gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisbeth Westbrook
Reprezentuje Australię na Olimpiadach jako gimnastyczka artystyczna, niestety przez to, jak i przez fakt, że oskarża się o śmierć najlepszej przyjaciółki cierpi na zaburzenie odżywiania i depresję. Jest bardzo zamknięta w sobie, przez co sprawia wrażenie chłodnej, ale to dobra dziewczyna. W swoim życiu miała niewiele bliskich osób. Prawie zawsze nosi czapkę z daszkiem, bez której czuje się niepewnie, legginsy i oversize'ową bluzę. Chętnie nam coś wymyślę <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Lisbeth Westbrook Cześć!
Przychodzę z luźnymi pomysłami: może to z twojej winy Alex zatrzymał samolot, tym samym opóźniając lot, bo spóźniłaś się na samolot mający dostarczyć Cię na jakieś ważne zawody? A może zgubiłaś się na lotnisku w Cairns i Alex pospieszył Ci z pomocą?
sumienny żółwik
Alex
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka Alexander Goodnight!
Totalnie podoba mi się pomysł z opóźnieniem samolotu, myślę, że Lisbeth byłaby tym naprawdę zażenowana, bo ona wbrew temu, jakie wrażenie sprawia, naprawdę nienawidzi sprawiać innym problemów. No, ale może właśnie taka sytuacja się wydarzyła, jakoś to przeżyli i potem było to, że zgubiła się na lotnisku, a Alex jej przybył z pomocą i... skojarzył, że to przez nią wtedy musiał później wystartować, a ona miałaby okazję jakoś przeprosić? pewnie dość pokracznie, bo niezręczność to jej styl, ale starałaby się :lol:
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Z Remusiem wiadomka, ktoś musi tego gówniaka pilnować. Chociaż mam wrażenie, że Jona pozazdrościł mu roli i także chciałby zaangażować się w wychowanie Liski :hihihi:

Myślę, że dodamy tutaj jeszcze Nathaniela, gdyż Liska u niego w klubie kufle z piwem rozbija o podłogę w swojej niezdarności <3
27 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Marry me girl be my fairy to the world. Be my very own constellation
Lisbeth Westbrook
Jasna sprawa! Myślę, że można ogarnąć sesję, w której go właśnie próbuje jakoś przeprosić i wyjaśnić swoją zwłokę, może dopytywać się, czy nie miał przez nią problemów itd.
sumienny żółwik
Alex
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
jonathan wainwright pisze: 10 lip 2021, 19:40
Z Remusiem wiadomka, ktoś musi tego gówniaka pilnować. Chociaż mam wrażenie, że Jona pozazdrościł mu roli i także chciałby zaangażować się w wychowanie Liski :hihihi:

Myślę, że dodamy tutaj jeszcze Nathaniela, gdyż Liska u niego w klubie kufle z piwem rozbija o podłogę w swojej niezdarności <3
Oj tam, Natha stać na kilka dodatkowych kufli, to może sobie jakieś dokupić :roll: Ale tak, co do reszty wszystko wiadomo :hihihi:
Alexander Goodnight pisze: 10 lip 2021, 23:48
Lisbeth Westbrook
Jasna sprawa! Myślę, że można ogarnąć sesję, w której go właśnie próbuje jakoś przeprosić i wyjaśnić swoją zwłokę, może dopytywać się, czy nie miał przez nią problemów itd.
Nom, jak najbardziej, nie mam nic przeciwko <3 Jak coś, to ja mogę to grać nawet teraz, bo mam na Lisie chyba miejsce, tylko z zaczęciem będzie gorzej :3 Ale właśnie to zgubienie się i przeprosiny nadawałyby się na jakąś pierwszą grę :blush:
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Lisbeth Westbrook kochaj mnie <3
powitalny kokos
nick
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Flora Finnigan pisze: 16 lip 2021, 00:24
Lisbeth Westbrook kochaj mnie <3
Dobrze <3 :oops:
24 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanka w Shadow. Wolontariuszka w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Gra w zespole Love Queen.
Lisbeth Westbrook Witam sąsiadkę, z którą razem pracujemy, więc podrzucam Ci jeszcze Nyę bo powinny się znać *.*
wystrzałowy jednorożec
Nya
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Nya Sheehy pisze: 18 lip 2021, 10:45
Lisbeth Westbrook Witam sąsiadkę, z którą razem pracujemy, więc podrzucam Ci jeszcze Nyę bo powinny się znać *.*
No, jak Nya jest barmanką, to na pewno się znają, bo to głównie od niej zamówienia Lisa roznosi. Myślę, że mają zbliżony wiek całkiem, więc mogą się jak najbardziej dogadywać, gdyby Sheehy nie przeszkadzało to, że Lisa jest... no jest trochę dziwna :lol: Bo jest takim małym mrukiem, chodzącym zawsze w za dużych bluzach i czapkach na głowie, bo boi się ludzi, więc jest odbierana tak, jakby zadzierała nosa. Ale jakby usłyszała, że Nya pomaga w sanktuarium, to na pewno by ją to zainteresowało! Poza tym obie mieszkają w tej samej dzielnicy, więc tym bardziej mogłyby wspólnie wracać po pracy do domu, gdyby miały wspólną zmianę :hihihi:
24 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanka w Shadow. Wolontariuszka w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Gra w zespole Love Queen.
Lisbeth Westbrook pisze: 20 lip 2021, 14:30
No, jak Nya jest barmanką, to na pewno się znają, bo to głównie od niej zamówienia Lisa roznosi. Myślę, że mają zbliżony wiek całkiem, więc mogą się jak najbardziej dogadywać, gdyby Sheehy nie przeszkadzało to, że Lisa jest... no jest trochę dziwna :lol: Bo jest takim małym mrukiem, chodzącym zawsze w za dużych bluzach i czapkach na głowie, bo boi się ludzi, więc jest odbierana tak, jakby zadzierała nosa. Ale jakby usłyszała, że Nya pomaga w sanktuarium, to na pewno by ją to zainteresowało! Poza tym obie mieszkają w tej samej dzielnicy, więc tym bardziej mogłyby wspólnie wracać po pracy do domu, gdyby miały wspólną zmianę :hihihi:
Nya przez większość życia była uważana za dziwną, więc inne dziwaki jej nie przeszkadzają :lol: I jak trzeba - i świadkiem jest - to może Lisbeth przed ludźmi "ratować". Swoją drogą pewnie ją podziwia w jakiś sposób bo bać się ludzi, a być kelnerką to nie lada wyczyn <3 I zdecydowanie wracają razem do domu jak zmianę wspólną mają, więc wszystko pasuje bardzo :exited:

Lisbeth Westbrook
wystrzałowy jednorożec
Nya
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Nya Sheehy pisze: 21 lip 2021, 08:51
Lisbeth Westbrook pisze: 20 lip 2021, 14:30
No, jak Nya jest barmanką, to na pewno się znają, bo to głównie od niej zamówienia Lisa roznosi. Myślę, że mają zbliżony wiek całkiem, więc mogą się jak najbardziej dogadywać, gdyby Sheehy nie przeszkadzało to, że Lisa jest... no jest trochę dziwna :lol: Bo jest takim małym mrukiem, chodzącym zawsze w za dużych bluzach i czapkach na głowie, bo boi się ludzi, więc jest odbierana tak, jakby zadzierała nosa. Ale jakby usłyszała, że Nya pomaga w sanktuarium, to na pewno by ją to zainteresowało! Poza tym obie mieszkają w tej samej dzielnicy, więc tym bardziej mogłyby wspólnie wracać po pracy do domu, gdyby miały wspólną zmianę :hihihi:
Nya przez większość życia była uważana za dziwną, więc inne dziwaki jej nie przeszkadzają :lol: I jak trzeba - i świadkiem jest - to może Lisbeth przed ludźmi "ratować". Swoją drogą pewnie ją podziwia w jakiś sposób bo bać się ludzi, a być kelnerką to nie lada wyczyn <3 I zdecydowanie wracają razem do domu jak zmianę wspólną mają, więc wszystko pasuje bardzo :exited:

Lisbeth Westbrook
Mega się cieszę w takim razie, totalnie Lisa będzie wdzięczna, jak będzie ją ratowała przed ludźmi, bo ona jednak stara się zanieść zamówienie i jak najszybciej wrócić <3 Więc superka, jak mi się coś zwolni na Lisie to uderzę po jakąś grę :hihihi:
ODPOWIEDZ