednak uparta i pyskata, więc pewnie przepychanki słowne były na miejscu ;) Teraz mogli się z tego śmiać i raczej gadać o tym w żartach, bo Clary to nie jest typ, który długo trzyma urazę ;)
Pewnie mu pomogła bez zbędnych pytań
powitalny kokos
cattitude#5494
ODPOWIEDZ