właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
leonidas fitzgerald
Leon ma wszystko gdzieś i niczym się nie przejmuje, ale tak naprawdę przejmuje się wszystkim. A cztery lata temu znikając nagle uznany został za martwego, więc teraz może być dziwnie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
halooooooooooooo :loveyou:
promienny latawiec
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Braciszek :llama: Wiadomo, że siostra go kocha, chociaż czasem bywa, jaka bywa, ale kocha :exited: leon fitzgerald
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
ryder fitzgerald
nata#9784
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
https://www.youtube.com/watch?v=7pXBisteRms

Ja tylko tutaj zostawię to co zaśpiewam pod twoim oknem :|

leon fitzgerald
sumienny żółwik
Lilka
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Przyjaźnię się z Twoimi siostrami, więc musimy się znać. <3

leon fitzgerald
ambitny krab
missirons#6417
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
rorey fitzgerald witam i przesyłam miłość, póki Leon wierzy w koncepcję nowego życia, będzie próbował być bratem na medal :oops:

Gwen Fitzgerald no z nim tak samo, więc wiadomo! tylko on pewnie max ma wyrzuty sumienia, że nie było go przy jej tragedii, ale nie umie tego wyrażać w słowach, więc... robi jej pyszne drinki i ma nadzieję, że zrozumie ;(

Ryder Fitzgerald jestem pewna, że gdyby minęli się na ulicy po powrocie Leona tak o, po prostu, to by się nie poznali :lol: ale nadrabiają, nie? Leon pewnie prosił, żeby młody nauczył go jeździć na desce, ale jako że jest już dziadkiem, to kiepsko to wyszło. Leon w zamian mu za to pierdoli, że ma iść na studia i ogarnąć życie, bo ktoś musi mu ojcować :oops:

Francis Winfield omg byłam pewna, że wysłałaś to https://www.youtube.com/watch?v=cUjZ7fBeSTE , a to taka piękna pieść jednak!! jak mu to zaśpiewa to będzie miłość aż po grób :oops: ale tak ogólnie, dajemy że znali się wcześniej? :hm:

Pandora Carleton pamięta ją wobec tego z czasów dzieciństwa, ale potem wpadając w wir prochów gdzieś się mu jej twarz rozmyła; mimo to teraz chętnie serwuje jej drinki na koszt firmy i... myślę, że z nią jedyną potrafi rozmawiać na niektóre tematy, bo nawet jeśli uzależnieni od czegoś innego byli, tak z całą pewnością wiedzą, co to drugie czuje </3
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Drinki to najlepszy sposób :exited: A leon fitzgerald zawsze będzie jej starszym bratem, bez względu na wszystko <3
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
leon fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 13:11
omg byłam pewna, że wysłałaś to https://www.youtube.com/watch?v=cUjZ7fBeSTE , a to taka piękna pieść jednak!!
nie pozwalam wam się pieścić :meh: leon fitzgerald

i Francis Winfield ty też wiedz :meh:
ambitny krab
-
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
leon fitzgerald, myślę nawet że w sumie kiedy on był w Stanach, to mogli na siebie wpaść i trochę razem poimprezować, bo Pandora wcale nie stroniła od używek, tylko uzależniła się od innych środków. I bardzo mi pasuje ta nić porozumienia między nimi, bo Pandy jest w sumie bardzo rozchwiana i chociaż się stara, to wcale nie jest przekonana czy wytrwa w swojej trzeźwości...
ambitny krab
missirons#6417
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
leon fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 13:11

Ryder Fitzgerald jestem pewna, że gdyby minęli się na ulicy po powrocie Leona tak o, po prostu, to by się nie poznali :lol: ale nadrabiają, nie? Leon pewnie prosił, żeby młody nauczył go jeździć na desce, ale jako że jest już dziadkiem, to kiepsko to wyszło. Leon w zamian mu za to pierdoli, że ma iść na studia i ogarnąć życie, bo ktoś musi mu ojcować :oops:
Ryder pewnie czasem coś wspomina, że rodzina z krwi i kości, bo nie ogarnął, że adopcja, więc może mu to też kiedyś powiedzieć :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
leon fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 13:11
Francis Winfield omg byłam pewna, że wysłałaś to https://www.youtube.com/watch?v=cUjZ7fBeSTE , a to taka piękna pieść jednak!! jak mu to zaśpiewa to będzie miłość aż po grób :oops: ale tak ogólnie, dajemy że znali się wcześniej? :hm:
Jezu, jak parsknęłam :lol: Totalnie mu to zaśpiewa! I teraz wiadomo, że musieli się znać wcześniej, jak mają takie nuty przewodnie :| A skoro w tym samym wieku, to w ogóle długo mogą się znać :hihihi:
jane hemingway-winfield pisze: 11 lip 2021, 13:46
leon fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 13:11
omg byłam pewna, że wysłałaś to https://www.youtube.com/watch?v=cUjZ7fBeSTE , a to taka piękna pieść jednak!!
nie pozwalam wam się pieścić :meh: leon fitzgerald

i Francis Winfield ty też wiedz :meh:
:|
sumienny żółwik
Lilka
ODPOWIEDZ