27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
Christopher Hale
Adwokat, ale niespełniony. Raczej buc, ale z wielkim sercem. Bardzo pewny siebie i konkretny. Kocha jasne sytuacje i raczej w życiu do takich dąży. Lubi aktywnie spędzać czas, czyli spacerki, ćwiczenia i inne takie. Nie jest domatorem, rzadko można go uświadczyć na mieszkaniu. Lubi piękne panie, nie za bardzo radzi sobie w poważnych związkach, ale c'mon - zawsze możemy to zmienić. Lojalny kumpel. Zawzięty wróg. Ukochany brat. Słowem - ideał. :lol:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Christopher
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
cześć szwagier bez koszuli!
Aktorka — Własny Reality show
24 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
I keep stars in my pockets wear daisies in my hair but I tuck you tenderly
in the folds of my heart and take you everywhere.
sumienny żółwik
Stokrotka polna/ Liv
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Christopher Hale my to się nie lubimy bo ponoć bałamucisz mi brata na złą stronę.
ambitny krab
głodna
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
Zostawiam tu swój ślad, bo raz, że chyba obiecałem a dwa, po przeczytaniu karty stwierdziłem, że mogłoby być z nich dwóch spoko buddies z podobnym podejściem do życia, Christopher Hale
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Christopher Hale kochaj mnie <3
powitalny kokos
nick
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
Julia Crane-Hale, moja ulubiona bratowa <33 Powiedz mi czy mogę Cie uwielbiać, stawać po Twojej stronie i ogólnie wspólnie dogryzać mojego ukochanemu bratu. I wiesz, że jesteś niesamowicie pociągając kobietą? Braciszek to farciarz!

Daisy Watson, no witaj. Nie wywracaj już oczami. Moglibyśmy być dorośli, znaczy Ty byś mogła, bo ja cały czas jestem. Mogę nawet obiecać, że nie będę Ci proponował randki (no może nie za szybko XD).

Devon Flanagan, ale ja wcale nie robie nic złego. Sam nie wiedziałem, że to tak się skończy. Cholera. Ciągle mi z tym źle...

Quinton McDonagh, też tak myślę. Widzę ich jako dobrych ziomków, z podobnym sposobem przeżycia tego życia. Pytanie tylko jak się poznaliśmy, a może ew. szukasz lokum?

Flora Finnigan, ohh nie mógłby nie kochać tak fantastycznej KUMPELI. Kiedy pierwsze lekcje z gotowania? ^^
powitalny kokos
Christopher
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Christopher Hale możemy zacząć od dzisiaj, co ty na to? tylko trzeba pójść do ciebie bo u mnie za duży tłok!
powitalny kokos
nick
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
Flora Finnigan, zapraszam w takim razie w skromne progi mojego mieszkania <3
powitalny kokos
Christopher
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Christopher Hale pisze: 15 lip 2021, 22:04
Flora Finnigan, zapraszam w takim razie w skromne progi mojego mieszkania <3
wpadnę ^^ Christopher Hale
powitalny kokos
nick
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Christopher Hale pisze: 15 lip 2021, 22:02
Julia Crane-Hale, moja ulubiona bratowa <33 Powiedz mi czy mogę Cie uwielbiać, stawać po Twojej stronie i ogólnie wspólnie dogryzać mojego ukochanemu bratu. I wiesz, że jesteś niesamowicie pociągając kobietą? Braciszek to farciarz!
Żeby on to tylko doceniał :hahaha: ale oczywiście że możesz! dla ciebie Julka nawet próbuje gotować!
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
To byłby dobry motyw ze wspólnym mieszkaniem, chociaż już zamówiłem dla Quinna jego własne, poza tym przez jego status stać go na własne M. No i to już ten wiek, chyba. Ale wydaje mi się, że są sąsiadami, więc generalnie prawie jakby mieszkali ze sobą. Zgadzam się, co do podejścia do życia. Nie mam problemu, by jeden spędzał czas u drugiego. Także, jakieś nocne wyjścia, imprezy, może gry grupowe, na wszystko się piszę, Christopher Hale
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
ODPOWIEDZ