rezydentka onkologii — cairns hospital
31 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.
lean winfield
Lean rok temu wróciła do miasta po próbie samobójczej i raczej unikała wtedy ludzi. Wcześniej przez trzy lata stacjonowała w Afganistanie lecząc rannych żołnierzy. Jest dość chłodna, zdystansowana i lubi rozmawiać o śmierci.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
-
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
cześć Eleanore Winfield, dać Ci jakiegoś mojego pana albo panią? ^^ Remi jest trochę starszy, ale jak chcesz mieć z nim mały epizod randkowy z przeszłości, to mógł mieć na nią dużego krasza, za to Will może z nią gadać o śmierci 8)
babeczka
-
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Witam młodszą siostrę, wiadomo, że Franek kocha mocno i odchodził od zmysłów, gdy pojechała na front! I pewnie nadal odchodził od nich, jeśli wiedział z kim ona się spotykała po powrocie :lol: ale no, miłość, wiadomo <3
Eleanore Winfield
sumienny żółwik
Lilka
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Eleanore Winfield <2 wiadomo, Nathaniel będzie ją kochał i roztaczał nad nią skrzydła swojej opieki, które z czasem mogą rzucać aż zbyt wiele cienia, ale nie poradzisz, gdy ona jedna mu została.
Podrzuciłabym też Jonę, bo szpital, bo wojsko więc może gdzieś jakieś historie ich połączyły. Podejrzewam, że się znają, ale może Jona, dzięki służbie w wojsku mógłby pomóc Lean znaleźć informacje o czymś co by ją interesowało? Tak luźno nawiązuję do tego co mogłaby ewentualnie Lean potrzebować, więc jakbyś potrzebowała do czegoś mojego Gbura to ja bardzo chętnie <33
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
skoro nie chcesz waltera :unamused: to bierz sobie tę nieszczęsną galaretkę musztardową i dobij ją swoją depresją <33

Eleanore Winfield
sad ghost club
skamieniały dinozaur
ODPOWIEDZ