archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
ładne panie powinny trzymać się razem Marlee Doherty <3
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Przepraszam, nie wiem jak mi umknęła Twoja wiadomość tutaj </3

Tak sobie myślę, że scarlet callaway mogła być takim pierwszym realnym kraszem Marlee, kiedy ta miała jakieś 11-12 lat! :oops: Mogło się to zbiec ze śmiercią jej starszej siostry, więc się na tych emocjach zafiksowała, łaziła za Scarlet i próbowała się zaczepić w jej towarzystwie (nawet przez jej młodszą siostrę Harper Callaway (przepraszam za takie nagłe wywołanie D: ), jako że młode są w tym samym wieku?). Wiadomo, że z czasem przyszedł trochę krindż, głupie uczucia odfrunęły, aaale... może miały wtedy jakiś taki słodko-gorzki moment, kiedy Scarlet zamiast standardowej irytacji, że dzieciak jakiś się jej uczepił, zdecydowała się z nią pogadać, że słuchaj, przykro mi z powodu twojej siostry, jeśli mogę coś dla ciebie zrobić, wysłuchać czy cokolwiek... i Marlee po raz pierwszy wtedy pękła, wypłakała się, trochę wygadała :hm: pewnie od tamtej pory przestała za starszą koleżanką latać, ale do dziś mógł jej pozostać jakiś sentyment... i nie wiem, jak by to wyglądało teraz, ale można by je wrzucić w jakąś sytuację, gdzie Scarlet byłaby świadkiem mocno zalanej Marlee w jakimś barze czy na domówce i chciałaby ją dowieźć bezpiecznie do domu :hm:
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Marlee Doherty ojejku, cudowne i mega słodkie! <3 :lol: totalnie biorę to i właśnie tak by to pozostawiła w zawieszeniu troszkę, ale jednocześnie obecnie chciałabym Scar i Marlee wrzucić w taką właśnie sytuację w barze, gdzie Scarlet ją rozpozna i zaproponuje podwózkę.
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Cudownie *.* Jak masz miejsce na dodatkową grę, to nawet mogę zacząć jakoś w najbliższym czasie <3 scarlet callaway
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
:welcome: Marlee Doherty
Przepraszam, że przychodzę bez pomysłu, ale z miłości do Mads chcę czegoś super :excited:
ambitny krab
All American
ODPOWIEDZ