21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
Jeremy Carvalho
Pochodzący z latynoskiej, rozbitej rodziny Jer, od zawsze dąży do tego, aby móc być tylko sobą. Jest chłopakiem, z którym można pogadać na każdy temat i na pewno nie można się z nim nudzić. Uwielbia pisanie, malowanie, rysowanie, robienie bardzo dobrej kawy, a także łażenie po nietypowych miejscach w Lorne Bay i okolicy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Snuje się, zaczepiam i szukam guza. Skarbie, raczej nie jestem najlepszym wyborem.
Jeremy Carvalho bądź ziomkiem Ingi, może takim od zawsze?
powitalny kokos
oszit#1116
21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
inga ostberg po pierwsze zdjęcie główne w KP to złoto! Po drugie oni są na tyle różni i na tyle podobni, że totalnie musiała między nimi pojawić się przyjaźń okraszona dużą dawką ironii i sarkazmu <3 Więc tak, aprobuję tutaj bardzo dobrych ziomków od dziecka!
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Snuje się, zaczepiam i szukam guza. Skarbie, raczej nie jestem najlepszym wyborem.
Jeremy Carvalho pisze: 10 lip 2021, 23:45
inga ostberg po pierwsze zdjęcie główne w KP to złoto! Po drugie oni są na tyle różni i na tyle podobni, że totalnie musiała między nimi pojawić się przyjaźń okraszona dużą dawką ironii i sarkazmu <3 Więc tak, aprobuję tutaj bardzo dobrych ziomków od dziecka!
no i super! jakbyś miał ochotę na jakąś gierę to jestem otwarta maksmkasmaks <33
powitalny kokos
oszit#1116
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Jeremy Carvalho ahoj! znajdzie się coś dla mnie?
ambitny krab
głodna
21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
inga ostberg w takim razie napisze na discordzie <3

Devon Flanagan czytając KP zobaczyłem, że Devon boi się wysokości, zamkniętych pomieszczeń i robaków. Dla Jeremiasza to wręcz idealna sytuacja, żeby wyciągać ją w bardzo dziwne miejsca, jak na przykład opuszczone budynki! Poza tym mogą razem wybierać się na rowerowe/rolkowe/deskorolkowe wycieczki po mieście <3
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Jeremy Carvalho
No hejka, pewnie czasem Cię wkurzam, bo potrafię opieprzyć, gdy jest taka konieczność, ale poza tym stawiam na dobrą atmosferę w pracy! *.*
ambitny krab
-
21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
Mavis Miller zgaduję, że w tym wkurzaniu to Jer nie pozostaje dłużny, ale wie, że szefowa nie zwolni kogoś, kto robi tak zajebiste wzorki na kawach, plus same kawy wychodzą mu bardzo dobrze :3
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Tak, to prawda. Nie zwolniłaby go, bo robi dobrą robotę :/

Jeremy Carvalho
ambitny krab
-
21 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
that shy piano nerd
bro!
powitalny kokos
maddie
22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Heloł panie Love Victor XD
Chcemy pozytywa czy negatyw? :P
powitalny kokos
---
21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
aled janvier znamy się? :P Nie no, oczywiście mojego ulubionego brata z innej matki i ojca trzeba kochać <3

Patrick Halliwell myślałem nad pozytywem, ale stwierdziłem, że skoro obaj są homo i pochodzą z Lorne Bay to czemu by nie mieli być exami, którzy rozstali się w dość... kłótliwej atmosferze? :D Sprawa może być dość świeża, na przykład sprzed roku :3 (btw. proposy za rozpoznanie wizu <3)
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
Zablokowany