właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Cora Westwood
Cora urodziła się i wychowała w Lorne Bay. Ma aborygeńskie korzenie i całkiem nieźle zna tutejsze lasy. Gdy miała szesnaście lat została postrzelona, a zaraz potem wyjechała do Sydney.
Wróciła jakiś miesiąc temu, zamieszkała w Tingeree w domu odziedziczonym po babci, która zmarła w maju, pewnie ciągle go remontuje, a przy okazji próbuje też prowadzić herbaciarnie.
IMIĘ I NAZWISKO
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
wystrzałowy jednorożec
-
32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Aborygenka wyrywająca się trochę oczekiwaniom rodziny i społeczności, z miłością jednak wciąż przelewająca kulturę swoich przodków na płótna. Rehabilitantka w miejscowym domu starości, zajmująca się również prywatnymi klientami. Dość świeżo upieczona narzeczona Dawseya, któremu nie przyznała się jeszcze, że właśnie straciła ich dziecko...
Cora Westwood co prawda dzieli je z Wandą kilka lat, ale mogłyby się znać już od dziecka! Lynwood na pewno też dobrze znała babcię Cory - może nawet Anne poniekąd właśnie jej powierzyła pomoc jej wnuczce, gdy ta wróci na "stare śmieci", bo wierzyła do końca, że ta właśnie będzie? Wanda na pewno wzięła sobie słowa staruszki do serca i teraz dogląda Coraline i tego, jak kobieta sobie radzi, starając się też jakoś w miarę możliwości pomagać! <3
ambitny krab
ejmi
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Wanda Lynwood Ogromnie mi się podoba taka opcja! <3 Myślę sobie, że o ile mama Cory niekoniecznie dbała o tę spuściznę Aborygentów, tak Anne na pewno starała się wpajać Corze pewne wartości i chciała, żeby wnuczka czuła się częścią tej społeczności, dlatego zabierała ją ze sobą na spotkania czy obchody świąt i to właśnie podczas takiej okazji mogły się poznać z Wandą i zbliżyć do siebie, chociaż Cora była trochę młodsza.
Teraz po powrocie jest jej trochę ciężej niż przypuszczała, że będzie, szczególnie że las w Tingaree wywołuje również niekoniecznie pozytywne wspomnienia, dlatego na pewno docenia odnowienie znajomości z Wandą, zwłaszcza skoro mieszkają w miarę bliskim sąsiedztwie, z tego co widziałam. <33
wystrzałowy jednorożec
-
32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Aborygenka wyrywająca się trochę oczekiwaniom rodziny i społeczności, z miłością jednak wciąż przelewająca kulturę swoich przodków na płótna. Rehabilitantka w miejscowym domu starości, zajmująca się również prywatnymi klientami. Dość świeżo upieczona narzeczona Dawseya, któremu nie przyznała się jeszcze, że właśnie straciła ich dziecko...
Cora Westwood cudownie <33 gdybyś miała ochotę na grę (i nie przeszkadzałoby Ci chwilowo trochę wolniejsze tempo, bo lipiec i pewnie część sierpnia mam mocno napięte w pracy), to zapraszam!
ambitny krab
ejmi
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Czołem Cora Westwood :welcome:
Może ktoś dawno nie wystawił Twojej cierpliwości na próbę? ;> Nie musisz daleko szukać, bo oto jestem! :medit:
Zgubimy się razem w dziczy? Obiecuję, że później każdą Twoją herbatę wypiję ze smakiem!
chandra ginsberg
◠‿◠
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Dzień dobry Chandra Ginsberg 8) Naturalnie chętnie piszę się na takie testy, ale nie obiecuję, że do tej herbatki nie dodam później jakichś środków przeczyszczających fajnych ziółek, jak mi Chandra zajdzie za skórę :innocent:
Ale sprawdźmy to iii chyba widzimy się w Tingaree! ^^
wystrzałowy jednorożec
-
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Hahaha, Cora Westwood nie wiem czy po fajnych ziółkach szybko pozbędziesz się Chandry, więc lepiej przemyśl co tam chcesz zalać wrzątkiem :hug:
Do zobaczenia w okolicznej dziczy! :grzybki:
chandra ginsberg
◠‿◠
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Z uśmiechem sprzedaje kawę i ciasta własnego wyrobu w lokalnej kawiarni, jest zaradna, pogodna i twardo stąpa po ziemi. Nikt nie musi przecież wiedzieć, że sama dba o cały rozsypujący się dom na farmie i stara się zarobić na siebie i chorą mamę...
Cora prowadzi herbaciarnie, Brynn całkiem lubi herbatę... Nie wiem, do czego z tym zmierzalam, ale byłoby mi bardzo miło, gdyby mogły zostać koleżankami *.*
powitalny kokos
anko
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Ojej, jestem bardzo na tak! Z kolei Brynn zajmuje się czymś, o czym Cora skrycie marzy, więc myślę, że to totalnie uzupełni tę relację! <33
Zastanawiam się, czy mogło być tak, że Brynn któregoś dnia - może tuż po przyjeździe Cory do Lorne Bay - wpadła do herbaciarni i wdała się z Westwood w rozmowę właśnie na temat jednej z herbat, która przyszła z nową dostawą. Mogła ona być dość droga, więc ostatecznie Brynn jej nie kupiła, a po jej wyjściu inna klientka zaczęła coś wspominać o sytuacji Sheridan. Cora, która zapałała sympatią do swojej herbacianej rozmówczyni tego dnia po pracy zapakowała tę herbatę, o której rozmawiały i pojawiła się w kawiarni u Brynn, zamawiając też spory kawał ciasta i oznajmiła, że razem z nim i herbatą będzie czekała u siebie w domu, jak Brynn skończy pracę to ma wpaść i nie przyjmuje odmowy. 8) Mogła jej też zaproponować, żeby pogościły się na zapleczu albo w jakimś parku na kocyku, jeśli Brynn nie mogłaby sobie pozwolić na wycieczkę do Tingaree ze względu na mamę, ale już docieram do brzegu, bo ta opowieść miała na celu potwierdzić, że bardzo chcę, aby dziewczyny się kolegowały! <3
brynn sheridan
wystrzałowy jednorożec
-
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Z uśmiechem sprzedaje kawę i ciasta własnego wyrobu w lokalnej kawiarni, jest zaradna, pogodna i twardo stąpa po ziemi. Nikt nie musi przecież wiedzieć, że sama dba o cały rozsypujący się dom na farmie i stara się zarobić na siebie i chorą mamę...
Bardzo mi to pasuje <33 oczywiście Brynn by się wzbraniała początkowo przed przyjmowaniem prezentów, ale pewnie ostatecznie by się zgodziła, jakby miały ją wypić razem - zagryzajac jej ciastem, bo to najlepsza waluta Sheridan :lol: pasuje mi to mocno i bardzo się cieszę :exited:
Cora Westwood
powitalny kokos
anko
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Super, niezwykle miło mi to słyszeć i byłoby cudownie, jakbyśmy mogły zagrać jak będziesz miała wolne miejsce na wątek - w takim wypadku łap mnie na pw <33
brynn sheridan
wystrzałowy jednorożec
-
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
Cora Westwood cześć kuzynko I-ego stopnia <33
ambitny krab
dominicky
ODPOWIEDZ