18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Okej, coś wymyślimy :hihi:
Emily Hawkins
sumienny żółwik
Hudson
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hudson Duke
Ej, znajmy się z dzieciństwa! Byli super kumpelami z piaskownicy i w ogóle było super, ale potem ona wyjechała :idk: I może nawet początkowo mieli jakiś kontakt, ale z czasem się on urwał... A teraz po powrocie znów na siebie trafili i okazało się, że oboje się troszkę jednak zmienili :hihihi:
powitalny kokos
Lama
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Elisha Polanski pisze: 21 paź 2021, 11:40
Hudson Duke
Ej, znajmy się z dzieciństwa! Byli super kumpelami z piaskownicy i w ogóle było super, ale potem ona wyjechała :idk: I może nawet początkowo mieli jakiś kontakt, ale z czasem się on urwał... A teraz po powrocie znów na siebie trafili i okazało się, że oboje się troszkę jednak zmienili :hihihi:
Jasne, pasuje mi to jak najbardziej. Tylko pytanie co dalej z tym zrobimy. Hudson ma teraz ciężki okres, więc bywa okropnie złośliwy i cały czas ma jakieś swoje humory. xDD
Myślę, że jednak ta opcja z dawną przyjaźnią jest całkiem dobra.
Elisha Polanski
przyjazna koala
Duncan Winchester
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
Czasem cię nienawidzę, a czasem kocham - i chyba rzadko coś pomiędzy, co nie?
Myślę, że potrafisz mnie czasem nieźle wpienić, a mnie się generalnie dla własnego dobra nie denerwuje, więc czasem mamy jakieś ciche, naburmuszone dni, ale w końcu zawsze wracam do ciebie jak boomerang, bo mamy ten dziwny typ znajomości, która czasem musi na trochę ostygnąć, żeby potem na nowo się rozkręcić, także zaraz znowu wyciągam cię z domu, zawracam ci tyłek po szkole, wysyłam za dużo nieskładnych wiadomości i jakoś tak się bujamy razem, co ty na to?

Hudson Duke
powitalny kokos
kaja
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dolly Adler pisze: 02 sty 2022, 18:21
Czasem cię nienawidzę, a czasem kocham - i chyba rzadko coś pomiędzy, co nie?
Myślę, że potrafisz mnie czasem nieźle wpienić, a mnie się generalnie dla własnego dobra nie denerwuje, więc czasem mamy jakieś ciche, naburmuszone dni, ale w końcu zawsze wracam do ciebie jak boomerang, bo mamy ten dziwny typ znajomości, która czasem musi na trochę ostygnąć, żeby potem na nowo się rozkręcić, także zaraz znowu wyciągam cię z domu, zawracam ci tyłek po szkole, wysyłam za dużo nieskładnych wiadomości i jakoś tak się bujamy razem, co ty na to?

Hudson Duke
Idę w to na 216%! <3 <3 <3 <3 <3
Musimy im zrobić coś fajnego. Jutro jak będę myśleć lepiej, to napiszę do Ciebie na pw z jakimś pomysłem. <3
Dolly Adler
sumienny żółwik
Hudson
ODPOWIEDZ