lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dexter Wheatley
Dexter mieszka w Lorne Bay od urodzenia, obecnie jest studentem prawa oraz koreańskiego - możemy się zatem znać z uczelni czy też kortu tenisowego, bo jest stałym bywalcem. Myślę, że uda nam się coś fajnego razem wymyślić, zapraszam! :hugger:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
pracujemy razem Dexter Wheatley :spider:
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Rivera na super kumpla to wiadomo, ale jak chcesz to z Kenna Hargrove też mogą się znać bo ten sam wiek <3

Dexter Wheatley
wystrzałowy jednorożec
River
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
benjamin hargrove dzień dobry szefie!!! <3 bądź łaskawy dla rozstrzepanego stażysty ze złamanym sercem, który stara się naprawdę przykładać do tej roboty i wcale nie będzie mu pyskował bo jednak będzie czuł przed nim spory respekt :lol:
River Sheppard no siemasz bracie! my wszystko wiemy co i jak to racja ;> a z Kenną to myślę, że możemy dopiero ich zapoznawać ze sobą i ogarniemy fabularnie co się między nimi będzie kleić? :p
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Ben niedługo odchodzi z tej kancelarii, więc wszystko będzie już wybaczone. Pewnie sprzeda mu nawet kilka sekretów, jak np. gdzie trzyma się lepszą kawę, nie dla stażystów :haha:

Dexter Wheatley
22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Aaaa Noah!!!
Chcę fajny pozytyw, jak i dla Patricka tak i dla josie marrwick jak ją chcesz do jakichś relacji :P

Dexter Wheatley
powitalny kokos
---
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
A tu Miquel! Jestem na etapie drugiego sezonu Elity i totalnie wkręcona, więc nie ma bata by się nie lubili! Niech będą dobrymi ziomkami, niech razem robią totalne głupoty <3 z josie mogą być przyjaciółmi :3
Patrick Halliwell
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
Dexter Wheatley siema, jesteśmy w podobnym wieku, więc chcę coś super <3 może coś w stronę przyjaźni? :hm: bo Finn cierpi na brak męskiego towarzystwa :lol: plus jeśli chcesz, to mogę Ci jeszcze oddać Monię i Lilę do czegoś <3
ambitny krab
michałowa
24 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Czasami każdemu się wydaje, że wszyscy ludzie to jakieś wybrakowane urządzenia. Ten moment w zależności od sytuacji nazywa się oświeceniem lub załamaniem nerwowym.
Dexter Wheatley ,
Astrid nienawidzi Lorne Bay, a przynajmniej nienawidziła w momencie, w którym kilka lat temu do niego przyjechała. Teraz nienawidzi trochę mniej, dzięki kilkorgu kluczowym ludziom, których w niedługim po przyjeździe czasie poznała. I ja myślę, że Dex był jednym z nich, kiedy przejechał obok niej na ulicy, na deskorolce, tak samo jak ona mając słuchawki na uszach. Nie wie do tej pory co ją podkusiło, ale zaczęła się z nim ścigać, a finalnie dojechali na plażę, ona wpadła w poślizg (heh) i wpadła na niego z impetem, niemalże taranując go i przygwożdżając do piasku (na szczęście nie betonu!). Dex jest spoko, nie był na nią zły, ale w zamian nakazał jej postawić sobie piwo. No i postawiła, nawet niejedno, a finalnie mogło się to skończyć różnorako. Mogło coś między nimi zajść, ale nigdy więcej o tym nie gadali, stawiając na kumpelstwo. Szkopuł w tym, że ona coś tam do niego poczuła po jakimś czasie, a kiedy i on poczuł, ona już się spotykała z Nevillem, z którym schodziła się i rozchodziła i tak się o, mijali z Dexterem.
Obecnie jest ze swoim byłym na ścieżce wojennej, więc pytanie co na to Dex!
ambitny krab
triss
22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dexter Wheatley pisze: 19 lip 2021, 19:01
A tu Miquel! Jestem na etapie drugiego sezonu Elity i totalnie wkręcona, więc nie ma bata by się nie lubili! Niech będą dobrymi ziomkami, niech razem robią totalne głupoty <3 z josie mogą być przyjaciółmi :3
Patrick Halliwell
Mogłoby być chociaż... no Patrick jest obecnie singlem sooł :P
Znaczy no go czeka jeszcze powrót z ex, który wróci do starych nawyków więc pewnie ten zwiazek długo nie potrwa xD

Dexter Wheatley
powitalny kokos
---
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Finn Finnigan jako, że oboje grają w tenisa, to tu bym postawiła początek ich znajomości, bo właśnie może zaczęła się od tego kiedy pierwszy raz mieli zagrać wspólny mecz? Tylko jak czytałam kp, Finn miał kontuzję kolana to chyba bym chciała, żeby to było jeszcze przed tym? I mógłby spisać się wtedy jako dobry kumpel, który wyciągał go z dołka <3 i fakt, kumpli nigdy za wiele! Lidze na jakąś grę z nimi ;>

astrid baker jestem jak najbardziej za tym, aby tak się w ten sposób poznali! Jakby przywalił o beton to pewnie musieliby do szpitala jechać a tak zaczęło się od wspólnego piwa (choć pewnie długo on sam był w szoku bo nigdy wcześniej nie ścigał się z żadną dziewczyną, a tu proszę taka okazja! na pewno ten moment, samego wyścigu z nią zapamięta na długo bardzo ;> i ja myślę, że mogliby koniec końców wylądować razem w łóżku wciąż mając w sobie adrenalinę po tej spontanicznej akcji, nie mogąc się powstrzymać, ignorując fakt, że praktycznie wcale się nie znają. I bardzo mi pasuje by później było to kumpelatwo, bo on sam w tym czasie musiał rozwiązywać też swoje problemy miłosne (związek z Nya Sheehy ), który i tak schrzanił z innego powodu i jednocześnie jeszcze ma problem uczuciowy do poppy weasley więc to wieczne mijanie się, bycie blisko a jednocześnie nieosiągalne mega tu pasuje <3 I chce bardziej namieszać mu w głowie, wplątać go w sidła uczuć do Astrid, i na pewno nie zrezygnuje tak łatwo, skoro ona drze koty ze swoim obecnym partnerem ;>

Patrick Halliwell o, to wiem! Na bank mogą zwiedzać się ze swoich problemów z dziewczynami, bo Dex też trochę sobie ich narobił, głupol jeden i takie wsparcie na bank się przyda! Kurcze a ponoć nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ;D
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
Dexter Wheatley jak najbardziej tak! Mogli poznać się na wspólnym meczu przed kontuzją, a później w trudnych chwilach to właśnie dzięki Dexterowi Finn na nowo stanął na nogi i się pozbierał <3 a grę trzeba będzie koniecznie ogarnąć ^^
ambitny krab
michałowa
ODPOWIEDZ