Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ronnie Weasley
[*] W Lorne Bay się urodziła, wychowywała i tu spędziła całe życie
[*] Uczy historii w szkole w Lorne Bay
[*] Jest ciotką Poppy, z nią mieszka i ją wychowuje (tak, dla niej wciąż jest małą dziewczynką!)

IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Lama
brak multikont
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Rivera myślę, że musi znać, a przynajmniej jakoś kojarzyć bo przyjaźni się z Poppy, więc często czas razem spędzają :lama:

Ronnie Weasley
wystrzałowy jednorożec
River
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
okej, mogę dać ci dawsey carleton lub finnegan broussard , bo są w podobnym wieku, więc mogą kojarzyć się ze szkoły bądź z jakichś innych miejsc, w których bywali jako nastolatki :lol: nie wiem czy wolisz jednak większego pojeba czy mniejszego :lol:

Ronnie Weasley
29 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
My wiemy co ^^
Ronnie Weasley
powitalny kokos
nick
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
River Sheppard no,no,na pewno go Ronnie kojarzy! I w sumie to może być tak, że ona to wobec niego taka dość oschła jest ;>

Tristan Hopkins no tak, tu wiadomo wszystko! <3

Hmm, finnegan broussard jest bliżej wiekowo, więc może on? Szczerze mówiąc nie do końca mam pomysł, ale no na pewno mogą znać się ze szkoły czy z podwórka... No tylko pozostaje kwestia jakie mieli relacje, wtedy można ustalić jak wpłynęły na nią te wydarzenia w jego życiu :idk:
ambitny krab
Lama
brak multikont
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Ronnie Weasley tutaj z przyjemnością oddam swoją Charlie Davies-Callister
ambitny krab
głodna
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Bo jest chłopakiem? Bo jest ślepy na uczucia Poppy? Bo tak? River będzie w głowę zachodził co takiego zrobił! ;( :lol:

Ronnie Weasley
wystrzałowy jednorożec
River
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlie Davies-Callister kurcze! Już myślałam, że dziewczyny są w tym samym wieku, a tu się okazuje, że masz źle wiek w profilu wpisany! Nie ładnie tak ;c Tak czy siak Charlie jest przeurocza i z racji tego, że są totalnymi przeciwieństwami jeśli chodzi o charakter, to uważam, że one się muszą przyjaźnić, ok? Tak to widzę, psiapsie od najmłodszych lat - Ronnie próbowała ją zawsze uspokoić, sprowadzić na ziemię, podczas gdy Charlie właśnie odwrotnie - próbowała ją rozkręcić, wyciągnąć gdzieś do ludzi :lol:

River Sheppard tak, dokładnie ten drugi punkt! :hihihi: Jej zdaniem totalnie nie zasługuje na taką super dziewczynę, skoro nie potrafi dostrzec i docenić jej starania i zalotów!
ambitny krab
Lama
brak multikont
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Ronnie Weasley przychodzę do Ciebie ze Sky, bo wpadł mi do głowy pewien pomysł. Z tego wyczytałam, Ronnie uczy historii, przesiaduje też w bibliotece, a Sky jest bibliotekarką. Co powiesz, żeby mimo różnicy wieku się zaprzyjaźniły? Sky w tym swoim męskim gronie, w którym się ostatnio obraca potrzebuje takiej prawdziwej kumpeli, która jej doradzi i pomoże, tym bardziej, że Burke to czarna masa jest w tych sprawach :idk:

Ewentualnie, polecam też któregoś z moich chłopców. <3 ( tak, za mało mi jeszcze postów :hahaha: )
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Sky Burke jestem jak najbardziej za! Ronnie w sumie przyda się psiapsi :hihi:
ambitny krab
Lama
brak multikont
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Ronnie Weasley pisze: 26 paź 2021, 13:14
Sky Burke jestem jak najbardziej za! Ronnie w sumie przyda się psiapsi :hihi:
A Sky to już w ogóle <3 tym bardziej, że ostatnio nawywijała :lol: jak będziesz miała ochotę na jakaśbabską gierkę to daj znać
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
lorne bay — lorne bay
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz i scenarzysta u wrót wielkiej kariery, lekarz z wykształcenia i skurwiel z charakteru, próbuje odnaleźć swój sposób na sławę i hipsterowskie usposobienie
Nie mogę pozostawić referencji do HP bez echa! Jordan jest chyba za stara dla Ronnie, ALE Simon może się nada na Pottera? :D
Nie wiem jak u niego z przyjaźniami damsko-męskimi, ale można spróbować. :laugh:

Ronnie Weasley
ambitny krab
polly / kociałka#3936
ODPOWIEDZ