18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hudson Duke
Wszystko w KP. <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
Hudson
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Skoro jego rodzice są chirurgami, to Olivia na pewno ich zna i będzie fajną koleżanką mamy :jupi:
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Hudson Duke Cześć Hadson! Myślę, że możemy być super kumplami, co Ty na to?
Widzę sporo podobieństw i myślę, że chłopaki mogą się po prostu dogadać. Damien też raczej nie jest aktualnie fanem miłości, która co prawda może uderzyć go znienacka, ale też jest pyskaty i charakterny, wierzy w siłę pieniądza tak jak Hudson. No i na pewno może razem z nim hejcić zdradzieckiego byłego, no bo co za cham z niego, nie?
przyjazna koala
mkj
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Idealnie! Muszą się znać koniecznie. Jeśli tylko Damien wytrzyma Hudsona i jego paplanie, bo on ma niezłe rozterki w głowie. Z jednej strony jest mu smutno z powodu rozstania, a z drugiej chce podpalić swojego byłego. xDD

Damien Blanc
sumienny żółwik
Hudson
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Kolegi Ci nie dam, bo nie mam takiej możliwości, ale...
Mogę dać Bell. Jej rodzice też są lekarzami, pracują w tutejszym szpitalu. Na pewno Hudson i Bell chodzili razem do szkoły, więc nie ma opcji, że się nie znają. Jeśli nie ze szkoły, to przez rodziców.
Ona sama w sobie jest cicha, w przeciwieństwie do Hudsona, więc prawdopodobnie obydwoje działają sobie na nerwy, choć dziewczyna sama zaczepki raczej nie szuka, to jeśli rzuci w jej kierunku jakimś durnym komentarzem, to na pewno odpyskuje.
Wkurza ją jego tok myślenia, bo ona wyznaje nieco inne zasady, głównie przez inne doświadczenia, więc na pewno wylewa mu wiadro zimnej wody na łeb, gdy zaczyna gadać, że pieniądze dają wszystko. Może otwarcie nie przyzna, że go nawet toleruje, ale gdy miał jakiś przypał w szkole, stawała po jego stronie i pewnie, gdy nadarzy się okazja, wypomni mu to, że ,,gdyby nie ja to..." xD

Hudson Duke
ambitny krab
-
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
O tak, myślę, że faktycznie mogą za sobą nie przepadać, chociaż Hudson kiedyś był zupełnie innym człowiekiem niż obecnie. Może ta zmiana jego charakteru sprawiła, że zaczęli się unikać? Dzięki tej dawniejszej relacji mogą jednak w wyjątkowych przypadkach sobie pomagać.
Ewentualnie Bell może być tą dziewczyną, z którą Hudson przyłapał swojego byłego chłopaka. Jeśli chcesz. Może wtedy łatwiej mi będzie wziąć się za napisanie na niego szukajek. xDD
Bell Whittemore
sumienny żółwik
Hudson
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Oho, w takim razie wybieram numer dwa. Pisz szukajki i będziemy dramić xD
Idealnie, bo będzie mogła wypominać Hudsonowi, że zrobił się denerwujący <3

Hudson Duke
ambitny krab
-
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Tak, no niestety już chyba mam tę pannę zajętą, ale jeszcze się dogaduję, więc chyba musimy wybrać opcję nr 1. Zobaczę jak mi pójdzie ogarnianie z tamtą panną i jak nie wyjdzie, to się odezwę z opcją nr 2. <33

Bell Whittemore
sumienny żółwik
Hudson
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
cześć moja męska psiapsi <33
Hudson Duke
dzielny krokodyl
Minnie mouse
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Zastanawiam się, czy powinniśmy się lubić, czy nie, bo Emily przyjaźni się z Bell i oficjalnie ma hejty z Damienem, ale z drugiej strony lubi się z Minnie. :lol: Pozostawiam Ci wybór!

Hudson Duke
przyjazna koala
scarlett
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jeśli przyjaźni się z Bell, to może być ciężko!
Chyba że nasze postaci miałyby się znać zanim doszło do zdrady i rozpadu przyjaźni Hudsona z Bell, wtedy mogą się tolerować. xDD
Emily Hawkins
sumienny żółwik
Hudson
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
To niech się lubią, ale bez szału :lol: Hudson Duke
przyjazna koala
scarlett
ODPOWIEDZ