Maluje obrazy — Ebay, etsy
24 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oklejony od rzeczywistości artysta. Wiecznie chodzi w słuchawkach. Dla jednych oaza spokoju, dla innych zaś prawdziwy wulkan emocji. Na pozór zamknięty w sobie, wyalienowany człowiek, charakteryzujący się wyjebanizmem w czystej postaci, w rzeczywistości persona wyjątkowo wrażliwa, czuła i mocno współodczuwająca. Lekko szurnięty. Patrzący na świat z własnej, nagiętej perspektywy. Bezpośredni. Bezmyślny. Zachowawczy.
Cześć poppy weasley co mi dasz fajnego?? ^^ ^^
ambitny krab
Kasik#0245
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
halko Dash Brooks , widzę, że mają coś tam wspólnego ze sobą! Oboje artystyczne dusze. No i halo, Poppy musi się z nim znać. Choćby dlatego, że jego obrazy wiszą/wisiały w domu kultury. A jeśli nie stritce z nim, to chociaż jego personę. Ale tak sobie myślę, że ktoś ich mógł sobie przedstawić, bo wcześniej jakoś nie mieli okazji tak po prostu się poznać – podejrzewam, że trochę inne kręgi towarzyskie, trochę inne historie i brak okazji, a tak w domu kultury ktoś ich mógł sobie przedstawić i się zgadali? Potrzebuję dla Poppy kogoś, z kim by się mogła szwędać po ruinach statków i opuszczonych budynkach. Sorka za mało kreatywny pomysł, ale totalnie zjechana jestem :lol:
Ale jeśli czegoś poszukujesz konkretnego, chcesz coś pozmieniać to dawaj znać <3
sumienny żółwik
anu
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
a ja mogę liczyć na fajną relację od rówieśniczki i koleżanki ze szkoły poppy weasley ? :welcome:
powitalny kokos
pączek#2117
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Salome Villanueva pewnie! <3 I proponowałabym nawet, by urwał im się trrochę kontakt w związku z tym, że Poppy jednak została w Lorne Bay i nigdzie nie wyjechała w przeciwieństwie do Salome, ale teraz, gdy ta wróciła to mogły na siebie wpaść i mogło być nieco niezręcznie, ale Poppy pewnie palnęła na pożegnanie coś w stylu, że "gdybyś czegoś potrzebowała, to możesz napisać" i mogłoby się okazać, że Salome właśnie któregoś dnia by potrzebowała koleżanki/rozmowy :p <3
sumienny żółwik
anu
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
haha no pewno byłoby ciekawe doświadczenie, to w takim razie jak skończę jedną z gier, to się odezwę, bo już mam zaczęte 4 i mogę z piątą nie wyrobić <3
ale odezwę się na pewno poppy weasley!
powitalny kokos
pączek#2117
ODPOWIEDZ