28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
Harriet St. Clair
otwarte, rezolutne dziewczę, które uciekło z domu w wieku piętnastu lat i przebyło marne kilkanaście kilometrów do graniczącego z Kurandą miasta, gdzie już wówczas rozpoczęła maraton podejmowania się licznych prac dorywczych – można ją znać z czasów, gdy jako dziecko śpiewała na ulicy, ze stęchłego, przesiąkniętego papierosowym dymem pubu, gdzie jakiś czas pracowała jako kelnerka, z zapomnianego przez świat antykwariatu, spokojnej księgarni, warsztatu rzemieślniczego, mogła za drobne pieniądze pomagać ci przy przeprowadzce i w międzyczasie zakosić do kieszeni część twojej biżuterii, mogła uczyć twojego dziecka grać na pianinie lub wylać na ciebie drinka w drogiej restauracji; tak czy inaczej, nigdy nie siedziała w jednym miejscu zbyt długo. Rok temu wdała się w niefortunną sprzeczkę ze swoim mężem, który kilka dni później w nieoczywistych okolicznościach został znaleziony martwy w jej mieszkaniu – podczas rozprawy sądowej została uniewinniona, lecz mieszkańcy miasteczka wciąż spoglądają na nią niekiedy z grozą lub podejrzliwością. Tak czy inaczej jestem otwarta na wszelkiego rodzaju relacje, lubię to co dobre i to co złe, możemy spotkać się po latach, zapić się razem w rynsztoku, pokłócić się na ulicy, czytać sobie wiersze beatników lub malować na płótnie to, co podpowie nam otępiony narkotykiem umysł. Zapraszam :hugger:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
vulpecula
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Musimy się lubić! Musimy razem pić! Możemy też kiedyś razem pozbyć się ciała! Bo za pierwszym razem jej nie wyszło? :/
ambitny krab
m.
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
koniecznie! myślę, że dziewczyny mogły się spotkać te dwa lata temu, jak Harriet zapijała swoje problemy porządnym alkoholem i od tego czasu mniej lub bardziej regularnie widują się przy oblepionej trunkiem ladzie jakiegoś niezbyt wygórowanego baru – o ukrywaniu ciał też możemy pogadać, może nikt nie będzie dwóch degeneratek podsłuchiwał i nie pobiegnie tak od razu na komisariat, żeby jej znowu życie utrudniać. Ostatnio nie wyszło, pierwsza zbrodnia jak pierwszy naleśnik, ale przy dwóch parach rąk uda się na pewno :devil: jakbyś chciała wychylić kieliszki ze mną, to podbijaj śmiało na pw, ogarniemy sobie jakieś konkrety albo ładny bar wybierzemy chociaż :guitar:
Yara Vanderberg
niesamowity odkrywca
vulpecula
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Cześć Harriet St. Clair ! Twoja karta jest super, sama Harriet też wydaje się świetna! Może chciałabyś Billie na jakąś kumpelę? Pracuje w barze, dobrze ją znać, serio serio! *.*
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
dziękuję pięknie! <3 Barmanka to faktycznie nieoceniona znajomość, kosztowna jak diament w składzie węgla, także jak najbardziej powinnyśmy się znać, w najlepszym przypadku lubić, a w realistycznym przynajmniej tolerować. Harriet pewnie odwiedza Billie, pokłada się na blacie w nadziei na darmowe drinki, pije za dużo i za często, a potem trzeba odklejać jej policzek od stołu albo zabierać na zaplecze i chlustać w twarz szklanką zimnej wody, bo na pastwę wygłodniałych, całodobowych pijaków szkoda dziewczynę zostawić. Parę razy jej się pewnie zwierzyła, wie, że barmani chłoną sekrety jak gąbka, parę razy się też pewnie pokłóciły, skoro obie mają dosyć buńczuczne usposobienie – ale zawsze do siebie wracają myślę, nawet krętą, boczną drogą, gdzie latarnie nie działają i nie widać chodnika pod stopami. Jakbyś mi chciała zaserwować mocny alkohol (w duchu liczę, że za darmo), to chętnie stawię się punkt o północy w Moonlight bar i rozegram coś ciekawego :drunk:
billie winfield
niesamowity odkrywca
vulpecula
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Myślę, że Harriet jest typem osoby, który Billie na pewno szanuje (na swój sposób), a nawet z jakiegoś powodu odczuwa wobec niej poczucie dziwnej solidarności. Czasami polewa jej za darmo, jeśli może, a czasami mówi Harriet, że ma ogarnąć tyłek i znaleźć sobie pracę, która pozwoli jej zapłacić za własne drinki - oczywiście z troski... bo ostatecznie, jeśli Harriet faktycznie nie ma w kieszeniach zupełnie nic, to funduje jej tych kilka płynnych procent, ani trochę się z tego nie tłumacząc. Do tego Billie sekretów nie zdradza, przy jej barowej ladzie to jak w konfesjonale (tu miał być niesmaczny dowcip o księżach, ale pozwolę sobie odpuścić :| ), a wszelkie kręte, boczne drogi nie są jej obce :lol:
Zagrać chętnie zagram, nawet coś w nocy o północy - zwłaszcza że o tej porze Billie już nie powinna serwować mocnych alkoholi, bo w Australii obowiązuje takie prawo (tak, serio :lol: )! Ale hej, nie po to ma się znajomości u barmanki, żeby się przejmować każdym jednym głupim przepisem, nie? ^^
No, podsumowując, jestem do dyspozycji, więc jak będziesz chciała zagrać, to wołaj! Harriet St. Clair
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
dokładnie tak to widzę! Odezwę się w takim razie na pw niebawem i polecimy pluć razem fabularnie na australijskie prawo :kangaroo:
billie winfield
niesamowity odkrywca
vulpecula
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
To i ja chcę się znać, skoro Harriet leży na barze w barze Gwen (i jej rodzeństwa) :lol: Postawiłabym na to, że znają się słabiej, niż z Billie, ale Fitzgerald wie, że St. Clair to stały bywalec, więc czasem zagada, czasem sama się z nią napije i tak kręci się to żyćko :lol: Harriet St. Clair
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
no jasne! Znać właścicielkę to dopiero autorytet wśród pijackich znajomych, jest się czym chwalić ^^ Gwen być może darzy ją nawet jakąś nadwątloną sympatią, może blisko zamknięcia zdarza się jej ją czasami przeganiać delikatnie, może kiedyś pozwoliła jej się przespać na zapleczu, Harriet namawia ją nieustannie, żeby poszła z nią na plaże, a Gwen butnie i z determinacją za każdym razem jej odmawia – ale może kiedyś się uda, kto wie?
Gwen Fitzgerald
niesamowity odkrywca
vulpecula
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Na plażę? Tak na piasek? Fuj! :lol: No to mamy to 8) Harriet St. Clair
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Harriet jest tak cudowna, że podrzucę Julię!

Harriet St. Clair
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Harriet St. Clair, cześć, chętnie przytulę jakąś spoko relkę. Może być coś pozytywnego, może być coś negatywnego. Jak Ci wygodniej, byle było fajnie ^^
towarzyska meduza
.
Zablokowany