spikerka radiowa — lorne bay radio
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
stuck between idk, idc and idgaf
audrie barlowe
cześć, tu sławomir... :lol: a tak naprawdę to nie, tak naprawdę to tylko audrie! taki śmieszny i pozytywnie do życia nastawiony człowiek, który jest w tym miasteczku od zawsze na zawsze. pracuje w radiu jako spiker, prowadzi audycję radiową o związkach i walczy dzielnie, by wstrętny komornik nie przejął rodzinnej farmy. :hihi:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
audrie
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
heja bejbe, chcesz Rorkę na psiapsię? :hihi: Albo Remi Blackwell na coś super? <33

audrie barlowe <3
promienny latawiec
-
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
audrie barlowe cześć, poproszę miłość!!!!!!
niesamowity odkrywca
m.
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
audrie barlowe z Nina to wiemy BFF xdd Raje Ci mogę dać na wierną fanką xdd
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Z jakąś fajną relką z Remi Blackwell to uważaj, bo Sam, ja (twoja ulubiona siostra) gardzi bratem tego typa i chcę go zabić, ale Zoya nie pozwala :/

A Sam oczywiście kochaj. Nieświadomie najpierw, a później już wiesz... z całą mocą :')

audrie barlowe
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
ja kocham za te szukajki w stylu moich przyjaciółek idiotek <3
więc przyszłam po coś :P

audrie barlowe
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
audrie barlowe halko siostro
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
33 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
does such a thing as ‘the fatal flaw,’ that showy dark crack running down the middle of a life, exist outside literature? i used to think it didn’t. now i think it does. and i think that mine is this: a morbid longing for the picturesque at all costs.
audrie barlowe siema <3 maks chętnie przytulę jakąś relację - pracujemy razem w LBR, możliwe, że słucham Twoich audycji i traktuję je jako Podręczną Instrukcję Obsługi Kobiet (ale chyba raczej się do tego nie przyznaję), możliwe też, że zaprosiłbym Cię na drinka, gdyby nie to, że boję się skończyć jako jeden z Typów O Których Opowiadasz; ogólnie jestem tym ziomkiem, którego możesz prosić o zdobycie info na temat wszystkiego, co tylko Ci się zamarzy, bawię się w research, ale równie chętnie pobiegam sobie po LB (z Tb?), ankietując mieszkańców i nagrywając wstawki do Twoich audycji (gdybyś miała ochotę dowiedzieć się, chociażby, jak najczęściej mieszkańcy LB nazywają miejsca intymne swoich partnerów albo gdybyś chciała obliczyć, ile procent kobiet spotkało na swojej drodze archetyp Typa Z Amnezją, zapominającego, że jest w związku)
powitalny kokos
lu
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
audrie barlowe, cześć! <3 Jesteśmy w tym samym wieku iii, Audrie wydaje się tak przesympatycznie kochaną osóbką, że tutaj koniecznie chce coś. Tylko powiedz mi czy Audrie może lubić takiego buca jak Christopher czy raczej mam kombinować bardziej w negatyw (z bólem serca, ale to nic! XD). Bo tak nie wiem, wiem tylko że coś tu chce <3
powitalny kokos
Christopher
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
audrie barlowe


Work buddies?
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
audrie barlowe, Archie przyjaźni się z Riane i w sumie tak naprawdę to ją kocha, ale jeszcze o tym nie wie, więc chciałabym tutaj jakąś relację ze straszą z sióstr Barlowe. A żeby było ciekawiej, to Audrie i Archie mogą się nie lubić :lol:
mistyczny poszukiwacz
-
ODPOWIEDZ