opiekunka koali — Wildlife Sanctuary
22 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
In the night, I hear 'em talk, the coldest story ever told

Studentka, która zarabia opiekując się misiami koala. Jest popaprana, ale chyba jakoś sobie radzi.
Genevive Hellwig
Zaocznie studiuje prawo i próbuje pogodzić pracę z leczeniem PTSD, epilepsji i depresji. Wychowywała się w Lorne Bay, na studia wyjechała i wróciła po dwóch latach, czyli na początku 2021 roku.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
tak sobie wykminiłam, że Jeb jak dobry obywatel pisze masę listów do redakcji (takie to stare) i pewnie stwierdzi, że skoro ona studiuje prawo to się zakręci, co by mu pomagała w meandrach prawniczych

a poza tym jak kiedyś zaśnie i przyśni się jej coś OKROPNEGO to może wbić mu tasak gdziekolwiek chce, taka luźna propozycja
Ginger Hellwig
towarzyska meduza
enchante #8234
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Przychodzę, bo masz super kp i super postać. To nic, że z moich mało kto pasuje, ale dam Gwen, najbardziej pasuje życiowym entuzjazmem :lol: Ginger Hellwig
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Ginger Hellwig rudzi powinni się trzymać razem <3333
powitalny kokos
nick
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Been through some bad shit,
I should be a sad bitch
Who woulda thought it'd turn me to a savage?
Hej! Z założenia, Sonya miała przyjaźnić się z Ginger, kiedy przyjeżdżała do Loren Bay za dzieciaka i bardzo crushowała jej brata. Potem kontakt się urwał, kiedy obie wyjechały i nie widziała swojej dawnej przyjaciółki od baaardzo dawna :tear: Zapewne, by nawet o wszystkim zapomniała, ale niedawno spotkała Maxa, więc wszystkie wspomnienia odżyły... Mogłyby się teraz spotkać i zobaczyć jak ich relacja się potoczy? Mogą się przyjaźnić, ale też ich drogi mogły pójść w inną stronę *.*
Ginger Hellwig
niesamowity odkrywca
Sonya
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I have not broken your heart—you have broken it; and in breaking it, you have broken mine
WITAM 8) niby wiemy, ale wpadam z ładnym gifem :lol:
Spoiler
Obrazek
Ginger Hellwig
niesamowity odkrywca
-
opiekunka koali — Wildlife Sanctuary
22 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
In the night, I hear 'em talk, the coldest story ever told

Studentka, która zarabia opiekując się misiami koala. Jest popaprana, ale chyba jakoś sobie radzi.
Jebbediah Ashworth, Ginger ze względu na traumatycznie wspomnienia z przesżłości, ogólnie nie przepada za ludźmi, głównie dlatego, że im nie ufa, szczególnie mężczyznom, przy których nie czuje się komfortowo. Z Jabbediahem mogła jednak nawiązać jakąś więź porozumienia i przez ostatni rok, od słowa do słowa, mogli się do siebie zbliżyć, czysto niewinnie, jak para dobrych znajomych. Pewnie zaproponowała mu pomoc prawną i powiedziała kilka słów o sobie, w tym o koszmarach. Może dzwoni jak chce się wygadać, chociaż rzadko, żeby nie sprawiać kłopotu. On pewnie wie, że ona mieszka sama, więc może też od czasu do czasu dopytuje co u niej i jak sobie radzi?

Gwen Fitzgerald - awww , dziękuję <3
Widzę właśnie, że Gwen też ma traumatyczny bagaż życiowy. Może spotkały się gdzieś przypadkiem? Ginger mogła się wydać Gwen wyjątkowo dojrzała jak na swój wiek. Ginger mogła za to zobaczyć w Gwen jakiś głęboki smutek, co automatycznie sprawiło, że trochę się przed nią otworzyła. Być może umawiają się czasem na kawę, żeby porozmawiać? Tak po prostu.


Flora Finnigan <3 Zauważyłam, że Flora przyjaźni się z Sonyą, która za to kiedyś była przyjaciółką Ginger. Może dziewczyny trzymały się razem? Potem kontakt się urwał, ale teraz można go odnowić.


Sonya Thompson, najchętniej odnowiłabym znajomość między dziewczynami. Tym bardziej, że teraz Ginger ma problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Być może po spotkaniu z Maxem, Sonya postanowiła sprawdzić co u Ginger, odszukać ją i odkryła, że Ginger od roku mieszka w swoim dawnym domu rodzinnym w Lorne? Może zechce ją odwiedzić? Chyba, że wolisz, aby dziewczyny tak po prostu na siebie wpadły?


Brinley Flanagan
Spoiler
Obrazek
powitalny kokos
-
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Ginger Hellwig jasne! możemy w trójkę na siebie wpaść i powspominać stare czasy:*
powitalny kokos
nick
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Idealnie, biorę <3
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Cześć Ginger Hellwig :welcome:
Pewnie Chandra nie zrozumiałaby obaw i bólu Ginger, dlatego przychodzę z pomysłem na wątek, który może byłby trochę abstrakcyjny - na pewno dla mojej panienki. W karcie wspomniałaś, że Hellwig żywi się rybami, które sama złowi. Co powiesz na to, by podczas połowu miała - wcale nie cichego, a wręcz bezczelnie głośnego - obserwatora, który bynajmniej nie sprzyjałby braniu? :hihi:
Nie wiem, czy byłabyś zainteresowana troszkę luźniejszą grą? Jakby co możemy też pokombinować w innym kierunku, bo to taki pomysł-spontan, który mi się zrodził po przeczytaniu historii rudzielca :hug:
chandra ginsberg
◠‿◠
opiekunka koali — Wildlife Sanctuary
22 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
In the night, I hear 'em talk, the coldest story ever told

Studentka, która zarabia opiekując się misiami koala. Jest popaprana, ale chyba jakoś sobie radzi.
Chandra Ginsberg pisze: 22 lip 2021, 21:48
Cześć :welcome:
Pewnie Chandra nie zrozumiałaby obaw i bólu Ginger, dlatego przychodzę z pomysłem na wątek, który może byłby trochę abstrakcyjny - na pewno dla mojej panienki. W karcie wspomniałaś, że Hellwig żywi się rybami, które sama złowi. Co powiesz na to, by podczas połowu miała - wcale nie cichego, a wręcz bezczelnie głośnego - obserwatora, który bynajmniej nie sprzyjałby braniu? :hihi:
Nie wiem, czy byłabyś zainteresowana troszkę luźniejszą grą? Jakby co możemy też pokombinować w innym kierunku, bo to taki pomysł-spontan, który mi się zrodził po przeczytaniu historii rudzielca :hug:
Cześć, skarbie :llama:
Oczywiście, że jestem zainteresowana, bo Chandra jest tak urocza, nawet w tym swoim rozpieszczeniu, że nie przeszłabym obojętnie!
powitalny kokos
-
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Aww, świetnie! <33
To ja bardzo chętnie porwę rudzielca na grę! :wohoo: Daj tylko znać: gdzie Ginger Hellwig najczęściej łowi i kiedy Chandra może ją spotkać - to już pytanie do Ciebie, bo nie wiem jak bardzo masz napięty terminarz gier (i żyćka!) :hug: Wszystko możemy dogadać na PW, więc serdecznie zapraszam :exited:
chandra ginsberg
◠‿◠
ODPOWIEDZ