47 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem grabarzem z dwuletnim stażem.
Samir Ibn Sahim
Uchodźca, muzułmanin o podwójnym obywatelstwie - australijskim i afgańskim. Wdowiec. Grabarz. Zaangażowany użytkownik forum detektywistycznego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
powitalny kokos
Samir Ibn Sahim
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Łap Gwen. Co prawda ona sama nie organizowała pogrzebu swojego męża, bo trochę umierała, ale teraz bywa czasem na cmentarzu, więc nasza dwójka może się przelotnie znać :jupi: Samir Ibn Sahim
47 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem grabarzem z dwuletnim stażem.
Bez wątpienia. Miasto największe też nie jest. Czasem coś się usłyszy czy to o grabarzu czy o wdowie Fitzgerald. Samir interesu dogląda. Z daleka się ukłoni, czasem zagada. Już nie mogę się doczekać na grę.


Gwen Fitzgerald
powitalny kokos
Samir Ibn Sahim
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Cześć, czy dla mnie coś się także znajdzie? :hihi:
Samir Ibn Sahim
sumienny żółwik
13#9694
47 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem grabarzem z dwuletnim stażem.
Oczywiście, że coś wyciągnę z kapelusza. Możemy rozmawiać o koniach, zwłaszcza że potrzebuję kogoś ponownie do nich przekonać, przełamać tą traumę. Potrzebuję się więc dowiedzieć czegoś więcej na ich temat. Możemy rozmawiać o jedzeniu, bo Samir nie dowierza, że kobiety mogą lubić naprawdę pikantną kuchnię i być w stanie to przełknąć. Możemy też pomilczeć nad szklanką wody.

Maxine Hammond
powitalny kokos
Samir Ibn Sahim
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Samir Ibn Sahim pisze: 21 lip 2021, 17:27
Oczywiście, że coś wyciągnę z kapelusza. Możemy rozmawiać o koniach, zwłaszcza że potrzebuję kogoś ponownie do nich przekonać, przełamać tą traumę. Potrzebuję się więc dowiedzieć czegoś więcej na ich temat. Możemy rozmawiać o jedzeniu, bo Samir nie dowierza, że kobiety mogą lubić naprawdę pikantną kuchnię i być w stanie to przełknąć. Możemy też pomilczeć nad szklanką wody.

Maxine Hammond
Właściwie to biorę wszystko.
O życiu i śmierci także możemy rozmawiać!
Jak tylko mi się zwolni miejsce w grach, to bardzo chętnie bym coś rozegrała. :frog:
sumienny żółwik
13#9694
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
Samir Ibn Sahim co to za ciekawe sprawy się rozgrywają na tym forum detektywistycznym. żeby mi tylko któryś nie próbował odkryć, że to ja Luvr okradłam!
ambitny krab
cattitude#5494
Zablokowany