Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona Wainwright
Major w siłach SARS, obecnie w stanie spoczynku. Praktycznie całą medyczną karierę powiązał z armią, ale służba odcisnęła piętno na jego psychice. Sam podjął decyzję o zakończeniu kariery wojskowej, aby znaleźć pracę w szpitalu w Cairns, gdzie wpierw pracował jako kardiochirurg, a obecnie obejmuje posadę wicedyrektora. Jest raczej typem samotnika, którego całe życie cechowała niezwykła zasadniczość i perfekcyjność., ale mimo swojej surowej aury potrafi okazywać niezwykłe ciepło w szczególności tym, na których mu naprawdę zależy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
miłości moja, serce moje <33 jonathan wainwright
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
benjamin hargrove pisze: 09 lip 2021, 23:08
miłości moja, serce moje <33 jonathan wainwright
Nie ma takich jak my dwoje <2
30 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
You saved me life….Not forever, not for good. Probably just temporarily. But you saved my life, and now I’m yours. The me that’s me right now is yours. Always.
Może teraz nam się uda coś zagrać, co jonathan wainwright :lol: :lol:
ambitny krab
nie#5225
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Josephine Hirsch pisze: 09 lip 2021, 23:15
Może teraz nam się uda coś zagrać, co jonathan wainwright :lol: :lol:
Mam taką nadzieję! <3 Tym razem Posy trafi na dywanik, o ile zamysł tamtej afery nadal aktualny :lol:
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Dzień dobry! Przychodzę z moją Max, aby wymyślić jakąś ciekawą relację!
Nie mam żadnego pomysłu, ale chętnie pogłówkuję razem z Tobą, jonathan wainwright
sumienny żółwik
13#9694
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Maxine Hammond pisze: 16 lip 2021, 11:48
Dzień dobry! Przychodzę z moją Max, aby wymyślić jakąś ciekawą relację!
Nie mam żadnego pomysłu, ale chętnie pogłówkuję razem z Tobą, jonathan wainwright

Jasne! Z chęcią coś wymyślę, ale musisz mi powiedzieć w jakim kierunku chciałabyś pójść z tą relacją? Negatyw, czy pozytyw?
Przeczytałam, że Max ma problemy alergiczne i astmę więc może jakiś niefortunny zdrowotny incydent mógłby być zaczątkiem ich relacji?
Mój Jona to trochę gbur, bardzo zasadniczy człowiek, który praktycznie całe życie spędził służąc w armii. Jakieś dwa lata temu odszedł do cywila i zaczął pracę w szpitalu w Cairns. Wcześniej raczej sporo czasu spędzał na froncie.
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Anthony Huntington pisze: 19 lip 2021, 23:02
Maxine Hammond pisze: 16 lip 2021, 11:48
Dzień dobry! Przychodzę z moją Max, aby wymyślić jakąś ciekawą relację!
Nie mam żadnego pomysłu, ale chętnie pogłówkuję razem z Tobą, jonathan wainwright

Jasne! Z chęcią coś wymyślę, ale musisz mi powiedzieć w jakim kierunku chciałabyś pójść z tą relacją? Negatyw, czy pozytyw?
Przeczytałam, że Max ma problemy alergiczne i astmę więc może jakiś niefortunny zdrowotny incydent mógłby być zaczątkiem ich relacji?
Mój Jona to trochę gbur, bardzo zasadniczy człowiek, który praktycznie całe życie spędził służąc w armii. Jakieś dwa lata temu odszedł do cywila i zaczął pracę w szpitalu w Cairns. Wcześniej raczej sporo czasu spędzał na froncie.
Jasne!
Co więcej, pomyślałam sobie, że mógłby stać się lekarzem prowadzącym Max - przez to, że któryś z pracowników szpitala poszedł na długoterminowe zwolnienie i potrzeba było poupychać jego pacjentów gdzie tylko się dało i tym samym: trafiła do Jony? Widzę tutaj zalążki całkiem sympatycznej relacji, pełnej pokracznych perypetii, irytacji i później już wzajemnej sympatii?
sumienny żółwik
13#9694
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
Cześć jonathan wainwright !
Czasami mijamy się w windzie bo mieszkamy w tym samym budynku. Rozmawiamy ze sobą? :)
dzielny krokodyl
Sara Smith
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
cześć, jonathan wainwright jest ekstra! może jak kiedyś Diana zaplącze się na kardoichirurgii, razem będziemy pultać pacjentom o szkodliwości palenia i o tym, jak ważny jest zdrowy tryb życia, a potem przypadkiem wpadniemy na siebie, jak oboje będziemy kitrać się z fajką gdzieś przed szpitalem? :hihi:
ambitny krab
pianka#9491
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
<3 Maxine Hammond pięknie to wymyśliłaś! Podoba mi się ten pomysł i z chęcią rozegram go na fabule. Poza tym wiem, że Maxine ma bliskie relacje z Walterem, który jest bratem Jony, więc pewnie prze to młodszy Wainwright mógłby mieć trudność, aby odnaleźć się w roli jej lekarza. Jona zdecydowanie woli zasadniczość i chłodny profesjonalizm, a tutaj przyjdzie mu się zmierzyć z zupełnie nową formą relacji pacjent-lekarz.

<3 Sara Smith myślę, że jak najbardziej możemy ze sobą rozmawiać ;> tym bardziej, że Jonathan obecnie sprawuję role wicedyrektora w szpitalu, w którym pracuje także Sara. Mam tutaj może pomysł na jakiś przypadkowy romans, po tym jak Jona już rozwiódł się z byłą żoną... Może jakoś im się spiknęło, ale nie mieli zielonego pojęcia, że rok później spotkają się na szpitalnym korytarzu?

<3 Diana Puchalska w tej kwestii na pewną są ze sobą zgodni, bo Jonathan jest niezwykle upierdliwy jeśli chodzi o wymagania wobec swoich pacjentów. Przy tym także niezbyt empatyczny, bo jakby wrażliwość na ludzką głupotę ma na bardzo niskim poziomie i nie rozumie czemu ktoś nie słucha jego zaleceń, skoro są jedyną dobrą opcją :lol: W każdym razie wspólne palenie także wchodzi w grę, ale ostrzegam, że z Pana Wainwrighta jest dość osobliwa postać. Może trochę mrukliwa, ale posiada urok osobisty i elegancję jak to na dżentelmena przystało ^^
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
jonathan wainwright co za dużo romansów to niezdrowo ! Jestem za niewinną wymianą sms zwłaszcza gdy muszę zamienić się na dyżury albo potrzebuje dnia wolnego ^^ Może zawsze idziesz mi na rękę ale nie zawsze idzie łatwo i szybko? 8)
dzielny krokodyl
Sara Smith
ODPOWIEDZ